Prebio me stub za rasvjetu ulice

valentines_day_funny_04-1.jpg
 
Plasim se, jer se ne plasim...to moze da bude bas zastrasujuce..:P :P :P Ma ja sam ti vrh svih vrhova....:mrgreen: :lol: :P
znaci , ne plasis se toga sto si ruzna?Zanimljivo, onda si vjerovatno umna pa na taj nacin sarmiras?
Posle svih tvojih bandera i naglih skretanja, ti još imaš petlju da pričaš sa forumašicama...? :eek:

:lol::ok:
Zasigurno znas ove forumasice, hvala na savjetu, al odje makar ne mogu udarit u banderu, bez mozda u monitor
Poenta priche?
Zzene koje ne idu namrgodjene i rezzechi ulicom su same krive ako ih neko proganja i ne treba da se sluzze banderama i suzavcem vech bi trebale da uspore i po moguchstvu odmah tu i legnu i rashire noge er su se pre toga smeshkale...:aaa:?
Ko ih bre proganja, ma zasigurno, pa da ja nisam isao za njom neko bi drugi, ovako ja sam vec bio zauzeo prostor, ko prvi njemu djevojka ...al u vom slucaju za gledanje
 
Setam jednog , ispred mene zgodna mlada//...cica.
Sta se desava?Ona odjevena u ljetnjoj varijanti, znaci--duboki dekolte, kratki(da ne moze biti kraci) minic.Ja se nalazim jedno 4,5 m od nje i ubrzavam hod kakko bih je stig'o, tj priblizio joj se, i mozda osjetio njen miris , ona me primjecuje , primjecuje da se neko zestoko izbezumio, to joj se svidjelo i rijesila je da me nasamari, a tome je upravo i tema.Znala je da idem za njom, a da takoreci nista nisam gled'o osim nje.Balavio sam k'o malo dijete.Isla je pravo i odjednom skrenula (s puta naravno, ne s pamecu, jer s pamecu ima ko drugi:mrgreen:), i zaobisla taj famozni stub i koji sam ja udario glavom i tad sam shvatio koji sam debil.Kad je cula da je nesto puklo , tj moja glava o stub, zacenula se od smijeha, dok sam se ja crvenio, i "brojao zvijezde" a uobicajen svijet mi je pogledom dijelio sazaljenje i ironiju.Ipak , uspijevam da zamaknem u ulazu obliznje zgrade i malo dodjem k sebi dok ne prodje frka.
Otis'o sam kuci, i zavrsio na krevetu sa hladnim oblogama na celu, razmisljajuci sta moze zena.
da si uspeo tada da pobedis svoju sujetu , velike su sanse da bi joj se priblizio ne samo da osetis miris , nego i ukus...al sujeta jaca stvar...sta ces...
 
Setam jednog , ispred mene zgodna mlada//...cica.
Sta se desava?Ona odjevena u ljetnjoj varijanti, znaci--duboki dekolte, kratki(da ne moze biti kraci) minic.Ja se nalazim jedno 4,5 m od nje i ubrzavam hod kakko bih je stig'o, tj priblizio joj se, i mozda osjetio njen miris , ona me primjecuje , primjecuje da se neko zestoko izbezumio, to joj se svidjelo i rijesila je da me nasamari, a tome je upravo i tema.Znala je da idem za njom, a da takoreci nista nisam gled'o osim nje.Balavio sam k'o malo dijete.Isla je pravo i odjednom skrenula (s puta naravno, ne s pamecu, jer s pamecu ima ko drugi:mrgreen:), i zaobisla taj famozni stub i koji sam ja udario glavom i tad sam shvatio koji sam debil.Kad je cula da je nesto puklo , tj moja glava o stub, zacenula se od smijeha, dok sam se ja crvenio, i "brojao zvijezde" a uobicajen svijet mi je pogledom dijelio sazaljenje i ironiju.Ipak , uspijevam da zamaknem u ulazu obliznje zgrade i malo dodjem k sebi dok ne prodje frka.
Otis'o sam kuci, i zavrsio na krevetu sa hladnim oblogama na celu, razmisljajuci sta moze zena.


i jos uvek drkas na nju....:confused:
 
Setam jednog , ispred mene zgodna mlada//...cica.
Sta se desava?Ona odjevena u ljetnjoj varijanti, znaci--duboki dekolte, kratki(da ne moze biti kraci) minic.Ja se nalazim jedno 4,5 m od nje i ubrzavam hod kakko bih je stig'o, tj priblizio joj se, i mozda osjetio njen miris , ona me primjecuje , primjecuje da se neko zestoko izbezumio, to joj se svidjelo i rijesila je da me nasamari, a tome je upravo i tema.Znala je da idem za njom, a da takoreci nista nisam gled'o osim nje.Balavio sam k'o malo dijete.Isla je pravo i odjednom skrenula (s puta naravno, ne s pamecu, jer s pamecu ima ko drugi:mrgreen:), i zaobisla taj famozni stub i koji sam ja udario glavom i tad sam shvatio koji sam debil.Kad je cula da je nesto puklo , tj moja glava o stub, zacenula se od smijeha, dok sam se ja crvenio, i "brojao zvijezde" a uobicajen svijet mi je pogledom dijelio sazaljenje i ironiju.Ipak , uspijevam da zamaknem u ulazu obliznje zgrade i malo dodjem k sebi dok ne prodje frka.
Otis'o sam kuci, i zavrsio na krevetu sa hladnim oblogama na celu, razmisljajuci sta moze zena.


to si bio ti:eek::eek::eek:?

:lol::lol::lol:
 

Back
Top