Problem!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.650
Malo mi je neprijatno pisati izravno o tome, no primjetio sam promjenu na glans penis (glavicu), iskocilo mi u obliku male vene na glavicu sa donje desne strane(bas na glavicu a ne na vratu), par puta se vratilo ono kao nestane kod erekcije i nakon spolnog odnosa pa se opet pojavi, ne boli, ne svrbi, cak nije ni tvrdo, nikada mi to nije bilo, pojavilo mi se sada nisam siguran da li je nakon spolnog odnosa od prosle nedjelje,a da sam ja to primijetio u cetvrtak! Nakon ponovnog spolnog odnosa samo kao da ga nema jednostavno se samo izgubi pa kod zavrstka splasne i opet se kasnije pojavi!
Malo sam gledao o tome na netu, ali nema nista vezano za takvu situaciju i naprosto me strah, kao uvijek se bojim lijecnika, ali eto ako je neko imao nesto takvo ili zna nesto o tome da mi kaze! Veliki pozdrav i puno hvala!
 
Ni ja nisam odusevljena odlascima kod lekara, ali nekad treba, ako nista drugo da nam objasne sta ne razumemo.

Ne znam sta je u pitanju, ali bih, da sam na tvom mestu, otisla kod lekara o.p., rekla sta me muci i videla sta dalje. Mozda nije ama bas nista, ali zasto da razmisljas o tome kad mozes o lepsim stvarima :) ?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top