Da niste zakljucavale jos bi vam brak trajao - jeste culi za razgovor

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sta mislite da li zene koje nisu nikad imale muskarca (muskarca u pravom smisliu) mogu biti dobre sefice?

Meni se cini da ne mogu, jer cak iako je podredjeni kolega njoj naklonjen ona ce ga uvek krivo tumaciti, kao npr. sto mene tumace Gazdarica i Pipi.
One jednostavno ne mogu podneti moju dominaciju nad njima, jer mi nista ne mogu. Nisam lik koji ce im lizati guzicu dok one po meni pljuju.
 
Pored svih njegovih retardiranih tema ova za sefovice jos i nije losa... cak sta vise, dobra je. Bravo sinnke ;)

Dakle, pitanje je, da li zene koje nisu imale nikada muskarca u pravom smislu mogu biti dobre sefovice?

Hm... paaaaaaaaaa ne znam... mogu valjda. Valjda su to prave sefovice. Nadrndane, ljute, autoritet... Ove koje imaju pravog muskarca u pravom smislu (ma sta to znacilo) su opustenije, lezernije... valjda...
 
Pored svih njegovih retardiranih tema ova za sefovice jos i nije losa... cak sta vise, dobra je. Bravo sinnke ;)

Dakle, pitanje je, da li zene koje nisu imale nikada muskarca u pravom smislu mogu biti dobre sefovice?

Hm... paaaaaaaaaa ne znam... mogu valjda. Valjda su to prave sefovice. Nadrndane, ljute, autoritet... Ove koje imaju pravog muskarca u pravom smislu (ma sta to znacilo) su opustenije, lezernije... valjda...

Super Lilu, vec sam mislio da sa tobom covek ne moze imati komunikaciju, nesto kao kad bi Bugarin i Kinez hteli jedan drugome ispricati svoju biografiju.

Evo ovako, pod muskarcem nisam mislio da ta sefica nije nikad imala torbanje. Nego da je imala mozda njih puno ali nikad se nije osecala sa njima kao zena, jer su bili mekani i nisu imali stav, znas.


@Zmajeva

vidis da nemas pojma, zato ubuduce bar mudro pricekaj dok vidis kud ce otici tema. E ima jedna stara izreka, glasi ovako "Posalji ludog u vojsku, pa sedi i placi"
 
nana-lock-key-necklace1.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top