brckanje po mobilnom...

a?


  • Ukupno glasova
    20
  • Anketa je zatvorena .

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
ne znam da li je ikad bila ova ili slicna tema, ali, interesuje me vise odgovora na ovo jedno pitanje... sta mislite vi, da li ste ikad brckali po mobilnom telefonu, po porukama ili pozivima, vase voljene osobe? i da li biste brckali po mobilnim telefonima vasih seks kombinacija i da li je to veci greh nego brckati po telefonu vase devojke/decka? sta mislite?
 
ne znam da li je ikad bila ova ili slicna tema, ali, interesuje me vise odgovora na ovo jedno pitanje... sta mislite vi, da li ste ikad brckali po mobilnom telefonu, po porukama ili pozivima, vase voljene osobe? i da li biste brckali po mobilnim telefonima vasih seks kombinacija i da li je to veci greh nego brckati po telefonu vase devojke/decka? sta mislite?

Brchkam po temama i porukama voljenih osoba ovde na forumu :mrgreen:
 
Brckam, nego sta! I to ne samo po mobilnom, nego i racunaru, torbi, fasciklama, knjigama...Preturam mu po dzepovima pantalona i jakne...Lupom mu pregledam gace trazeci tragove karmina...kosulje i majce takodje...Cesljam ga (i dole i gore) na belom papiru, kao sto to rade oni iz CSI Las Vegas, ili Majami, kako hocete...i onda to sto ispadne nosim na dnk analizu, da vidim sa kim se on to muvao dok je bio na poslu...A cula sam i da postoji neki sprej koji detektuje prevaru, i to cu da kupim, nego sta! Nema tu cile-mile...
 
Brckam, nego sta! I to ne samo po mobilnom, nego i racunaru, torbi, fasciklama, knjigama...Preturam mu po dzepovima pantalona i jakne...Lupom mu pregledam gace trazeci tragove karmina...kosulje i majce takodje...Cesljam ga (i dole i gore) na belom papiru, kao sto to rade oni iz CSI Las Vegas, ili Majami, kako hocete...i onda to sto ispadne nosim na dnk analizu, da vidim sa kim se on to muvao dok je bio na poslu...A cula sam i da postoji neki sprej koji detektuje prevaru, i to cu da kupim, nego sta! Nema tu cile-mile...

Zaboravila si dusting the d.ck for finger prints. :mrgreen:
 
ne znam da li je ikad bila ova ili slicna tema, ali, interesuje me vise odgovora na ovo jedno pitanje... sta mislite vi, da li ste ikad brckali po mobilnom telefonu, po porukama ili pozivima, vase voljene osobe? i da li biste brckali po mobilnim telefonima vasih seks kombinacija i da li je to veci greh nego brckati po telefonu vase devojke/decka? sta mislite?

:roll: dzabe mi i da brchkam kad ovaj moj sve brise....i moje i tudje.....:hahaha:
 
Brckam, nego sta! I to ne samo po mobilnom, nego i racunaru, torbi, fasciklama, knjigama...Preturam mu po dzepovima pantalona i jakne...Lupom mu pregledam gace trazeci tragove karmina...kosulje i majce takodje...Cesljam ga (i dole i gore) na belom papiru, kao sto to rade oni iz CSI Las Vegas, ili Majami, kako hocete...i onda to sto ispadne nosim na dnk analizu, da vidim sa kim se on to muvao dok je bio na poslu...A cula sam i da postoji neki sprej koji detektuje prevaru, i to cu da kupim, nego sta! Nema tu cile-mile...

Ja sam mom htela lokator u tel da stavim, ali stvarno...:rumenko:
 
joj, a jel se secate onih simensa, nekada davno... c25.. i slicno... oni nisu imali vibraciju... i posle, pojavile su se one male igrackice, koje svetle kad ti telefon zvoni... isto kao ono sto se cuje na zvucniku, kad treba da ti stigne poruka... pa, kao... kupis medvedica i prikacis ga na telefon kao privezak... i stavis na sto... veliki je plus bio i to sto ne vidis samo ti da te neko zove... nego svi prisutni... sto momentalno znaci da, na skali vrednovanja, zauzimas mesto vise... kako su to dobra vremena bila... a jel imas igrice? imam... zmijice... al', dosadila mi vise... imam ovaj telefon dugo...
 
:lol: ma bila ja 10 god u braku i nisam ni jednom pogledala, iskreno, nije mi ni palo na pamet....a mogla sam u x prilika....:roll:...cenim tudju privatnost, to mi nekako norrmalno....kazace koliko misli da treba, bilo bi me sramota da ga proveravam......:rumenko:

ja bivsoj zeni nisam cak zeleo ni da otvorim torbu i da joj dodam phone koji zvoni vec sam joj dodavao celu torbu,iako mi ona trazi samo telefon....mrzim sve sto ima veze sa nepoverenjem u odnosima ljudi....
 
Ma najbolje inplant u kicmu da mu stavis, k'o sto kaze Bad Wolf...ja cu to da stavim mom decku, cim ga nadjem, naravno...

:hahaha: e sad se setila onog filma sa rudgerom hauerom i mimi rodgers, wedlock....kad su oboje imali bombe oko vrata koje bi eksplodirale ukoliko bi se udaljili jedno od drugog...sta ces bolje????....samo nek makne....ode mu tintara....a i njoj, sto i nije tako dobro :hahaha:......
 

Back
Top