M.Gojković za izbore u 2009-oj.

A da vas ne drzim u neizvesnosti.....posle tih izbora ja dolazim na vlast i igra tek onda pocinje.... ukuda se skupstina Vojvodine,broj poslanika u republickoj skupstini se smanjuje sa 250 na 80 , broj ministara za duplo ,menja se krivicni zakonik i vraca smrtna kazna , cisti se murija i sudstvo i krece operacija "Smajser" .
 
Pa s obzirom da ce sa ovom vladom Srbija nastaviti da tone i to ubrzano i kada bas bude pocelo to krahiranje polako ce doci i do tvenja medju mnogobrojnim strankama koje su u toj famoznoj koaliciji tako da....eto i izbora.

ako bi neka od sadašnjih vladajućih stranaka inicirala izbore onda mora da je prihvati sadašnja opozicija.Koga bi želeli: SPO,G17,ponovo Dačića ili LSV ili zamislite buduću koaliciju DSS ili SNP sa LDP.
 
A da vas ne drzim u neizvesnosti.....posle tih izbora ja dolazim na vlast i igra tek onda pocinje.... ukuda se skupstina Vojvodine,broj poslanika u republickoj skupstini se smanjuje sa 250 na 80 , broj ministara za duplo ,menja se krivicni zakonik i vraca smrtna kazna , cisti se murija i sudstvo i krece operacija "Smajser" .
Dajem potpis uz obećanje da imaš bar moj glas ... :hahaha: na izborima.
 
A da vas ne drzim u neizvesnosti.....posle tih izbora ja dolazim na vlast i igra tek onda pocinje.... ukuda se skupstina Vojvodine,broj poslanika u republickoj skupstini se smanjuje sa 250 na 80 , broj ministara za duplo ,menja se krivicni zakonik i vraca smrtna kazna , cisti se murija i sudstvo i krece operacija "Smajser" .

Kaži nam samo na vreme pod kojim nick-om se pojavljuješ na izborima, da ne pogrešimo kod zaokruživanja.:cool:
 
A da vas ne drzim u neizvesnosti.....posle tih izbora ja dolazim na vlast i igra tek onda pocinje.... ukuda se skupstina Vojvodine,broj poslanika u republickoj skupstini se smanjuje sa 250 na 80 , broj ministara za duplo ,menja se krivicni zakonik i vraca smrtna kazna , cisti se murija i sudstvo i krece operacija "Smajser" .

Аууу ектреман ти план, јеси ли се запитао где ће да рада и од чега ће да живе сви ти људи кад остану без посла? И на колико ћеш нам становника свести Србију? :D
 

Back
Top