Pre braka je sve na brzaka

postoji nrsto sto se zove podeljen moral ili podvojen moral
neki muskarci bi voleli da je prvi svojoj zeni pa posle da joj nabija na nos sto nije bila sposobna da zavede nikoga sem eto svog muza koga treba jako da ceni jer ce samo on da je trpi takvu nikakvu , neprivlacnu, ovakvu i onakvu
Postoje muskarci koji zaista ali zaista cene to sto je zena cuvala nevinost bas za njega i to smatraju dokazom zenine ljubavi jer je cvet mldosti cuvala eto bas za bjega
Postoje muskarci koji vole iskusne zene ( iskusne u krevetu)
ja sam za to da se stice iskustvo pre braka. I muskarci i zene da ga sticu, nisam od onih koji odobravaju promiskuitet samo muskarcima
treba i muskarac i zena da proba, da se izivi pa kad stupi u brak da bude siguran u to i to da traje do kraja zivita
dobro ne bas da se stupa u brak i sexualne odnose sa bilo skim. to naravno da bude iz ljubavi, ali kad se stupi u brak da to bude do kraja zivotai iz ljubavi
 
Ja ne kapiram ovu temu.
Ali da, mnogi se oslobode u seksu tek u braku, pa to je i normalno. Vise nisi u krevetu sa nekim deckom/devojkom vec sa ljubavlju tvog zivota sa kojom zelis da ostaris zajedno. A posto su ljubav i poverenje najbolji afrodizijaci, mora da bude dooobro.

Zar ne ide tako?
 
Ja ne kapiram ovu temu.
Ali da, mnogi se oslobode u seksu tek u braku, pa to je i normalno. Vise nisi u krevetu sa nekim deckom/devojkom vec sa ljubavlju tvog zivota sa kojom zelis da ostaris zajedno. A posto su ljubav i poverenje najbolji afrodizijaci, mora da bude dooobro.

Zar ne ide tako?

tacno
samo mislim da nekog treba probati pre braka da vidimo dal nam odgovara:mrgreen:
ozbiljno. Sto da uzimamo macku u dzaku?
e ako je dobro u zivotu zlazemo se u svemu, pa i krevetu, e onda je to prava stvar
 
tacno
samo mislim da nekog treba probati pre braka da vidimo dal nam odgovara:mrgreen:
ozbiljno. Sto da uzimamo macku u dzaku?
e ako je dobro u zivotu zlazemo se u svemu, pa i krevetu, e onda je to prava stvar

Slazem se!
Nisam bas za varijantu da se vencas sa nekim sa kim nikada nisi imao seksualni odnos. Malo mi je to... cudno.

A na kraju krajeva, kako ces i da se duboko zaljubis u nekoga i da pozelis sa tim nekim da provedes zivot ako nikada niste ni spavali?

Mada, osim seksa potrebno je pre braka obaviti jos neke stvari, na primer, zajednicki zivot. Dzabe i super seks i fini izalsci i drzanje za ruke ako ne mozete da zivite jedno pored drugog. A ima i takvih primera. To je ono sto razlikuje supruznike i momka i devojku.
 
Ima i ona varijanta kad ti je on prvi,u početku je oduševljen tobom jer si se samo njemu dala al onda kreće tamna strana priče, a to je kad krene da se tripuje kako će tvoja radoznalost kad tad da proradi i da ćeš poželeti da probaš sa još nekim,čisto da uporediš. I tu počinju problemi. Zato nikako u brak bez seksualnog iskustva! A i zašto da ne znaš kako je sa drugima.
 

Back
Top