[::. Lepo upakovan! .::]

Poruka
7.126
Znamo svi da vecina zhena veoma polazhe na ambalazhu i pakovanje. Mozhete im prodati i gurnuti u ruke sve samo ako je u $arenom celofanu, lepo upakovano, miri$ljavo, ako imate dobru prichu vezanu za poklon.
Poklon je odvajkada jedan te isti i one to znaju, ali insistiraju na pakovanju jer drugachije nece da ga prime pa da im svet posle kazhe, "Pogledaj kakvog si ga neupakovanog primila, kakva si ti to zhena"

Zanimljivo, svaki put odlichno odglume iznenadjenje - "Jao nisam znala $ta je unutra, ba$ si me iznenadio i obradovao"

Mene zanima drage kolege u $ta pakujete svoj poklon, a za koleginice.. koje rechi i slike volite ispisane na celofanu:.
Prijateljstvo, pazhnja, zelene novchanice, srca, ruzhe, umetnost, smeh, za$tita.

Da li je zaista neophodno tro$iti energiju i vreme na pakovanje i da li je bolje preskochiti sve to i uzivati u poklonu, jer poklon je su$tina.
Da li drage zhene ubrzo zaboravite u $ta je bio upakovan onda kada odu$evljeno krenete da se igrate sa poklonom?
 
Znamo svi da vecina zhena veoma polazhe na ambalazhu i pakovanje. Mozhete im prodati i gurnuti u ruke sve samo ako je u $arenom celofanu, lepo upakovano, miri$ljavo, ako imate dobru prichu vezanu za poklon.
Poklon je odvajkada jedan te isti i one to znaju, ali insistiraju na pakovanju jer drugachije nece da ga prime pa da im svet posle kazhe, "Pogledaj kakvog si ga neupakovanog primila, kakva si ti to zhena"

Zanimljivo, svaki put odlichno odglume iznenadjenje - "Jao nisam znala $ta je unutra, ba$ si me iznenadio i obradovao"

Mene zanima drage kolege u $ta pakujete svoj poklon, a za koleginice.. koje rechi i slike volite ispisane na celofanu:.
Prijateljstvo, pazhnja, zelene novchanice, srca, ruzhe, umetnost, smeh, za$tita.

Da li je zaista neophodno tro$iti energiju i vreme na pakovanje i da li je bolje preskochiti sve to i uzivati u poklonu, jer poklon je su$tina.
Da li drage zhene ubrzo zaboravite u $ta je bio upakovan onda kada odu$evljeno krenete da se igrate sa poklonom?

odmah mu skidam gatje....i ne gledam kakve su...mada, ako je rupa na njima jako primetna, to me bas zabrine....pa prehladice yaya......:(
 
imala sam vezu od godinu dana kad sam bila upitana koji parfem zelim da dobijem za ng....i ja sam odabrala i nasao je original sa ostecenim pakovanem, duplo jeftinije....i nazvao je da me pita da li bi se ljutila....pa naravno da ne bih....i tako kutiju bacam....:)
 
Znamo svi da vecina zhena veoma polazhe na ambalazhu i pakovanje. Mozhete im prodati i gurnuti u ruke sve samo ako je u $arenom celofanu, lepo upakovano, miri$ljavo, ako imate dobru prichu vezanu za poklon.
Poklon je odvajkada jedan te isti i one to znaju, ali insistiraju na pakovanju jer drugachije nece da ga prime pa da im svet posle kazhe, "Pogledaj kakvog si ga neupakovanog primila, kakva si ti to zhena"

Zanimljivo, svaki put odlichno odglume iznenadjenje - "Jao nisam znala $ta je unutra, ba$ si me iznenadio i obradovao"

Mene zanima drage kolege u $ta pakujete svoj poklon, a za koleginice.. koje rechi i slike volite ispisane na celofanu:.
Prijateljstvo, pazhnja, zelene novchanice, srca, ruzhe, umetnost, smeh, za$tita.

Da li je zaista neophodno tro$iti energiju i vreme na pakovanje i da li je bolje preskochiti sve to i uzivati u poklonu, jer poklon je su$tina.
Da li drage zhene ubrzo zaboravite u $ta je bio upakovan onda kada odu$evljeno krenete da se igrate sa poklonom?

ne ke.nja m cim otvorim usta
 
Poklon je znak pazznje a upakovan poklon jeznak pzznje i poruka je da ti je bila vredna truda da upakujesh.
Shta je unutra, nije bitno. Mozze biti i kamen.

Ako ti nije upakovao poklon onda misli$ da nisi vredna truda i da si mu manje vazna? Odakle li ti to nakradno uchenje i kako si do$la do zakljuchka. Mozda lik jednostavno ne pakuje nikom poklone pa ni tebi ili pak nema talenta za pakovanje pa ga ne treba zbog toga osudjivati. Neko je muzichar, neko je glumac, neko zidar, neko je paker?
 
Ako ti nije upakovao poklon onda misli$ da nisi vredna truda i da si mu manje vazna? Odakle li ti to nakradno uchenje i kako si do$la do zakljuchka. Mozda lik jednostavno ne pakuje nikom poklone pa ni tebi ili pak nema talenta za pakovanje pa ga ne treba zbog toga osudjivati. Neko je muzichar, neko je glumac, neko zidar, neko je paker?

a neko pita tetu u prodavnici da mu upakuje poklon...:p

@tema: :think: ako zaista pričamo o poklonima - ne volim strašne, skupocjene, super-cool poklone...
više volim s vremena na vrijeme neki mali znak pažnje, sitnice...čokolade :mrgreen:
i bez šarenog celofana i mašnica...
 
Poklon čini i sve ono što mu prethodi i sve ono što mu sledi.
I nečije misli o tebi, i nečija želja da budeš srećna, i atmosfera pri davanju poklona, i način predaje, i iskrenost u motivima zbog kojih se poklon daje i još mnogo toga.
Ako nešto od toga manjka, pre ili kasnije zaboravlja se i na celofan i na opipljivu suštinu poklona.
 
Jel si na ovakve mašnice mislila...?
p25sausage5mo.jpg

na viršlu ne obraćaj pažnju...slučajno je tu
 
Ako ti nije upakovao poklon onda misli$ da nisi vredna truda i da si mu manje vazna? Odakle li ti to nakradno uchenje i kako si do$la do zakljuchka. Mozda lik jednostavno ne pakuje nikom poklone pa ni tebi ili pak nema talenta za pakovanje pa ga ne treba zbog toga osudjivati. Neko je muzichar, neko je glumac, neko zidar, neko je paker?

Ne znachi. Niti mora pazznju da iskazuje poklonom.
Ali ako odabere poklon kao gest pazznje - shto je vech dovoljno- ako ga upakuje ili zamoli nekog da ga upakuje potrudio se dodatno.

Inache....poklon je najjeftiniji nachin da pokazze pazznju i samim tim i najneiskreniji. Bar ja to tako dozzivljavam.
 
kad je poklon u pitanju vaznije mi je pakovanje, tj taj trud oko toga, nego sta je unutra.
ako je koristio vreme da upakuje, da napravi masnicu, da napise nesto onako slatko, pa jos ako je napravio citavu reziju oko toga kako da mi ga preda, ne moram ni da otvaram. poklon je upravo taj trud, smisljanje cele situacije, razmisljanje o meni, mojoj reakciji, kada i kako da ga preda....
a unutra moze da bude i babin zub, bas me briga:).

ps. isto obzavam savrseno serviranu hranu, to su jako bitni momenti.
 
Poklone obozavam ako vidim da ih je neko izabrao za mene i trudio se da mi se to dopadne.. Ne podnosim kurtoazne poklone, cvece iz moranja itd.. Volim da poklon lici na mene.. Moze i u papirnoj kesi kao za peciva.. Ako pricamo o poklonima, a ovako... Pa, nije bitna ambalaze :rumenko:
 
Znachi.. Pakovanje srcu radovanje

Jel podsetite buduceg darovatelja da treba bolje da ga upakuje pre nego $to vam ga pokloni. Jel vam se nekada desilo da primite poklon neupakovan i kako ste se posle toga osecale? Da li ste dok ste bile mladje vi$e obracale pazhnju na pakovanje?
 

Back
Top