Adaptacija stana od poda do plafona

...ima ih na stotine na mom krovu...i kakaju puno...i kad dodje lepshe vreme, to bazdi...ali, zhelim unapred da ih uputim na bilo koji drugi krov, jer uskoro planiram da pushtam majstore, da ga totalno preprave...a onda, ne bih voleo da su tu...jer cce biti napravljena terasa od 100kv.m. i ne bih da pravim josh 1 Trg Sv. Marka ...a zhelim da ih se otarasim na najbezbolniji nachin po njih...

p.s.

...ne stoji ti kad se besish...

Pa kad majstori budu počeli da rkaju sami će golubovi da odu... nisu valjda ludi da se zayebavaju sa majstorima? :mrgreen:
 
Pusy da li si ti sigurna, al bas ono apsolutno sigurna da pred logovanje na forum nisi drmnula neko zestoko alkoholno picence .....nama mozes slobodno da priznas nasi smo , necemo nikom da kazemo , uostalom sve tvoje mracne tajne vec znamo sta je jos jedna za nas ??? :zper:
'ta pričaš bre? E idi probaj pa se javi! Sve sam pogodila iz prve šta je šta o'zdo na autu :rtfm: I, da, nije bio u pitanju kanal, nego je auto bio gore :mrgreen:
 
1. treba sacekati da prodje grejna sezona
2. zavisi u kom ste delu grada , postoje radnje na nekoliko mesta u gradu zovu se Etaz koje prodaju kompletnu opremu za grejanje . Znam da postoji radnju u 29. novembra i na zrenjaninskom putu ...
Negde na putu ka Zelezniku trasom busa 88 postoji Doming ( nadam se da sam ubola ime) takodje prodaje to sto ti treba.
3. trebalo bi zvati elektrane da to obave mislim da to ima svoju cenu ili se dogovoriti sa nekim iz toplane za kompletan posao privatno.
4. Zadnji x kad sam gledala jedno rebro bilo je oko 10 evra aluminijumski radijator cini mi se ....
Nisam sigurna da sad i postoje tucani ...koliko sam videla svi su isti razlika je u proizvodjacu i drzavi porekla. Vazno je kupiti kvalitetne ventile i one koji duze zadrzavaju toplotu al to koliko sam ja shvatila sve zavisi od kvaliteta.


Mirka988,pitao bih te i ja nesto,al me sramota.:rumenko::rumenko::rumenko:
 

Back
Top