BOLOVI U ZGLOBOVIMA RUKE za DR

  • Začetnik teme DanijelaN
  • Datum pokretanja
D

DanijelaN

Gost
Pre mesec dana pocela sam da radim i fabrici koja prozvodi sedla. Moje radno mesto podrazumeva navlacenje koze na kalupe za tzv. jastucice. Uglavnom, najugrozeniji su mi palac i kaziprst jer 8 sati dan punom snagom radim ovaj posao. Bole me zglobovi, ujutru su mi natecene ruke i ne mogu da savijem prste pola sata. Bol je uvek prisutan jaci ili slabiji u zavisnosti od intenziteta posla. Nemoj da mi kazes da promenim posao jer u inostranstvu ne mozes mnogo da biras. Kupila sam Diklofenak kod nas i on mi je smanjio bolove na podnosljivi nivo. Da li postoji jos nesto efikasnije od njega ili neki tip vezbi koji ,ne znam, ili ojaca ili razgiba ruke? Hvala unapred.
 
Moguce je da si od takvog posla dobila neku vrstu upala tetiva...a sta da ti kazem,takva stanja traze odmor a to ne mozes i fizikalnu terapiju,ne znam da li tu gde si imas zdravstveno osiguranje ali zaista ne bi bilo lose da te pogleda lekar i prepise fizikalnu terapiju.
Kod nas znam gde bi isla ali posto je inostranstvo u pitanju ne znam sta da ti kazem,postoje jace terapije koje se uzimaju ali to je u vidu injekcija koje se aplikuju na poseban nacin i to mora da uradi lekar.
 

Back
Top