MIKROFON

kambodza

Elita
Poruka
15.736
........sinoc sam bash gledao i slushao jednu pevachicu i primetim kako drzi mikrofon,kako ga nezno prebacuje iz ruke u ruku,kako nezno i strasno prinosi svoje usne njemu dok peva baladu ...............pa sam se pomalo i napalio ............pitanje je da li i vas to pali i da li mislite da kod nekih pevachica je to i vishe od pevanja ,nekakva sexualna igra sa mikrofonom i publikom ...........................:ok::ok:;)
 
...............nije u pitanju nijedna posebno ,nego se samo pitam svaki put kad vidim lepu pevachicu sa mikrofonom da li se i drugim stvarima predaje sa tolikom strashcu i energijom ............nemojte me osudjivati ,samo sam iskren .............a i vi dajte malo mashti na volju .................forumashice nije valjda da kad vidite tipa koji jezikom svira gitaru ne pomislite josh o nechemu ........
 
Pomislim. Da che da izseche prokleti jezik i da se pravi vazzan i o bozze shta sve tipovi neche raditi da bi se neka cica primila na njih....
A kazzi mi...kada vidish tipa kako peva strastveno drzzechi mumlafon shta pomislish?
 
........sinoc sam bash gledao i slushao jednu pevachicu i primetim kako drzi mikrofon,kako ga nezno prebacuje iz ruke u ruku,kako nezno i strasno prinosi svoje usne njemu dok peva baladu ...............pa sam se pomalo i napalio ............pitanje je da li i vas to pali i da li mislite da kod nekih pevachica je to i vishe od pevanja ,nekakva sexualna igra sa mikrofonom i publikom ...........................:ok::ok:;)

a jel gutala? :P
 
........sinoc sam bash gledao i slushao jednu pevachicu i primetim kako drzi mikrofon,kako ga nezno prebacuje iz ruke u ruku,kako nezno i strasno prinosi svoje usne njemu dok peva baladu ...............pa sam se pomalo i napalio ............pitanje je da li i vas to pali i da li mislite da kod nekih pevachica je to i vishe od pevanja ,nekakva sexualna igra sa mikrofonom i publikom ...........................:ok::ok:;)

:D i bas si se ono napalio aaaa????
pa to je i 'tela, da kupis njen dvd i divis se njenim "vokalnim" sposobnostima.....:whistling:
 
........sinoc sam bash gledao i slushao jednu pevachicu i primetim kako drzi mikrofon,kako ga nezno prebacuje iz ruke u ruku,kako nezno i strasno prinosi svoje usne njemu dok peva baladu ...............pa sam se pomalo i napalio ............pitanje je da li i vas to pali i da li mislite da kod nekih pevachica je to i vishe od pevanja ,nekakva sexualna igra sa mikrofonom i publikom ...........................:ok::ok:;)

aj' kada si vec tako iskren,reci ti nama jesi li i malo onanisao posle ...:rotf::rotf::rotf:
 
Ovo mi lichi na onaj bajati vic o tipu kod psihologa.
Psiholog mu pokazze sliku aviona i pita shta je na slici.
- pich ka.
pokazze mu sliku torte. Isti odgovor.
i slike kofera,suncokreta, upaljacha i chajnika - isti odgovor.
-Pa vi ste ozbiljno bolesni. Sve vam lichi na pich ku!
- Nisam ja kriv shto vi nemate druge slike! :)
 
e, sad ste me opet podsetili na moju Milenu... ona je najbolja pevacica koja postoji na ovom svetu... i pevala je, bezbroj puta, kad je vas rikan bio u kafani... iz prve se vidi da je drugacija... i posle, kad sam pricao sa njom, nikad me nije razocarala svojim stavovima... uvek prava... i ima plavu kosu... ravnu... i lepe ruke... duge prste... i skroz se lepo smeje... i ima skroz lep glas... ona pevacica, jelena, iz grupe 'magazin', podseca na nju skroz... a ljudi? oni ne vide... i misle da su sve pevacice iste... a nisu... vas rikan kad vam kaze... znam po nesto o tome...
 

Back
Top