Udvaranje

korali

Primećen član
Banovan
Poruka
685
Koji način udvaranja preferirate?

Direktni-odmah prelazite na glavno ili indirektni-vrtite kao "kisa oko Kragujevca" ?

Što je zanimljivije da odmah kažeš ono što želiš ili da vrtiš uokolo dok kažeš da ti se sviđa?
Da li muškarci više primenjuju direktni dok žene indirektni ili nema mesta generalizaciji?

Koji način primenjujete?
 
U vezi sam pa se nikome ne udvaram,ali mislim da kad bih ostala sama,da bih bila direktna,najdirektnija,to ranije nisam bila a mislim da bih postala...iz neba pa u rebra:-)
 
...shakom uglavu...:)

vidiš, znala sam da u tebi čući nepopravljivi romantik :lol:

to je proces koji traje iznova i iznova i iznova
i stalno se preispitujesh i analizirash zasto je(ga) volish
to uopste ne mora (niti je pozeljno) da bude klasicno udvaranje
to je nesto sto osjecaju samo to dvoje ljudi
i tako stalno...

:eek: ko si ti? šta si uradio Robinu? :p

šalim se, nemam poJena na raspolaganju...
 
JR60011-pig-court-4.jpg
 
moje mišljenje je da je udvaranje odavno nestalo.
danas više gledamo dali nam neko osoba odgovara fizički i karakterno, nego da nekog osvojiš udvaranjem i lepim rečima.
Jeste da lepa reč teška vrata otvara, ali džabe kad ti se ta osoba ne dopada ili ne odgovara.
Udvaranje je postalo više upoznavanje i predstavljanje sebe,. ono što jesi, a ne neka trula gluma, koja brzo propadne i vrlo brzo pokažeš šta si i kos si.:mrgreen:
 
Koji način udvaranja preferirate?

Direktni-odmah prelazite na glavno ili indirektni-vrtite kao "kisa oko Kragujevca" ?

Što je zanimljivije da odmah kažeš ono što želiš ili da vrtiš uokolo dok kažeš da ti se sviđa?
Da li muškarci više primenjuju direktni dok žene indirektni ili nema mesta generalizaciji?

Koji način primenjujete?

..........kao kisha oko sahare .......................ponekad i padne ..................:cmok:
 
Koji način udvaranja preferirate?

Direktni-odmah prelazite na glavno ili indirektni-vrtite kao "kisa oko Kragujevca" ?

Što je zanimljivije da odmah kažeš ono što želiš ili da vrtiš uokolo dok kažeš da ti se sviđa?
Da li muškarci više primenjuju direktni dok žene indirektni ili nema mesta generalizaciji?

Koji način primenjujete?

ne volim preterivanja, posebno ne u tim odugovlacenjima i oklisanjima. to zna da oladi, isto ko preduga predigra.
a opet, nikako sirov pristup.
 

Back
Top