Da li bi branili Srbiju ?

Da li bi branili Srbiju u nekom buducem ratu ?

  • Da, branio bi i po cenu sopstvenog zivota i slobode.

  • Ne, za drzavu nebi dao ni zivot ni slobodu.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
hvala svima koji su mi dali bonu za owaj moj post...:ok:

NE
nit Srbiju, nit Evropu, nit NATO nit ijednu zemlju sveta UKLJUČUJUĆI i Hrvatsku:!:
-kao iz ovog prošlog rata a i mnogobrojnih drugih ratova iz celog sveta JEDNO SAM ODAVNO SHVATIO a to je da se ne vredi boriti ni za jednu državu sveta jer uvek na kraju vrhnje (pavlaku) uberu najveći gadovi i lopovi tzv. nadripatriJote tajkunizacijom mitom i korupcijom i pre svega krađom:!:

za odbranu svog grada, a posebice za svoju ulicu još bih razmislio:think:


a za svoju kuću:idea::arrow:
već sam jednom davno rekao na ovom forumu šta bih uradio dve su mogućnosti:
1. otišao bih kod rodbine u inostranstvo (i čekao da se situacija smiri a možda se ne bih ni vratio više)
ili
2. ukoliko ne bi ovo prvo uspelo ...ostao bih u svojoj kući mirno se opasao bombama i dinamitom i prvi koji bi ušao u moju kuću da je opkrade ili zauzme...dignuo bih lepo sve u vazfduh


eto ko prizna pola mu se prašta :);)
al bitno da je pobedonoscLJev počeo da moralishe:roll::dash: a kad su u pitanju druge stvari i tematike i najtvrdokorniji fashisti i patriJote bi se posramile što ih baca u senku svojim komentarima:mrgreen:

toliko
:bye:
 
Da, većinski se slažem sa tobom. Glede rata devedesetih godina, samo su posvađali narod, masa ljudi je pobijena. Tako ne vrijedi ratovati. Ratovao bih za CG samo kad bih bio siguran da je moja pomoć neophodna za odbranu države, a ne za obogaćivanje pojedinaca

Istina svega toga jeste sve to što ste vi svi naveli... ali ja vidim jedne kukavice u vama.... gde sada živite... u nekima od zemalja bivše SFRJ... šta radite borite se za život vaših najbližih, za vaš život... da li verujete u sebe... ne vi ne verujete u sebe, a znate li zašto, zato što nemate ni trunke moralnih osobina koje čine jednog čoveka... eto zato... jesu li raskrinkali zemlju... jesu, skontajte ljudi.... SFRJ JE bila u dugovima od guše... poznato je da kada se jedna zemlja raspadne dugovi se otpisuju ili se dug raspodeljuju ravnomerno na bivše članice te države.... jednostavno... toliko sedite za tim kompijuterom, a još uvek niste skontali što se SFRJ raspala... sad kada znate.... recite to svima:ok:
 

Back
Top