POSTOJI LI BOG, A DALI POSTOJE VANZEMALJCI?

E to i ja kazem,ali mnogi teolozi veruju ili tvrde da je Bog samo nas stvorio a da oni (vanzemaljci)ne postoje....Evo vam jedan primer,ako Ameri nadju vodu na Marsu onda je to vec jedan od uslova za zivot(bakterije,mikribioloski zivot itd.) E onda imamo jedan vid primitivnog vanzemaljskog zivota.....
 
Ja licno verujem u Boga ili bolje receno u neku silu,nesto vece nego mi...Ne u ciku sa bradom koji seta nebom itd. Ali sam i uveren da postoji zivot van nase planete. Mora da postoji, kako rece Joadie Foster u filmu Contact na kraju
"zamisli koliki je svemir,a da nema nikoga osim nas,onda je to stvarno neiskoriscen prostor,zar ne?"
 
ako ne pise u bibliji ne postoje :)


A sad ozbiljno - Bog ne postoji,ali toliko ima zvezda na nebu i toliko planeta oko njih da je malo glupo misliti da smo samo mi u celom univerzumu - znaci vanzemaljaca ima

Уколико се докаже да на свету постоје само пси и јакобинци - онда стварно може бити (Боже ми опрости!) да Бог не постоји...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
ako ne pise u bibliji ne postoje :)


A sad ozbiljno - Bog ne postoji,ali toliko ima zvezda na nebu i toliko planeta oko njih da je malo glupo misliti da smo samo mi u celom univerzumu - znaci vanzemaljaca ima

Уколико се докаже да на свету постоје само пси и јакобинци - онда стварно може бити (Боже ми опрости!) да Бог не постоји...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Back
Top