Nova godina - planine u Srbiji - molim preporuku

Molim za preporuku gde na planini u Srbiji provesto Novu godinu?

isli bi smo u paru sa zenom, bez dece, ne skijamo ali volimo zezancije na snegu, nije na odmet neki bazen.

Tara mi je primamljiva, ali koji deo?

Takodje ako imate neki argument za drugu lokaciju, molim + i -strane

NA TARI PREPORUCUJEM HOTEL "OMORIKA".TO JE VOJNI HOTEL, IMA ZATVORENI BAZEN I HRANA JE DOBRA.NARAVNO, SOBE ZA NOVU GODINU TREBA NA VREME REZERVISATI JER JE PUNO.
ALI, MORAM PRIZNATI DA MI JE OD NASIH PLANINA DEFINITIVNO NAJPRIVLACNIJA DESTINACIJA ZA NOVU GODINU ZLATIBOR.TAMO SMO DOCEKALI 2007. GODINU I BILO NAM JE ODLICNO.NA TRGU JE BIO ORGANIZOVAN PROGRAM, TOCILO SE I KUVANO VINO I ATMOSFERA JE BILA SJAJNA ! OD HOTELA PREPORUCUJEM "MONU" KOJA JE STVARNO NAJBOLJI HOTEL TAMO JER JE U CENTRU, ODLICNO JE SREDJEN I HRANA JE DOBRA, A NIJE LOS NI "PALISAD" KOJI JE TAKODJE U CENTRU I HRANA JE ODLICNA, ALI TREBA UZETI SOBU SAMO U RENOVIRANOM DELU.I JEDAN I DRUGI HOTEL IMAJU BAZEN, A "MONA" IMA I WELLNES...
POZDRAV...
 
Na Tari ćeš se smoriti najstrašnije:thumbdown:,hotel "Omorika" nije loš,ali mimo hotela nema ama baš ništa.Tara mi je više za vikend varijante i za one prave rekreativce koji samo šetaju po ceo dan.Ja tekođe preporučujem Zlatibor.Što pre nađi neki simpa app za neku normalnu cifru (uoči NG skidaju kožu sa leđa kako ubijaju sa cenama),a ako hoćeš bazen,jakuzzi ili saunu odeš u Čigotu.Ako ti je za utehu,i gosti hotela plaćaju te usluge,možda je samo bazen za dž ali nisam baš sigurna.
 
NA TARI PREPORUCUJEM HOTEL "OMORIKA".TO JE VOJNI HOTEL, IMA ZATVORENI BAZEN I HRANA JE DOBRA.NARAVNO, SOBE ZA NOVU GODINU TREBA NA VREME REZERVISATI JER JE PUNO.
ALI, MORAM PRIZNATI DA MI JE OD NASIH PLANINA DEFINITIVNO NAJPRIVLACNIJA DESTINACIJA ZA NOVU GODINU ZLATIBOR.TAMO SMO DOCEKALI 2007. GODINU I BILO NAM JE ODLICNO.NA TRGU JE BIO ORGANIZOVAN PROGRAM, TOCILO SE I KUVANO VINO I ATMOSFERA JE BILA SJAJNA ! OD HOTELA PREPORUCUJEM "MONU" KOJA JE STVARNO NAJBOLJI HOTEL TAMO JER JE U CENTRU, ODLICNO JE SREDJEN I HRANA JE DOBRA, A NIJE LOS NI "PALISAD" KOJI JE TAKODJE U CENTRU I HRANA JE ODLICNA, ALI TREBA UZETI SOBU SAMO U RENOVIRANOM DELU.I JEDAN I DRUGI HOTEL IMAJU BAZEN, A "MONA" IMA I WELLNES...
POZDRAV...
PARDON, ISPRAVKA, PALISAD NEMA BAZEN ! SORRY.... :roll:
 

Back
Top