Prepolovljen budžet Univerzijade, Atina domaćin?

srbija do grcke

Aktivan član
Poruka
1.427
Organizacioni komitet Univerzijade 2009. u Beogradu usvojio je budžet manifestacije od 3,5 milijardi dinara što je i do 50 odsto manje od ranije planiranog, rekao je danas potpredsednik Vlade Božidar Đelić, dok je rektor BU Branko Kovačević izjavio da bi takmičenje moglo da se preseli u Atinu ukoliko do sredine novembra Srbija ne bude dala garancije za održavanje takmičenja.

Đelić koji je i predsednik Organizacionog komiteta Univerzijade Beograd, rekao je da je na današnjoj sednici tog tela usvojen realan buzdžet, po meri Srbije, koji poštuje međunarodne standarde.

:eek: :eek: :dash: :whistling:
 
Najbolja vest koju bih mogao da čujem... preseljenje Univerzijade u Atinu... Zbog njihove 'organizacije' sav život mora da stane... Predavanja se skraćuju, rokovi pomeraju, izbacuje se iz domova pre svakog normalnog roka... Ai kad bi otkazali, verovatno bi razlog bio taj što su naši stručnjaci procenili da bi više zaradili od putarina preko koridora 10 ka (ne hvatajte se za ovo, ne znam kud ide koridor 10, samo stilska figura) Grčkoj, nego od same Univerzijade... Jer, naša vlast radi u našem najboljem interesu.
 
Najzad jedan pametan potez vlade.........da priznamo da smo qrtoni, da prestanemo da se goozimo kako smo drzava...................i da se stegne kais..........:ok:

koji ce nam racku univerzijada sa veliko "U"???:???:

Ako nastave tako da kresu troskove, i izbace polovinu budzetskih glodara na ulicu, medju kojima ocekujem da vidim i mitu.........imaju moj glas:super:
 
Najzad jedan pametan potez vlade.........da priznamo da smo qrtoni, da prestanemo da se goozimo kako smo drzava...................i da se stegne kais..........:ok:

koji ce nam racku univerzijada sa veliko "U"???:???:

Ako nastave tako da kresu troskove, i izbace polovinu budzetskih glodara na ulicu, medju kojima ocekujem da vidim i mitu.........imaju moj glas:super:

Koji će nam Univerzijada uopšte?
 
u skucaju otkazivanja, jel se rusi univerzijadsko selo i delta siti napravljeni bespravno a zbog `drzavnog interesa`?
jel se vracaju drzvne pare potrosene preko privatne firme, da podsetim jedna istraga samo sto nije sitgla do suda - slucaj `vartex`,

licno mi je svejedno, imao bih samo manje posla sledeceg leta
 

Back
Top