From good girl to bad girl...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

***Djina***

Početnik
Poruka
27
Pa owako...Imala sam jednu weoma dobru drugaricu... Do 5. , 6. razreda bila je swima extra! imala je swoj neki fazon,bila je bash debela ali moze se reci slatka... bila je ok uchenica,swi iz razreda smo je obozawali... A onda od 5.razreda...naglo je smrshala...postala weoma zgodna i slatka...i sada... u 7.nema ko nece da se smuwa sa njom...postala je najweca fuxa u celoj shkoli...newidjeno dwolicna...najweci narcis na celom swetu...kada je s nama,kada je niko ne gleda...donekle je ok...a onda chim naidje neko ko je faca,poznat itd...poce da se gubi,da se pretwara kao da nije to ona...oblaci se...kao da je poshla ne znam gde a ne u shk...wishe se i ne druzim sa njom...ne poznajem je...samo da se trpa nekom u dupe i...tako je i odwukla i josh jednu moju ex dobru drugaricu i sada su njoh dwe najwece fuxe u shk... i da...pochela je da pushi...a dechaci iz cele shk da ne pominjem shta joj swe rade a ona to jedwa cheka...Da li i wi imate owakwe sluchajewe i shta sa njima? Kako je spustiti na zemlju??? I kako joj stawiti do znanja da je "malo" wishe preterala???
 
Pa owako...Imala sam jednu weoma dobru drugaricu... Do 5. , 6. razreda bila je swima extra! imala je swoj neki fazon,bila je bash debela ali moze se reci slatka... bila je ok uchenica,swi iz razreda smo je obozawali... A onda od 5.razreda...naglo je smrshala...postala weoma zgodna i slatka...i sada... u 7.nema ko nece da se smuwa sa njom...postala je najweca fuxa u celoj shkoli...newidjeno dwolicna...najweci narcis na celom swetu...kada je s nama,kada je niko ne gleda...donekle je ok...a onda chim naidje neko ko je faca,poznat itd...poce da se gubi,da se pretwara kao da nije to ona...oblaci se...kao da je poshla ne znam gde a ne u shk...wishe se i ne druzim sa njom...ne poznajem je...samo da se trpa nekom u dupe i...tako je i odwukla i josh jednu moju ex dobru drugaricu i sada su njoh dwe najwece fuxe u shk... i da...pochela je da pushi...a dechaci iz cele shk da ne pominjem shta joj swe rade a ona to jedwa cheka...Da li i wi imate owakwe sluchajewe i shta sa njima? Kako je spustiti na zemlju??? I kako joj stawiti do znanja da je "malo" wishe preterala???


A sto ti njojlepo to sve ne kazes otvoreno i kazes sta svi misle i spustis je na zamlju???

I pitaj kako je smrslaa sta je radila da smrsa??
 
:o
Ne mozes nista da uradis.... Ona je vec obelezena za ceo zivot...Tako je bar kod nas u gradu, drustvu....
Ne brini, sve u svoje vreme, nju ce neko jednog dana da spusti i zajebe zesce, ti ces da posmatras samo...I da likujes!:hahaha::cool:
salim se malo...:mrgreen:
Ozb, ona je sebi sj*bala zivot, nemoj ti time da se opterecujes...
 
Xa xa xa, znam mnogo, mnogo ovakvih sloočajeva.
Draga, samo joj treba čvrsta rooka. Ni ti ni ja nismo nikom roditelji, ali, ja NE MOGU da uopšte pomislim o tome! Tako da bih joj ja napoocala sve to u facu, da je rasplačem, ima još metoda, ali pošto se kao više ne droožiš baš sa njom, ja za sada preporoočoojem samo ovo.
Znači, samo čvrsto!!
 
Tema je interesantna.

To je jednostavno u ljudskoj psihi, posebno zenskoj. Jos posebno ako je u pitanju tako mlada cura o kojoj se raspravlja. Takvi slucajevi se tek pomame kad tako dodju do zeljenih rezultata. Pa umisle da su zwek ribe i da mogu svakoga da vrte oko malog prsta. Iz licnog iskustva znam da ce 2-3 godine da svi trce oko nje, a posle ce da je svi gledaju kao drocu.
Spustice se ona jednom na zemlju, to sigurno, samo se bojim da ne bude prekasno kad do toga dodje.
 
Takvi slucajevi se tek pomame kad tako dodju do zeljenih rezultata. Pa umisle da su zwek ribe i da mogu svakoga da vrte oko malog prsta. Iz licnog iskustva znam da ce 2-3 godine da svi trce oko nje, a posle ce da je svi gledaju kao drocu.
Spustice se ona jednom na zemlju, to sigurno, samo se bojim da ne bude prekasno kad do toga dodje.


i ja isto mislim.i ti mozes da joj kazes sta mislis ali ona te verovatno nece poslusati pa nemoj oko toga mnogo da se sekiras.kad shvati bice joj kasno:bye:
 
Xa xa xa, znam mnogo, mnogo ovakvih sloočajeva.
Draga, samo joj treba čvrsta rooka. Ni ti ni ja nismo nikom roditelji, ali, ja NE MOGU da uopšte pomislim o tome! Tako da bih joj ja napoocala sve to u facu, da je rasplačem, ima još metoda, ali pošto se kao više ne droožiš baš sa njom, ja za sada preporoočoojem samo ovo.
Znači, samo čvrsto!!

A ti si kao opasna :mrgreen:
 
A ti si kao ljubomorna sto je ona ribo i po,a ti ne,a? Imam neki osecaj da je tako.....
Njen zivot,njena stvar....To sto pije ne podrzavam ni ja,ali *** sto ti smeta sto je zgodna i sto je jure momci???! A to sta ona sa njima radi,ti nikako ne mozes sa sigurnoscu da tvrdis,decaci svasta pricaju,a koliko je to istina...hm...
 
Sada su 50% devojcica ili devojka takve.....Sve su sada kao shvatile da treba da budu fancy i ta sra.nja
.....Ja da sam na tvom mestu ja bih joj rekao to u lice (da je preterala)....Nista ti ona ne moze samo ti njoj mozes nesto uraditi.......Ako pusi i pije nju treba u kavez da zatvorite:D......Ovde kod nas ima dosta takvih slucajeva svaki dan po min.3 devojcice oce da mi dr.ka i pu.si .........To nije bas normalno.....Sad ce u 5. razredu da pocnu da se je.bu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top