Adaptacija stana od poda do plafona

lakse bi ti bilo za koriscenje da nije u cosku,a i da se ne dovedes u situaciju da ne mozes rernu da otvoris ybog donje rucice elementa

na primer. plus, kad god otvoris rernu u kojoj nesto peces, para ce ti izlaziti direkt na te elemente. neces moci da ih otvoris kad je otvorena rerna, a po svim standardima svaki element bi trebalo da moze da se otvori iako se ne koristi. ja bih sve to radije stavila ispod prozora jer imas dva (jes ljubomorna sam na tebe :mrgreen:).
 
na primer. plus, kad god otvoris rernu u kojoj nesto peces, para ce ti izlaziti direkt na te elemente. neces moci da ih otvoris kad je otvorena rerna, a po svim standardima svaki element bi trebalo da moze da se otvori iako se ne koristi. ja bih sve to radije stavila ispod prozora jer imas dva (jes ljubomorna sam na tebe :mrgreen:).

i nekako.... mogli su da isprojektuju da ti rerna bude u visokom elementu... znas ono, na visini od 90 npr, bilo bi ti i lakse za koriscenje.
eto, lepa je kuhinja zaista, ali mislim da taj deo oko sporeta nisu najsjajnije resili.

Apsolutno si u pravu za rernu. O tome nisam mnogo razmišljala. O pari i otvaranju. Moraću da to vidim.
U vezi podizanja: to je bilo planirano, u delu gde je frižider, ali onda ne bih imala mesta za vitrinu i onaj deo za flaše, i morali bi manji frižider, pa sam se ipak odlučila da je spustim...

Kad pomenu frižider, ima li neko informaciju gde mogu da se nađu oni veliki američki frižideri ali ugradni?
Pretražili smo ceo Novi Sad, i nema...
Ako neko zna, ta informacija bi mi mnogo značila.
:bye:
 
Sto se dice dušeka mi svi spavamo na Schlaafia Diplomat dušeku i ja sam prezadovoljna.
Preporucujem.
Alal je kupila njihov od latexa ...koliko znam takodje zadovoljna .

I mi, i mi:lol:
Schlafaria ima sjajn izbor duseka, nama je najvise odgovarao Diplomat, mada jos nismo spavali na njemu, a nismo ga jos ni postavili jer je tek juce stigla soba:D
Stigla garnitura juce:heart:
I spavaca soba:heart:
Decija soba nije:evil: Poslednje kise poplavile magacin i ostetile sobu. Oni razmontiraju eksponat iz salona i dopreme juce kod nas. Kao evo vam ovo osteceno pa kad dodje iz Italije nova soba, mi dolazimo i odnosimo ovu i postavljamo novu. Ja rekla hvala lepo, cekamo do kraja avgusta da Italijani posalju.
 
Marice, stil koji dominira u tvojoj kuci i kako je sve zamisljeno izgleda bas lepo, ali je totalno suprotno onome sto ja volim. Ja ne bih mogla da zivim u tolikoj klasici:confused:

Ukusi su različiti.;)
Dominira klasika, bar mislim da će dominirati, kad se napokon uselimo.

Ajde kači slike tvojih soba. Kod tebe je moderno jel tako?
Kakvu spavaću imaš?

Ja sam juče slikala jednu što mislimo uzeti, pa kad dođem u ns, tamo imam laptop, prebaciću na komp i kačim.
 
Apsolutno si u pravu za rernu. O tome nisam mnogo razmišljala. O pari i otvaranju. Moraću da to vidim.
U vezi podizanja: to je bilo planirano, u delu gde je frižider, ali onda ne bih imala mesta za vitrinu i onaj deo za flaše, i morali bi manji frižider, pa sam se ipak odlučila da je spustim...

Kad pomenu frižider, ima li neko informaciju gde mogu da se nađu oni veliki američki frižideri ali ugradni?
Pretražili smo ceo Novi Sad, i nema...
Ako neko zna, ta informacija bi mi mnogo značila.
:bye:

a da pomeris sudoperu nekih cetrdesetak santimetara u desno, prema uglu? tada bi mogla na njenom mestu da postavis visoki element sa rernom. dobila bi jos vise prostora za odlaganje. u tom slucaju bi ugradnu plocu mogla da stavis ispod drugog prozora. znaci imala bi prirodnu ventilaciju sto je jako bitno.

ugradne frizidere imas u tehnomarketu na novom beogradu, videla sam ih tamo. samo ne znam sta ti znaci to americki frizider? mislis na one frizidere side by side, ili trazis frizider dimenzija kakvi su standardni u usa?
 
a da pomeris sudoperu nekih cetrdesetak santimetara u desno, prema uglu? tada bi mogla na njenom mestu da postavis visoki element sa rernom. dobila bi jos vise prostora za odlaganje. u tom slucaju bi ugradnu plocu mogla da stavis ispod drugog prozora. znaci imala bi prirodnu ventilaciju sto je jako bitno.

ugradne frizidere imas u tehnomarketu na novom beogradu, videla sam ih tamo. samo ne znam sta ti znaci to americki frizider? mislis na one frizidere side by side, ili trazis frizider dimenzija kakvi su standardni u usa?

Da, taj side by side. Ova žena što nam radi, zove ga američki.;)

Ne mogu pomerati sudoperu jer i sa druge strane imam element koji se spušta do radne ploče.
Vidi se na onoj prvoj slici, tj. skici.

Hvala na ideji.
:bye:
 
Ne mogu pomerati sudoperu jer i sa druge strane imam element koji se spušta do radne ploče.Vidi se na onoj prvoj slici, tj. skici.

Hvala na ideji.
:bye:

pa imala bi prostora ako bi pomerila i ugradnu plocu da ne stoji u uglu.

Da, taj side by side. Ova žena što nam radi, zove ga američki.;)

ta zena verovatno i ugradne plakare zove "americki plakar" iako to veze sa zivotom nema. ali dobro.
evo ti par adresa pa proveri.
http://www.kobel.rs/index.php?option=com_ko&view=category&catID=169&Itemid=148
http://www.tehnomanija.rs/index.php..._sef=ariston&category_id=202&sort=name&stock=
http://www.bosch-home.com/rs/proizv...ivački-aparati/list.html?filter=ugradni~54510
 
Marice, stil koji dominira u tvojoj kuci i kako je sve zamisljeno izgleda bas lepo, ali je totalno suprotno onome sto ja volim. Ja ne bih mogla da zivim u tolikoj klasici:confused:

a ja sam pa oduševljena
klasika je klasika i nikad nije moderna, ali nikad i ne izlazi iz mode


evo mi sad pa tražimo tepihe, ima ih svuda, svakakvih, lepihm baš mi se svide, ali kad pomislim da treba da ih kupim odmah počne oklevanje i potraga za onim tz. arapskim motivima. A takvi tepisi zavrću uši koliko koštaju:dash:
 
pa imala bi prostora ako bi pomerila i ugradnu plocu da ne stoji u uglu.



ta zena verovatno i ugradne plakare zove "americki plakar" iako to veze sa zivotom nema. ali dobro.
evo ti par adresa pa proveri.
http://www.kobel.rs/index.php?option=com_ko&view=category&catID=169&Itemid=148
http://www.tehnomanija.rs/index.php..._sef=ariston&category_id=202&sort=name&stock=
http://www.bosch-home.com/rs/proizv...ivački-aparati/list.html?filter=ugradni~54510

Hvala mico.
Zovem ih odmah u ponedeljak.
:bye:
 
Thank you my ladies...:lol:;):rumenko:
Evo dve sličice u 3D-u, koje sam uspela da okačim.
:bye:

Mali čičak,lijepa ti je kuhinja,ali takođe i ja mislim da pitanje šporeta nije baš dobro tehnički riješeno...i,recimo meni bi se više sviđalo da taj ugao između elemenata nije baš pravi,nego da se izvede neki polukružni element u ćošku...
Koliko je to izvodljivo,ne znam...ali ,čini mi se da imaš prostora...
Sviđa mi se ovaj sto-šank...Je li ovo američki stil?:))

Evo i ja ću okačiti link ,pošto me mrzi da skidam slike,kuhinje koja mi se najviše dopala na netu...:) a ima i drugih ,koga zanima može pogledati...:

http://www.interieur.hr/Kuhinje_moderne5.htm#slikaKM25.htm

(prva u lijevom uglu gore)...
 
Spavaća soba koju smo šmeknuli. Ovo treće je komodica, nije u sklopu kreveta, iako tako izgleda na slici.

uh,a recimo,meni se ova spavaća soba ne bi dopala ni u ludilu...:)
mnogo mi je mračna...:roll:

mada,jednom sam spavala (na moru) u spavaćoj sobi koja je bila napravljena od teškog,masivnog,nekog crvenkastog drveta...mislim da je krevet ili ormar bilo nemoguće pomjeriti ni za milimetar...:) i lijepo je izgledala...
 
uh,a recimo,meni se ova spavaća soba ne bi dopala ni u ludilu...:)
mnogo mi je mračna...:roll:

mada,jednom sam spavala (na moru) u spavaćoj sobi koja je bila napravljena od teškog,masivnog,nekog crvenkastog drveta...mislim da je krevet ili ormar bilo nemoguće pomjeriti ni za milimetar...:) i lijepo je izgledala...

Nismo ni mi planirali tu boju, previše je tamna. Ali otprilike takav model.
:bye:
 
Sviđa mi se ovaj sto-šank...Je li ovo američki stil?:))

ne postoji americki stil! amerikanci kao i mnogi drugi na zapadu u kuhinje obicno postavljaju tzv "ostrva", ovo resenje je nesto slicno tome.
kad smo vec kod amerikanaca, gledam neku emisiju na jednom kanalu gde likovi kupuju ruinirane kuce, sredjuju ih i prodaju. glupi amerikanci :roll: svaka kuca im je ista, sve je isto :roll:
 
Izvinjavam se sto ovako upadam ali pratim ovu temu vec neko vrijeme i jako je interesantna jer sam i ja u jednoj od faza opremanja poslije duge tri godine od temelja pa do krova.
Bas prosle sedmice smo narucili laminat i posto sam ja iz RS a izbor je ocajan odlicne smo nasli u "Galeriji podova" u Srbiji , mada doduse ja sam bas ganjala neki tamni sto je malo teze naci ali znam da su imali odlican izbor svijetlijih laminata. Pogledaj na njihovom sajtu a imaju radnje u mnogim gradovima u Srbiji.
Evo i link pa mozda pomogne http://www.galerijapodova.com/active/sr-latin/home/o_nama.html
:)
 

Back
Top