Odricanje od ljubavi

gost 43599

Veoma poznat
Poruka
10.211
Zbog kojih licnih problema bi se odrekli ljubavi a volite odredjenu osobu? Sta je to sto bi moglo da vas natera da ostavite, zapostavite i odbijate nekoga ko i vas voli jako? Da odbijate pomoc, podrsku voljene osobe?
Kako pomoci nekome kome je ponestalo snage za borbu, za zivot a pritome ne zeli vasu pomoc?

Pitanja su namenjena svima...ali me ipak vise zanimaju odgovori muskaraca na ovom forumu, jer obicno su zene te koje i uz sve moguce probleme skoro pa uvek imaju snagu,zelju.itd..i za ljubav....
 
da zene su sklonije tome da imaju vise snage i neke volje da se bore za ljubav, ili za iluziju kako god.
Prvo sto mi je palo na pamet, gde bih se ja da kazem odrekla ljubavi, jeste da imam pu pu pu daleko bilo, neizlecivu bolest....pu pu pu jos jednom.
Mada, ako pomislim na Sekspirove likove Romea i Julijetu, gde on pije njoj otrov sa usana....hm? mozda ipak za sebe mogu da kazem da pre spadam u ovu grupu zanesenjaka nego u racionaliste..
 
Ne budi sebicna, gledaj i tudja osecanja.
Znaci (po tebi) ja bi trebao da budem sa nekom devojkom (iako mi se ona vise ne svidja) samo zato sto me voli. A gde su tu moja osecanja? Jel mozes ti da budes sa nekom ko ti se vise ne svidja?
 
Ne budi sebicna, gledaj i tudja osecanja.
Znaci (po tebi) ja bi trebao da budem sa nekom devojkom (iako mi se ona vise ne svidja) samo zato sto me voli. A gde su tu moja osecanja? Jel mozes ti da budes sa nekom ko ti se vise ne svidja?

Malo pazljivije citaj....jes da nisam nikad ucila srpski al mislim da je razumljivo napisano....u pitanju je obostrana ljubav.....
 
Zbog kojih licnih problema bi se odrekli ljubavi a volite odredjenu osobu? Sta je to sto bi moglo da vas natera da ostavite, zapostavite i odbijate nekoga ko i vas voli jako? Da odbijate pomoc, podrsku voljene osobe?
Kako pomoci nekome kome je ponestalo snage za borbu, za zivot a pritome ne zeli vasu pomoc?

Pitanja su namenjena svima...ali me ipak vise zanimaju odgovori muskaraca na ovom forumu, jer obicno su zene te koje i uz sve moguce probleme skoro pa uvek imaju snagu,zelju.itd..i za ljubav....

Samo zbog bolesti........ni zbog cega drugog.......ali kako pomoci nekome ko ne zeli vasu pomoc?hm.......biti samo uporan............pokazujuci joj da nije sramota zatraziti pomoc, da su neni problemi i moji,i da je volim i kada nam je tesko,a ne samo kada nam sve ide dobro............a da je to ne cini manje pozeljnom ili vrednom.......barem sam takav ja.........:):bye:
 
Poslednja izmena:

Back
Top