Adaptacija stana od poda do plafona

slazem se, samo znam milion slucajeva gde nisu angazovali npr enterijeristu da radi pa se ona izreka "sto ne platis na mostu platices na cupriji" pokazala vise nego tacnom. ;)

...ma ok...ko može i ima da plati....neka plati...svako bi trebalo da radi svoj
posao...
...ja bi na primer, bila jako zadovoljna da mogu sebi da priuštim...pa da kažem
hoću to i to...i da lepo dođem posle nekog vremena i samo ušetam...ali nije to
baš tako ni kod mene, a ni kod mnogih...nego se radi kad se šta može i koliko
može...
...izuzetak su oni koji su morali kao Mirka, bukvalno sve do cigle da sljušte,
ali opet znam mnoge koji i pored toga što bi to morali ne rade iz prostog razloga
što im finansije ne dozvoljavaju...okreće sami pa žive i ćute, sretni što su u svom....:think:
 
Milice: kada kazem licni pecat ne mislim samo na detalje, vec i na to sto kroz obilazenja prodavnica i razgledanja sam uspela da dodjem do neke svoje ideje kako ce sta izgledati u stanu, a da ne bude prekopirano u potpunosti iz nekog casopsa ili slicno. Napravila sam izmene koje se meni dopadaju, i to sam, verovatno nepravilno, nazvala licnim pecatom. Lepo je kada ti neko strucan sve to lepo odradi, ali ja onda imam utisak da bas nesto nisam ucestvoala u tome. Imam odlicnog stolara, ali sam se za svaki pedalj kuhinje morala "boriti" s njim da bude kako ja zelim, a ne kako je on zamislio da je bolje za mene, ili za moj prostor :confused: Takodje mislim da niko bolje od mene ne zna sta ja tacno zelim i kako zelim da nesto izgleda, samim tim cu se najbolje izboriti za to, a i mogu da ih 'nadzirem' :roll: A novca za strucnjaka koji ce to se sve preuzeti na sebe nemam, to jest ako nesto pretekne oticicu na odmor negde da ponovo napunim baterije :lol:

Sto se tice plocica, iskreno tek sam bacila pogled na par sajtova i jos nemam predstavu koliko ce me to kostati. Nemam neogranicen budzet naravno, ali siguno je da ne mogu sebi da priustim najskuplje plocice. Verovatno cu otici da pogledam, zaljubiti se u najskuplje, a posle traziti neke dostupnije mom dzepu :(

Hvala na pomoci, i Drizztu za savet, ustedeli ste mi mnogo nerviranja :hvala:
 
e jbga...zamena radne ploce jeste gadna...
ja sam pomenuo samo frontove...:whistling:
nadam se da si bar taj rucak sa uzivanjem pojela.

...pala mi tacna od šoljice za kafu...kao da je neko bacio iz aviona,
i pukla u hiljadu komada...e kako su se dva mala komada tako zabila
i zarezala na ta dva mesta radnu ploču nije mi jasno...pa to da sam ja
tako htela nikad ne bi pogodila....:besna::besna::besna::besna::dash:
..ne pada u oči...i znam da ću dugo samo ja to da vidim..ali izbi mi
oči.....:dash::dash::dash::dash:
 
...pala mi tacna od šoljice za kafu...kao da je neko bacio iz aviona,
i pukla u hiljadu komada...e kako su se dva mala komada tako zabila
i zarezala na ta dva mesta radnu ploču nije mi jasno...pa to da sam ja
tako htela nikad ne bi pogodila....:besna::besna::besna::besna::dash:
..ne pada u oči...i znam da ću dugo samo ja to da vidim..ali izbi mi
oči.....:dash::dash::dash::dash:
Postoji mogucnost "popravke", raspitaj se kod stolara koji se time profesionalno bave, trajna, povoljna popravka.
 
Ja sam moju plocu prvi dan shebala.
Pao mi super lepak na nju i sprzio je.
I posle svih onih muka ...pomislila sam ...ovo je za srecu.
Tako i ti ....

Znas ima ono ako ne castis za nove cipele , one se brzo raspadnu , tako i ovo ...moras da zalijes novu kuhinju nema druge.

...pa dođi da zalijemo...:zper:

Postoji mogucnost "popravke", raspitaj se kod stolara koji se time profesionalno bave, trajna, povoljna popravka.

...hvala raspitaću se kod ovih što su radili..moguće da znaju, trebalo bi baš su dobri
majstori...:(
 
stanujem u prizemlju,niskom.
sa dvorisne strane se neka gospodja navadila da bas tuda prolazi (iako joj nije prolaz tu,i niko nema potrebe bas tu da prolazi),i obavezno se zaustavi i gleda u stan.danas nas je cula da pricamo,i cak se umesala u razgovor.zgranula sam se.da ne pominjem da stalno bas ispod naseg prozora ima potrebe da cisti metlom i dize prasincinu,a bas tu pored zive ograde njena dva kera imaju potrebu da se i.eru.
komsinica koja ima stan levo od nas,podigla je dve zicane ograde sa strane svojih prozora,a tacno ispred je ziva ograda,kao i kod nas,ali odavno (a i nije u stanu pa ne mogu da je pitam).
jednostavno,samo hocu da sprecim prolazak i sunjanje te gospodje koja uzgred budi receno stanuje skroz suprotno od nas,i koja ima drugi,blizi prolaz ka ulici.

e sad,da li mi je potreban potpis stanara ili moram od nekog iz opstine traziti dozvolu...koji je postupak?
napominjem da ta ograda apsolutno nikome ne bi nista oduzela,ni od parkinga,niti bih ja imala neku imovinsku korist

plese help.urgentno je
 
stanujem u prizemlju,niskom.
sa dvorisne strane se neka gospodja navadila da bas tuda prolazi (iako joj nije prolaz tu,i niko nema potrebe bas tu da prolazi),i obavezno se zaustavi i gleda u stan.danas nas je cula da pricamo,i cak se umesala u razgovor.zgranula sam se.da ne pominjem da stalno bas ispod naseg prozora ima potrebe da cisti metlom i dize prasincinu,a bas tu pored zive ograde njena dva kera imaju potrebu da se i.eru.
komsinica koja ima stan levo od nas,podigla je dve zicane ograde sa strane svojih prozora,a tacno ispred je ziva ograda,kao i kod nas,ali odavno (a i nije u stanu pa ne mogu da je pitam).
jednostavno,samo hocu da sprecim prolazak i sunjanje te gospodje koja uzgred budi receno stanuje skroz suprotno od nas,i koja ima drugi,blizi prolaz ka ulici.

e sad,da li mi je potreban potpis stanara ili moram od nekog iz opstine traziti dozvolu...koji je postupak?
napominjem da ta ograda apsolutno nikome ne bi nista oduzela,ni od parkinga,niti bih ja imala neku imovinsku korist

plese help.urgentno je

skupi potpise 51% stanara i napravi molbu sa nekom skicom eventualno. zatim to odneses u opstinu na kojoj zivis, raspitas se tacno gde to treba da predas i mislim da neces imati problema sa dozvolom. e onda ti dosadni bakutaner nece moci nista :cool:
 

Back
Top