kolko kosta

sve koliko se placa ako upadnes na budzet?????knjige,godina.......sve!a koji je sajt

naso sam stranicu ali ne vidim kolko sta kosta....:dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash:

:dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash:
:dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash:
:rotf:

a odakle potreba za tolikim smajlijima? sve ti je individualno za cenu studija, elem knjige ne trebash originale dovoljno je kopiranje, vecina moze da se iznajmi iz biblioteke i da se nauci, na hemiji ce ti obavezno trebati filipovic lipanovic koji je vrlo star i koristi se na fizici kao predmet opshte hemije ali je fantstican jer spaja fiziku i hemiju. Nazalost ne znam za ostale "hemijske knjie" ali nisu to neke astronomske cene kada se fino kopira uzmu beleshke itd....placa se i prijavkjivanje ispita, upis godine, mislim da se placaju i eventualne stete. Stan itd...za nsih je to mala cena valjda.

sajt http://pmf.ni.ac.yu/pmf/index.php
 

Back
Top