opet srednjoškolci u akciji

Nastavlja se niz incidenata naših srednjoškolaca po Evropi. U veroni uhapšena trojica srednjoškolaca zbog krađe nekoliko dukseva i pari čarapa.Sud im izrekao zabranu ulaska u Italiju a samim tim i na teritoriju EU. Koliko smo zreli(ne zreli) za ulazak u EU?

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=4&status=jedna&vest=131477

Osudjujem kradju, ali nje je vazda bilo kad su u pitanju ekskurzije i slicno. Ne treba misliti da je to odlika samo nasih djaka a jos manje to treba povezivati sa zreloshcu za Evropu. Vrlo tendenciozna tema.To su klinci bre, malo pusteni s lanca na par dana, nista strasno:thumbdown:
 
Nastavlja se niz incidenata naših srednjoškolaca po Evropi. U veroni uhapšena trojica srednjoškolaca zbog krađe nekoliko dukseva i pari čarapa.Sud im izrekao zabranu ulaska u Italiju a samim tim i na teritoriju EU. Koliko smo zreli(ne zreli) za ulazak u EU?

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=4&status=jedna&vest=131477

ae ne budali.............:roll:

klilnci maznuli par dukseva i carape iz zayebancije..........:mrgreen:
i odmah se postavlja pitanje da li smo zreli za ulazak u EU.........:dash:

pa pitanje je da li su politicari , kao najgora marva u ovom oboru , zvanom srbija spremni , pa onda da li je armija neradnika , koja se plasi ozbiljnog posla spremna......a ne da li su srednjoskolic, koji , valjda jadni veruju da time nanose ozbiljnu stetu "vekovnim srBskim neprijateljima' sto su maznuli carape..........spremni za ulazak u EU
 
Ovi incidenti su učestali i polako prelaze u tradiciju a to je sve odraz stanja društva u kome mi živimo i koje jeste bliže ali je još uvek daleko evropskim standardima. Pojedini gimnazijalci, kao najupečatljiviju uspomenu sa ekskurzije, zapamtiće hapšenje zbog pisanja grafita na zgradi, vezivanje lisicama u slovačkom hotelu, krađu pasoša u Grčkoj, a ima i onih koji su ozbiljno povređeni, kao beogradska gimnazijalka koju je udario policijski automobil u Budimpešti.
 
Idididi, tebi ovo bas simpaticno, a?

Jes' si se i ti nakrao kao klinac? Jesi, a? Ih, nestasko mali.

cujes.....kao klinac:hahaha:

pa ja i danas ne mogu da odolim, kada odem preko da smotam neki dobar parfem....:hahaha:

nego, izvestili se i oni.....mamu im ebem , kapitalisticku i imperijalisticku......svuda kamere, zujalice, cuda neka moderne tehnologije.....:evil:

zato klincima skidam kapu........treba imati mooda i dostojno reprezentovati svoju zemlju, onakvu lopovsku kakva jeste......:super:
 
Ovi incidenti su učestali i polako prelaze u tradiciju a to je sve odraz stanja društva u kome mi živimo i koje jeste bliže ali je još uvek daleko evropskim standardima. Pojedini gimnazijalci, kao najupečatljiviju uspomenu sa ekskurzije, zapamtiće hapšenje zbog pisanja grafita na zgradi, vezivanje lisicama u slovačkom hotelu, krađu pasoša u Grčkoj, a ima i onih koji su ozbiljno povređeni, kao beogradska gimnazijalka koju je udario policijski automobil u Budimpešti.

ne branim male divljake..........ali, kakvi su im profesori, a vecinom i roditelji.....jos je dobro sto se ne ponasaju kao nekada Liverpulovi navijaci .........

sta ste ocekivali od njih???........99% ih prvi puta predje granicu sa ekskurzijom.....odrasli na idolima kao sto su Legija i fckn Siptar........gledaju politicare lopove ,i dzumare, ......Velja je simpatican, a Seselj je pametan.........:dash:

oduvek se na ekskurzijama divljalo i kraduckalo......pa kad moze ministar Ilic da legalizuje "kraduckanje" na rampama.......sto ne bi deca malo "kraduckala" strane agresore i vekovne neprijatelje srbije??
 
ne branim male divljake..........ali, kakvi su im profesori, a vecinom i roditelji.....jos je dobro sto se ne ponasaju kao nekada Liverpulovi navijaci .........

sta ste ocekivali od njih???........99% ih prvi puta predje granicu sa ekskurzijom.....odrasli na idolima kao sto su Legija i fckn Siptar........gledaju politicare lopove ,i dzumare, ......Velja je simpatican, a Seselj je pametan.........:dash:

oduvek se na ekskurzijama divljalo i kraduckalo......pa kad moze ministar Ilic da legalizuje "kraduckanje" na rampama.......sto ne bi deca malo "kraduckala" strane agresore i vekovne neprijatelje srbije??

Sad se razumemo.Samo sam ja otvorivši temu doneo zaključak a da je nisam obrazložio.Moja greška.
 
ne branim male divljake..........ali, kakvi su im profesori, a vecinom i roditelji.....jos je dobro sto se ne ponasaju kao nekada Liverpulovi navijaci .........

sta ste ocekivali od njih???........99% ih prvi puta predje granicu sa ekskurzijom.....odrasli na idolima kao sto su Legija i fckn Siptar........gledaju politicare lopove ,i dzumare, ......Velja je simpatican, a Seselj je pametan.........:dash:

Kakve ovo ima veze s profesorima:eek:, jel' si ti uopste isao u skolu? Povezhi profesore s ovim razlozima koje sam boldovala. Lupas napamet.
 
Nastavlja se niz incidenata naših srednjoškolaca po Evropi. U veroni uhapšena trojica srednjoškolaca zbog krađe nekoliko dukseva i pari čarapa.Sud im izrekao zabranu ulaska u Italiju a samim tim i na teritoriju EU. Koliko smo zreli(ne zreli) za ulazak u EU?

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=4&status=jedna&vest=131477
ta decurlija nisu za ekskurzije na prvom mestu jer cim odu negde jedva cekaju da se nakradu,da jedu u restoranu pa zapale pre nego sto treba da plate,i sve u svemu da se izblamiraju najstrasnije.lepo predstavljaju svoju zemlju nema sta :roll:
ne branim male divljake..........ali, kakvi su im profesori, a vecinom i roditelji.....jos je dobro sto se ne ponasaju kao nekada Liverpulovi navijaci .........

sta ste ocekivali od njih???........99% ih prvi puta predje granicu sa ekskurzijom.....odrasli na idolima kao sto su Legija i fckn Siptar........gledaju politicare lopove ,i dzumare, ......Velja je simpatican, a Seselj je pametan.........:dash:

oduvek se na ekskurzijama divljalo i kraduckalo......pa kad moze ministar Ilic da legalizuje "kraduckanje" na rampama.......sto ne bi deca malo "kraduckala" strane agresore i vekovne neprijatelje srbije??
po mom misljenju nema tu nikakvih opravdanja,da se ponasas ko pusten sa lanca kad odes u inostranstvo :roll:
ni legije,ni velje,niti bilo ko.
(ne)obrazovanje i (ne)vaspitanje se nosi iz kuce.


da saznam da mi dete eto malo kraducka jer mu zabavno,postupala bih brutalno.em izblamira sebe,em svoje roditelje....znaci nema apsolutno nikakvog opravdanja.a cim je iso na ekskurziju znaci da nije bas da nema leba da jede pa da se bori za goli opstanak.
 
Kakve ovo ima veze s profesorima:eek:, jel' si ti uopste isao u skolu? Povezhi profesore s ovim razlozima koje sam boldovala. Lupas napamet.

ti ili nemas decu u skoli, ili ti ne prijavljuju kakvi ih sve bolidi uce ........:mrgreen:

kod mog klinca predaje neka dileja istoriju.......covek je morao na bolovanje kada su uhapsili Karadzica....samo sto nije presvisnuo od tuge.......a svaki dan ke nja klincima o Mladicu, junaku i heroju...........:roll:

naravno da sam preporucio detetu da ga napushi qrcem, ail mali fin, pa nece......nema veze, tata ce na prvom roditeljskom:evil:
 
ta decurlija nisu za ekskurzije na prvom mestu jer cim odu negde jedva cekaju da se nakradu,da jedu u restoranu pa zapale pre nego sto treba da plate,i sve u svemu da se izblamiraju najstrasnije.lepo predstavljaju svoju zemlju nema sta :roll:

bre, ljudi .........vi kao da nikada niste bili na ekskurziji.........:mrgreen:

pa ja se secam kada smo bili u crnoj gori ( tada se nije islo preko grane u srednjim skolama).......:mrgreen:..........pilo se, pusilo, jurcalo po sobama, vristalo i skakalo, bezalo preko balkona u diskoteku , tuklo sa crnogorcima................:super:

iz koje ste vi price ???:???:

pa kad ce da se izjurcaju i malo divljaju , ako ne u tim godinama???:???:

sve je ok, dok je u granicama normale.......a jurcanje po hotelu, i poneka sitna kradja u butiku su smesne stvari..............

cudi me da nemate nista protiv toga da njihov vrsnjak pokusa da ubije pandura bakljom u grlo, nego ga jos i branite iz sve patrijotske snage????:???:
 
Ја сам нешто начуо да ћемо бити скинути са листе за кандидата за "белу листу" и да ћемо морати поново да се кандидујемо, а све због овог инцидента!
Znaci opet jovo nanovo..........koliko je to.......jos 10 godina vracanja u nazad,pa sve iz pocetka...........:rotf::rotf::rotf:............a nove generacije lopova tek dolaze........:hahaha::hahaha::hahaha:
 
ti ili nemas decu u skoli, ili ti ne prijavljuju kakvi ih sve bolidi uce ........:mrgreen:

kod mog klinca predaje neka dileja istoriju.......covek je morao na bolovanje kada su uhapsili Karadzica....samo sto nije presvisnuo od tuge.......a svaki dan ke nja klincima o Mladicu, junaku i heroju...........:roll:

naravno da sam preporucio detetu da ga napushi qrcem, ail mali fin, pa nece......nema veze, tata ce na prvom roditeljskom:evil:

Aha...dakle tata NIJE fin. A posle profesori krivi sto mali postane delikvent.
Naravno, osudjujem postupak kolege koga si pomenuo. Njegovo ponasanje nije u skladu sa Zakonom o obrazovanju.:thumbdown: ali ne treba se brzhe bolje generalizovati na osnovu pojedinacnih primera.
 
bre, ljudi .........vi kao da nikada niste bili na ekskurziji.........:mrgreen:

pa ja se secam kada smo bili u crnoj gori ( tada se nije islo preko grane u srednjim skolama).......:mrgreen:..........pilo se, pusilo, jurcalo po sobama, vristalo i skakalo, bezalo preko balkona u diskoteku , tuklo sa crnogorcima................:super:

iz koje ste vi price ???:???:

pa kad ce da se izjurcaju i malo divljaju , ako ne u tim godinama???:???:

sve je ok, dok je u granicama normale.......a jurcanje po hotelu, i poneka sitna kradja u butiku su smesne stvari..............
jedno je jurcanje po hotelu i opijanje a drugo je kradja u butiku.razlika je u (ne)legalnosti i posledicama.vecina nas je divljala po ekskurzijama,pa opet nismo krali.
ako te roditelji od samog starta uce da to nije nista strasno kad malo kraduckas,naravno da ces da se bavis time.
od malih kradja nastaju velike,kad ti se osladi,od malih kriminalaca veliki i tako...svi ti koji su u mojoj osnovnoj i srednjoj kraduckali,sad su do guse u problemima sa drogom,kockanjem,kradjama i slicno.
nemoj ti meni te price.
kod dece treba u startu obeshrabrivati takvo ponasanje,jer najcesce malo posle postane veliko.
cudi me da nemate nista protiv toga da njihov vrsnjak pokusa da ubije pandura bakljom u grlo, nego ga jos i branite iz sve patrijotske snage????:???:
ae nemoj sad da se vredjamo.
kad sam ja rekla ovde "pravda za urosa".
da se ja pitam dobio bi dvaes godina,sa jos petnaest huligana u paketu,pa da truli i da bude necija kucka dok se ne nauci pameti.
u ostalom ovo ti ide u istom paketu sa gore navedenom kradjom.

i od kad sam ja patrijota :lol: :neutral:
 
Nastavlja se niz incidenata naših srednjoškolaca po Evropi. U veroni uhapšena trojica srednjoškolaca zbog krađe nekoliko dukseva i pari čarapa.Sud im izrekao zabranu ulaska u Italiju a samim tim i na teritoriju EU. Koliko smo zreli(ne zreli) za ulazak u EU?

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=4&status=jedna&vest=131477

Osudjujem svaki cin kradje jer nam to rusi ugled u svijetu . A zna se kada cemo zrenuti za EU , kada uhapsimo Mladica , i priznamo Kosovo , a to ce biti-nikada .
 
ja se sacam da su nam omiljena meta bili kartoni amstela , viski i boksovi cigara na grckom free-sfopu ,ili male aprapske radnjice po predgradjima Pariza i Milana gde se nabije 15 ljudi i onda opsta pohara dok dok obrezani prevarant za kasom ne zna sta ga je snaslo ,eh mladosti ...:rumenko::mrgreen:
mada je pogresna prica o roditeljskom vaspitanju jer su u moje vreme gotovo svi klinci to radili ili bar veliki broj ,a znam sigurno da im nisu roditelji govorili "samo kradi sine/kceri to je bas cool ",nego se jednostavo desi u tom periodu zivota kada se i mnoge druge gluposti prave , a ako ih uhvate svakako ih treba kaznjavati ali to nije bas toliko strasan problem
i niko od njih nije postao delikvent ili kriminalac koliko znam zato sto je ukrao u mladosti dve milke i tri piva , i ne znam nijednog kome bi sada palo nesto slicno na pamet , ne racunam heroinske i druge zavisnike
 
dobro.
onda smo mi deca sa novog beograda slucajevi za ispitivanje
ko je krao tada,krade i sada,a ponekad i diluje drogu,neki overili zatvore i tako...

ja sam svest o neuzimanju tudjeg imala od kako znam za sebe i nije bilo tog tinejdzerskog hormona koji me je mogao ubediti u suprotno :confused:
 
vi ste tamo odrasli u oficirskom i vojnom kraju grada , ono jna , disciplina i slicno :lol:
ne ozbiljno tacno je da oni koji su u mladosti pravili vise gluposti da imaju vece sanse da to nastave i kasnije ,ali bar koliko ja imam iskustva sitne kradje po ekskurzijama obicno nisu imale tako teske posledice , tim pre sto su to radili oni kojima to ni u ludilu ne bi palo na pamet da rade kod kuce , valjda ihj ponese atmosfera , misle da ih niko nece videti ko ce ih znati ..
 
ma kakva disciplina,novi beograd je pogodno tlo za gajenje sitnih kriminalaca,posebno blokovi kod reke i deo oko fontane.tu vecito obitavaju neke psihopate,pedofili i nereseni slucajevi iz laze.tako je cetvrtina moje generacije otisla u kriminal,cetvrtina izrasla u manijake i lokalne mangupe a ostali se kao drze :lol:
sreca te ne zivim u tom kraju,imala bih tikove do kraja zivota.mada eto nije sad lose kad prodjs tuda,znas te manijake pa niko nece da te dira :)
 
Ovi incidenti su učestali i polako prelaze u tradiciju a to je sve odraz stanja društva u kome mi živimo i koje jeste bliže ali je još uvek daleko evropskim standardima. Pojedini gimnazijalci, kao najupečatljiviju uspomenu sa ekskurzije, zapamtiće hapšenje zbog pisanja grafita na zgradi, vezivanje lisicama u slovačkom hotelu, krađu pasoša u Grčkoj, a ima i onih koji su ozbiljno povređeni, kao beogradska gimnazijalka koju je udario policijski automobil u Budimpešti.

Zato sto je bila pijana ko letva...Ko joj je kriv....Bice joj zabranjen nekoliko godina ulazak u zemlje EU.Devojka je inace operisana bez anestezije,zbog alkohola u krvi... -to mora da je mnogo bolelo...- I jos uvek ne moze da hoda....
 

Back
Top