Ovaj...

DiVljA

Elita
Poruka
15.398
Ok, nisam lezbejka. Ali da li sam BI?
Ne mogu da se zacopam u zenu, kao sto mogu u muskarca. Medjutim zensko telo me pali mnogo vise nego musko. Muskarci me pale vise psihicki.


capturehu3.jpg


Dakle? Sta sam ja? :mrgreen:
 
Ma nemoj. Prvi put si mi se obratio i rekao da sam ruzna. Posle si se izvinjavao. Drugi put si mi konfrotirao, izvozala sam te, nisi ni Scarface gledao i sad kao ja trazim paznju...u pola dva ujutru...:neutral:

Hehehehe...ti si mene izvozala. Ajde vrati film pa mi reci ko je koga vozao? Tj ko je koga isprovocirao? Nisam se izvinjavao posle izjave da si ruzna. Rekao sam da sam se zezao.
Scarface sam gledao.

Tema je zazivela.
 
ma, svakako...e, ne bi ti to skapirao...sorry...
zene...ne funkcioniraju na isti nacin kao muskarci...jos ako su u pitanju
senzibilne zene...:lol:

Ne bih skapirao? Hehe :) Vecina ljudi jeste bi. Bez navodnika. E sada, da se pojasnim. Nije to sve crno - belo, niti biseksualnost podrazumeva jednak ( istovetan, kako god ) odnos prema oba pola. Na primer, meni mushko telo nikada nece biti ni blizu privlachno kao zensko, niti cu ikada moci da se zaljubim u mushkarca na nachin na koji se zaljubljujem u zene. Ipak, nisam apsolutno indiferentan. Da li sam ja bi?
 
Ne bih skapirao? Hehe :) Vecina ljudi jeste bi. Bez navodnika. E sada, da se pojasnim. Nije to sve crno - belo, niti biseksualnost podrazumeva jednak ( istovetan, kako god ) odnos prema oba pola. Na primer, meni mushko telo nikada nece biti ni blizu privlachno kao zensko, niti cu ikada moci da se zaljubim u mushkarca na nachin na koji se zaljubljujem u zene. Ipak, nisam apsolutno indiferentan. Da li sam ja bi?


nisi...samo, u tome sto pricas...momenata koji veze sa seksualnoscu nemaju...:)
 

Back
Top