KUDA IDE NAS FUDBAL?
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: KUDA IDE NAS FUDBAL?

Početnik
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano KUDA IDE NAS FUDBAL?

Posle poslednja dva derbija, mislim da je nas klupski fudbal na najnizem mogucem nivou od kako ga pratim! Jedan gol, i tri polusanse za dve nase najbolje ekipe? Pa jos sada spisak onih koji odlaze je divan: Vidic, Zigic, Mladenovic, Ilijev, Ivic... Pa ko ce bre da igra u Evropi? Pa ja bi onog Dzajica i Bjekovica streljao zajedno, lopovi jedni! Unistavaju fudbal, sta ce sledece godine da se gleda ovde? Kako ispadamo od ekipe iz Gruzije... Tuzno, tuzno

Početnik
    Učlanjen
    22.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: KUDA IDE NAS FUDBAL?

Citat Original postavio otkacheno
    Posle poslednja dva derbija, mislim da je nas klupski fudbal na najnizem mogucem nivou od kako ga pratim! Jedan gol, i tri polusanse za dve nase najbolje ekipe? Pa jos sada spisak onih koji odlaze je divan: Vidic, Zigic, Mladenovic, Ilijev, Ivic... Pa ko ce bre da igra u Evropi? Pa ja bi onog Dzajica i Bjekovica streljao zajedno, lopovi jedni! Unistavaju fudbal, sta ce sledece godine da se gleda ovde? Kako ispadamo od ekipe iz Gruzije... Tuzno, tuzno
    Nemas ti pojma nemaju se pare covece dobro partizan mozda i ima ali zvezda ne,odakle joj? To je normalno da se prodaju najbolji igaci nemozes ti njih da zadrzis na silu :?

Elita Архангел (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2004.
    Reputaciona moć
    105

Podrazumevano

Svi klubovi moraju biti u privatnom vlasnistvu, da se zna gazda. A, gazda bi pre toga MORAO da ispljune realnu cifru kluba, da bi domacinski radio.

Pa, da vidis kako sve postaje regularno. Niko sebi iz dzepa nece izbiti ni dinara, a ovako naravno da mogu da nam ispiraju mozak po novinama o "objektivnim problemima" naseg fudbala.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.04.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio Arhangel NS
    Svi klubovi moraju biti u privatnom vlasnistvu, da se zna gazda. A, gazda bi pre toga MORAO da ispljune realnu cifru kluba, da bi domacinski radio.

Pa, da vidis kako sve postaje regularno. Niko sebi iz dzepa nece izbiti ni dinara, a ovako naravno da mogu da nam ispiraju mozak po novinama o "objektivnim problemima" naseg fudbala.
    Potpuno se slazem sa gore navedenim i dodao bih da ovako idemo samo dublje i dublje

Aktivan član
    Učlanjen
    24.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

BRAVO!

Aktivan član
    Učlanjen
    24.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Citat Original postavio Adrian_Mutu
    Nemas ti pojma nemaju se pare covece dobro partizan mozda i ima ali zvezda ne,odakle joj? To je normalno da se prodaju najbolji igaci nemozes ti njih da zadrzis na silu :?
    Kako bre odakle joj pa da pokro DZAJA!

Slične teme

1. kuda idu ...
    Autor adem_ks u forumu Politika
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 31.07.2008., 13:03

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •