Kako se zvala Vasa prva ljubav?

a33

Aktivan član
Poruka
1.610
pa evo da odgovorim,.mada nije to prva ljubav vec prva simpatija,..zvala se Đana i isli smo u vrtic,..ma svi mi djecaci smo se ok nje tukli svaki dan,.
p.s.imala je tako divnu kovrdžavu kosu i zelene oči.Nemam pojma gdje je sada
 
Први младић који ми се баш онако допадао и у кога сам била заљубљена до ушију, звао се Бата.
Ишао је у Пилотску академију у Вршцу, иначе је мој Земунац.
Био је невероватно згодан фрајер, висок, витак, смеђ, са зеленим очима. Веома је држао до добре
и модерне гардеробе, а имао је лове да све то купује у Италији, возио добра кола, живео у вили...
Увек је имао добре парфеме... Мада, био је помало уображен и нарцис.
Ја сам тада имала 12-13 година и кад видим Бату, срце ми сиђе у пете, а ноге ми се одсеку...

Касније је постао пилот и био је сигурно најлепши ЈАТ-ов пилот. А пилотска униформа како му
је стајала...;)
 
Zvao se Bernard, isli smo zajedno u osnovnu skolu a poceli smo da se zabavljamo posle 2 srednje....i volela sam ga najcitije i najsnaznije, kako samo moze da voli tinejdzerka....i povredio me je i raspala sam se u parcice, kao staklena vaza....i sastavljala sam se godinama....
 
Први младић који ми се баш онако допадао и у кога сам била заљубљена до ушију, звао се Бата.
Ишао је у Пилотску академију у Вршцу, иначе је мој Земунац.
Био је невероватно згодан фрајер, висок, витак, смеђ, са зеленим очима. Веома је држао до добре
и модерне гардеробе, а имао је лове да све то купује у Италији, возио добра кола, живео у вили...
Увек је имао добре парфеме... Мада, био је помало уображен и нарцис.
Ја сам тада имала 12-13 година и кад видим Бату, срце ми сиђе у пете, а ноге ми се одсеку...

Касније је постао пилот и био је сигурно најлепши ЈАТ-ов пилот. А пилотска униформа како му
је стајала...;)
odletio,..:bye:
 
Prva ljubav?
uh... kad to bese :rumenko:
Ona vrtićka simpatija se zvao Saša. Svim devojčicama se sviđao Vanja ( posle moj dugogodišnji školski drug i dan danas dobar prijatelj), a Saša je bio crn, kovrdžav i baš, baš sladak... malo povučeniji pa ga devojčice nisu primećivale :D.
Prva školska simpatija, gde je sve bilo obostrano, je Joca (opet i dan danas moj dobar prijatelj - fenomenalna osoba). Možda bi nam bolje bilo da smo ostali pri tome? :confused:
Prvi dečko u koga sam bila zaljubljena zove se Goran. Bio je drug mog brata, plav, kovrdžav sa zelenim očima. Pratio me kući svakog dana, držao za ruku, išao sa mnom u bioskop... ali stalno pričao kako je zaljubljen u neku moju drugaricu... :dash:
Ne smem da nastavljam, spisak je podugačak ;):P
 
Prva ljubav?
uh... kad to bese :rumenko:
Ona vrtićka simpatija se zvao Saša. Svim devojčicama se sviđao Vanja ( posle moj dugogodišnji školski drug i dan danas dobar prijatelj), a Saša je bio crn, kovrdžav i baš, baš sladak... malo povučeniji pa ga devojčice nisu primećivale :D.
Prva školska simpatija, gde je sve bilo obostrano, je Joca (opet i dan danas moj dobar prijatelj - fenomenalna osoba). Možda bi nam bolje bilo da smo ostali pri tome? :confused:
Prvi dečko u koga sam bila zaljubljena zove se Goran. Bio je drug mog brata, plav, kovrdžav sa zelenim očima. Pratio me kući svakog dana, držao za ruku, išao sa mnom u bioskop... ali stalno pričao kako je zaljubljen u neku moju drugaricu... :dash:
Ne smem da nastavljam, spisak je podugačak ;):P

Моја прва љубав се звао Дача. ;)

Ја ишла у пети, он у седми разред кад се он прво заљубио у мене, а после и ја у њега...и то је трајало више од две године. Његови другови су нас стално зезали, сви наставници су знали за нас, чак и директор нас је зезао (мала школа па се све зна:lol:).
А љубав нам је текла тако што ме сачека испред школе и наредних 200 метара идемо напоредо и причамо... Једном ми је на екскурзији поклонио наруквицу. Једном смо имали дејт: пред рингишпилом у 6. :lol:
Он дошао са друговима Вањом и Банетом, ја са другарицама Љиљом и Наником...:lol:...да нам чувају страх.

Кад сам била 7. разред а он већ средњошколац - бануо ми је на рођендан непозван. Вртели смо флашу ко ће са ким да плеше и случајно је испало да то будемо нас двоје. Плесали смо уз ''Заљубљену жену'' Барбре Стрејсенд, и у једном тренутку образи су нам се додирнули...
Тај осећај и дан данас могу да оживим. Био је нешто посебно! :D
 

Back
Top