Sposoban muškarac ili nesposobna Dobrica?

Sposoban muškarac ili nesposobna Dobrica?

  • Sposoban muškarac

  • Nesposobna Dobrica


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

jzokana

Početnik
Poruka
20
Za mene kažu da sam žena ZMAJ, samostalna, samouverena i skoro svemoćna. Ali SKORO jer svakom ponekad treba sklonište od buke,samo 5 min. da se šćućurim u sigurnom zagrljaju, ALI KAKO DO NJEGA DOĆI. Često sam u životu nailazila na muškarce slabije od sebe i to za mene nema nikakvu draž, takav muškarac me ne pokreće već samo vuče u nazad.

NPR. Pukla mi šarka na vratima ja neznam to da manestim, zovem njega da mi BAR preporuči majstora on me pita A ŠTA JE TO ŠARKA? ja pred nervnim slomom. J***M ti takvog muškarca!

Sa druge strane slušam starije žene koje opet kažu da je bolje da muškarac bude Dobrica pa i ako nezna ništa, vodićeš glavnu reč, voli te, biće ti veran ... a ovaj sposoban će se svakoj dopasti,varaće te i sa njim ćeš stalno patiti.

Šta čovek da uradi u ovoj priči?
Ja nekako želim da mislim da negde postoji neko sličan meni sa kim ću se pogledom razumeti i gde niko ne vodi glavnu reč nego je sve dogovor.

Pomozite mi da nastavim da verujem da tako nešto postoji.
 
Hehe,moj muz je dobrica,ali nije nesposoban,nego sam ja sposobnija od njega.Kada nesto treba da se odradi, volim da verujem da samo ja to mogu odraditi kako treba (a to je nekad i zamorno),ali ako mi je potrebna snaga,zovem njega u pomoc.Moj um + njegove ruke,sve se moze,sve se moze :D.

Znači postoji, Dobrica i sposoban u jednom, hvala Bogu već mi je lakše, još samo da naiđem na takvog :D
 
Sa druge strane slušam starije žene koje opet kažu da je bolje da muškarac bude Dobrica pa i ako nezna ništa, vodićeš glavnu reč, voli te, biće ti veran ... a ovaj sposoban će se svakoj dopasti,varaće te i sa njim ćeš stalno patiti.

Није за женску природу да води главну реч, јер многе жене које униште индивидуалност код мушкарца после мрзе и себе и њега иако им се накратко то свиди

Што не значи да је жене у запећку , али у НЕКИМ , ситуацијама МУШКАРАЦ мора да покаже иницијативу и да реши неки проблем, што импонује свакој нормалној жени, да има поверења у неког и да је заштићена

Поента је значи да у вези не може да буде повлашћених и потлачених, и да муж и жена једнако доприносе и договарају се , али не на исти начин, јер као што жена не може да уради тежак физички посао , мушкарац не може да среди кућу или стан

У праву си што не волиш такве неспособне и беспомоћне мушкарце , ништа одвратније од тога
 
Није за женску природу да води главну реч, јер многе жене које униште индивидуалност код мушкарца после мрзе и себе и њега иако им се накратко то свиди

Што не значи да је жене у запећку , али у НЕКИМ , ситуацијама МУШКАРАЦ мора да покаже иницијативу и да реши неки проблем, што импонује свакој нормалној жени, да има поверења у неког и да је заштићена

Поента је значи да у вези не може да буде повлашћених и потлачених, и да муж и жена једнако доприносе и договарају се , али не на исти начин, јер као што жена не може да уради тежак физички посао , мушкарац не може да среди кућу или стан

У праву си што не волиш такве неспособне и беспомоћне мушкарце , ништа одвратније од тога

Ma sve moze da se postigne dogovorom,hehe,moja sestra se udala skoro i ona menja osigurace i ulje na kolima....a njega boli uvo...shto mi je nepojmljivo,svako nek radi svoje poslove i to je to,mada moze i nama neki put da se "omakne" da skuvamo i rucak i usisamo gajbu,zasto da ne.
 
Za mene kažu da sam žena ZMAJ, samostalna, samouverena i skoro svemoćna. Ali SKORO jer svakom ponekad treba sklonište od buke,samo 5 min. da se šćućurim u sigurnom zagrljaju, ALI KAKO DO NJEGA DOĆI. Često sam u životu nailazila na muškarce slabije od sebe i to za mene nema nikakvu draž, takav muškarac me ne pokreće već samo vuče u nazad.

NPR. Pukla mi šarka na vratima ja neznam to da manestim, zovem njega da mi BAR preporuči majstora on me pita A ŠTA JE TO ŠARKA? ja pred nervnim slomom. J***M ti takvog muškarca!

Sa druge strane slušam starije žene koje opet kažu da je bolje da muškarac bude Dobrica pa i ako nezna ništa, vodićeš glavnu reč, voli te, biće ti veran ... a ovaj sposoban će se svakoj dopasti,varaće te i sa njim ćeš stalno patiti.

Šta čovek da uradi u ovoj priči?
Ja nekako želim da mislim da negde postoji neko sličan meni sa kim ću se pogledom razumeti i gde niko ne vodi glavnu reč nego je sve dogovor.

Pomozite mi da nastavim da verujem da tako nešto postoji.

Nadji ti nekog ko je sposoban za biznis pa ti ni popravljanje sarki ni spremanje gajbe nece biti problem kad moze da plati da te poslove za vas radi neko drugi.
 
Ali ja ne želim da budem jaka i ta koja večito nekog vuče na leđima, ne tražim ni mene neko da nosi,samo bi da idemo rame uz rame.

E moja keva je ISTA kao ti...ISTA !!!!

I znas sta neces naci tako nikada jer ces konstantno biti nezadovoljna svim muskarcima i niko ti nece biti dobar jer ti mislis da sve znas i da se u sve razumes...

Spusti malo kriterijum i nemoj misliti da si sve mocna.... Ja tebe razumem u potpunosti i jakooo je teskooo.
 
Za mene kažu da sam žena ZMAJ, samostalna, samouverena i skoro svemoćna. Ali SKORO jer svakom ponekad treba sklonište od buke,samo 5 min. da se šćućurim u sigurnom zagrljaju, ALI KAKO DO NJEGA DOĆI. Često sam u životu nailazila na muškarce slabije od sebe i to za mene nema nikakvu draž, takav muškarac me ne pokreće već samo vuče u nazad.

NPR. Pukla mi šarka na vratima ja neznam to da manestim, zovem njega da mi BAR preporuči majstora on me pita A ŠTA JE TO ŠARKA? ja pred nervnim slomom. J***M ti takvog muškarca!

Sa druge strane slušam starije žene koje opet kažu da je bolje da muškarac bude Dobrica pa i ako nezna ništa, vodićeš glavnu reč, voli te, biće ti veran ... a ovaj sposoban će se svakoj dopasti,varaće te i sa njim ćeš stalno patiti.

Šta čovek da uradi u ovoj priči?
Ja nekako želim da mislim da negde postoji neko sličan meni sa kim ću se pogledom razumeti i gde niko ne vodi glavnu reč nego je sve dogovor.

Pomozite mi da nastavim da verujem da tako nešto postoji.

pa sad...najbolje da je... edituje
i napise npr.
"dvanes mi je godina i jos nisam ljubila..." ili nesta slicno...:)
 
Nadji ti nekog ko je sposoban za biznis pa ti ni popravljanje sarki ni spremanje gajbe nece biti problem kad moze da plati da te poslove za vas radi neko drugi.

И ја сам ово исто помислио

jzokana, знаш шта ти је чинити нађи неког или имућног или неког да зна да замени прекидач, да поправи фен и још да офарба тишлерај :mrgreen:
 
ne svidja mi se ova anketa.
svodjenje muskaraca na dve grupe je u najmanju ruku povrsno prilazenje pitanju koje tebe muci.
za pocetak odbaci te glupave savete koje ti daju te starije zene, ako si stvarno savremena i pametna devojka takve gluposti neces ni slusati.
kako mozes biti sa nekim koga ne postujes i za koga mislis da je glup zato sto je dobar i zato sto je dobar, da ne zna nista.
a opet, verovanje da ce te sposoban varati, to je samo strah da ces pronaci nekog boljeg i jaceg i pametnijeg od sebe.... :) sta bi onda s njim?!
 

Back
Top