Sta to rece Jeremic?

vesnica_90

Aktivan član
Poruka
1.717
. The present Foreign Minister of Serbia, Vuk Jeremić, said recently in a private meeting with the US State Department officials responsible for Kosovo that his government's only problem was how to find a way of sugaring the bitter bill of Kosovo independence in such a way that Serbian public opinion could be convinced to swallow it.

end dis:

However understandable, this hope is shortly to be dashed. Ever since the violent overthrow of Slobodan Milosevic on 5 October 2000, Serbia has had an uninterrupted line of pro-Western governments and presidents. This pro-Western orientation has brought Serbia only further sales of the country's economic assets to foreigners, and the further stripping of territory from Belgrade's control. In 2006, Montenegro proclaimed its independence from democratic Serbia, only to be followed by Kosovo this February. Both acts were encouraged by the West. Serbia is therefore damned if she opposes the West (as she did from 1990 to 2000 under Milosevic) and damned if she supports it (as she has done did since 2000 under Prime Ministers Vojislav Koštunica and Zoran Djindjic and the current president, Boris Tadic). No wonder some Serbs look to Russia.

http://en.rian.ru/analysis/20081028/117995277.html

lec gou jelousi:D ajmo translejt:D;)
 
Браћо Руси у име Христа
пошаљите нам систем С300

s300.jpg
 
Шта рече Јеремић?

Па оно што ми овде тупимо већ годину дана да ће жута-безмозга екипа уадити- признати Косметску независност.

И сад је он то лепо рекао на сва уста.

И како очекивати од Руса помоћ кад је НАРОД изабрао ове!
Ма и треба да нас нема кад смо толико ненормални.

Увелико размишљам о исељеничкој визи за Русију.
Боље је живети у страној земљи која достојанствено брани своје интересе, него у сопственој где ''квазиелита'' влада деценијама и уништава Србију.

И ко је крив што је ''квазиелита''- жута-безмозга на власти?

Па народ...е па има тај исти народ који је хтео 'леба без мотике ( кредите од запада) сад да грца, јер су мислили да ће исте добити за џабе.
 
Па оно што ми овде тупимо већ годину дана да ће жута-безмозга екипа уадити- признати Косметску независност

Naravno da ce priznati . Tadicev cilj je da pokusa da izdejstvuje neke nove pregovore koji bi doveli do podele Kosova , sto je nista drugo nego i poslednji formalan cin kojim krece stvaranje Velike Albanije . S obzirom na masivan medijsko-mediokritetski konglomerat on ce to prikazati kao veliki uspeh kao sto je i vecinu losi stvari u zemlji pretvarao u dobre .
Uslov priznanje Kosova za EU je neminovan , s obzirom na buducu misiju Euleksa , koja EU sluzi kao sredstvo za kreiranje nekakvog imidza u medjunarodnim politickim vodama , sto je njima jako jako potrebno jer oni na bezbednosno politickom nivou jako lose stoje za razliku od ekonomske sfere . Naravno sve to opet na nasu stetu uz podrsku neoliberalnih fasista iz vrha vladajuce srpske nomenklature .
 
ako veci deo naroda srbije tebi lici na ljude bez mozga, onda je red da odleprsas za rusiji. tamo ti sigurno nece biti dosadno, tamo te cekaju mira, marko i raznorazne prebegle patrijote iz srbije

mozda bi oni i bili pametni da veci deo srbije to podrzava, ovako gledaju samo kako da sacuvaju sto duze svoju fotelju,a posle.... posle, mene potop
Kakve ovde protivurecnosti vidim..........al to se uvek desava,kad ljudi nisu na strani pravde i istine.....lazi se ne mogu prikriti :mrgreen:
 
odavno je sumnjivo da rezim predstavlja `zapad` i njegove interese ovde, u srbiji`, a ne srbiju i njene interese napolju.
pogotovo je mutno sa izjavama ovde tipa `rekao sam ja njima, busu, iliveckome` kad ono njima, busu, iliveckome i nemaju pojma da in je nas tajitaj skresao u brk.
zato povremeno izadju kod nas na svetlo dana ovakvi tekstovi kao sto je tema.
nista novo i nista cudno. mene je otpocetka jasna priroda ovog rezima.
ne mora biti ovako


nisam u toku, ali zar nije aktuelan s400, kao i da sam negde cuo da nasih milijardu dolara za kupovinu s300 stoji blokirano u usa
 
ja nisam komentarisao tekst, vec post
koliko sam ja shvatio, tekst je realnost srbije, imate dva puta, pa birajte, bolji vam je prvi, ko to prihvati dobro, ko ne eto mu rusije

sta fali rusiji? eto nas u rusiji kada rusi pokupuju pola albanije i crne gore i postanu drzavotvorni narod ko sto ste i vi siptari naseljavanjem postali:D
ja to samo onako sa strane
slobodno se pomeri:Dne zanima me tvoje misljenje:D
 

Back
Top