Koliko ima vas pravih frajera u ovom gradu?

sanches11080

Početnik
Poruka
44
Za mene, frajer je:
ONAJ KOJI UME SA ŽENAMA.
ONAJ KOJI UME DA UČINI ŽENU SREĆNOM I ZADOVOLJNOM.
Te retke primerke koji naginju frajerizmu razaznajem u generacijama (tu negde) do 1972. godišta. Ova dečurlija (žao mi je ako ću uvrediti nekog, to je samo moj utisak, pojma nema).

Momci, pitanje za vas: Kako biste ocenili sebe? Umete li da učinite ženu srećnom? Da li se trudite uopšte?

Devojke: Koliko pravih frajera poznajete zaista (ali iskreno molim vas, nemojte sad "Moj Mika je najbolji na svetu", i ja sam imala jednog najboljeg, pa se ispostavilo da i nije baš neki, jer se svako razumevanje mene računalo do društveno prihvatljivih normi. Shvatanje mene, kao ličnosti, drugačije od ostalih, bilo je za dotičnog, očigledno, prevelik napor).
 
Za mene, frajer je:
ONAJ KOJI UME SA ŽENAMA.
Zapade mi ovo za oko :cool:....pa , nisu zene kucici ,macici ili vucici , pa da se sa njima ume ili ne ume...bila sam blaga...htedoh reci nisu retardirane....bar bi bilo dobro za njih da nisu:cool:;) Da ne bude zabune , isto mislim i za konstataciju da je riba ona koja ume sa muskarcima. Razumevanje i volja da se druga strana saslusa , ne samo cuje....s tim bi se slozila da od proseka cine frajera ili ribu :D;)
 
zamalo da me pređete, pa da mislim da se pod frajerom podrazumeva neko pun razumevanja prema lepšem polu...eo ša kažu šipka-klajn

frajer (nem Frier)

onaj koji pomodnim oblačenjem nastoji da se istakne u svojoj sredini, da skrene pažnju na sebe, kicoš.
površan, bahat, uobražen čovek
neupućen čovek, nestručnjak, neznalica
frajerisati - ponašati se kao frajer, biti frajer, živeti frajerski, dangubiti, paratizirati..........
 
a050.gif
A kako će neka da nađe sreću pored tebe (s tobom), ako se trudiš da udovoljiš samo sebi...?
a015.gif
 
Za mene, frajer je:
ONAJ KOJI UME SA ŽENAMA.
ONAJ KOJI UME DA UČINI ŽENU SREĆNOM I ZADOVOLJNOM.
Te retke primerke koji naginju frajerizmu razaznajem u generacijama (tu negde) do 1972. godišta. Ova dečurlija (žao mi je ako ću uvrediti nekog, to je samo moj utisak, pojma nema).

Momci, pitanje za vas: Kako biste ocenili sebe? Umete li da učinite ženu srećnom? Da li se trudite uopšte?

Devojke: Koliko pravih frajera poznajete zaista (ali iskreno molim vas, nemojte sad "Moj Mika je najbolji na svetu", i ja sam imala jednog najboljeg, pa se ispostavilo da i nije baš neki, jer se svako razumevanje mene računalo do društveno prihvatljivih normi. Shvatanje mene, kao ličnosti, drugačije od ostalih, bilo je za dotičnog, očigledno, prevelik napor).

I sta i da ti kazemo gde su? :D
 

Back
Top