potreban posao u norveskoj

dukat1

Početnik
Poruka
3
Islandski drzavljanin, Jagodinac, zeli da predje u Norvesku da zivi.Treba mi posao, stan i osnovne informacije o gradu i zemlji.Vozac sam viljuskara, zatim vozac B,C i E kategorije, elektrotehnicar (radio sam sa optickim kablovima 18 godina), tri godine sam radio u fabrici za preradu ribe na islandu.Rodjen sam 1963 godine.Pricam dobro Engleski jezik.Ko se bude angazovao na ovom mom problemu, dobija 2000 evra.(cena moze da se koriguje naravno u plusu).tel.+354 6908793 ili +354 5572228 ili e-mail darcindac@yahoo.com.Pozdrav svima.
 
http://www.mami-d.no/bos_sajt/index_bos.htm
Mozda ti ova adresa moze pomoci. Nemoj pomisliti da reklamiram firmu, naprotiv, poznajem ljude koji su imali veoma pozitivna iskustva, ali i one koji nisu bili zadovoljni, jer nisu bili dovoljno obavesteni, pa su platili vise nego sto su morali.
Poenta je da naucis jezik, da dobijes posao i papire. Ti jezik mozes uciti i samostalno, dok si tamo, u osnovnoj meri. Kad dodjes ovde, imas obavezu da pohadjas 300 casova - 250 casova jezika i 50 casova o drustvu. Mislim da ti, posto si Islandski drzavljanin ne placas ove casove, njih placa drzava. (Ne drzi me za rec, ovo moras proveriti).
Jezik je osnova svega, i bez obzira sto govoris engleski, znanje norveskog je ono sto ti daje stvarnu sansu za posao. Prakticno, mislim da tebi iz programa ove firme treba samo cetvrta faza.
Ne budi iznenadjen ako te budu ubedjivali da ti treba svih pet, zato pamet u glavu. :)
Srecno.
 
Ja trenutno radim u sloveniji.

Imam ogromnu zelju da zivim i radim u Norveskoj.

Struka (elektrotehnicar - automatika i elektronika) Webdizajn, Odrzavanje servera, Auto elektronika i auto dijagnostika, Popravljanje limarije od ostecenja od leda (grada).

Ako ko ima kakve veze neka javi. Uslugu placam
 

Back
Top