Koliko cigareta dnevno popusite???

Zvezdana_prashina

Zainteresovan član
Poruka
113
Cigarete su moj najveci porok.Pokusavala sam nekoliko puta da prestanem da pusim ali nista,sve se zavrsavalo na neuspelom pokusaju.Ne znam,mozda i nemam dovoljno volje da prestanem.Pusim paklu dnevno...nekad vise...nekad manje. Imam pusacki staz od 8 godina.Da li postoji jos neko ko ima isti problem kao ja? I molila bih nepusace da ne drze pridike o tome kako je to nezdravo etc. Mi pusaci smo toga svesni.Ipak svaki dobronameran komentar je dobrodosao. I da,ne zaboravite da mi odgovorite koliko dnevno popusite. Unapred hvala! :cmok:
 
evo jos jednog stastvenog pusaca :mafijas: ! dok sam se krila od mojih nisam mnogo pusila a od kada su me provalili dimim kao odzak :hahaha: i nisam pokusavala da ostavim:roll:

:rotf: Ista sam. Pusim kao turcin. A najveca tragedija je to sto uzivam u cigaretama. A pogotovo uz prvu jutarnju kafu :kafa: :pivce: Nisam jos uvek resila sama sa sobom da li zelim da prestanem,i to je moj najveci problem.
 
..upravo sam razmisljala o tome..kad vidi tema;)!Pusim vec deset godina i bas bih volela da prestanem!Do sad sam pusila kutiju dnevno..a sad se trudim bar da smanjim pa mi kutija traje dva do tri dana..jao i to je uspeh:)!Nadam se da cu uskoro da se ozbiljno pozabavim i potrudim da prestanem da pusim..A sad idem da zapalim:dash:
 
:rotf: Ista sam. Pusim kao turcin. A najveca tragedija je to sto uzivam u cigaretama. A pogotovo uz prvu jutarnju kafu :kafa: :pivce: Nisam jos uvek resila sama sa sobom da li zelim da prestanem,i to je moj najveci problem.

koleginice.....;)

i ja takodje nisam resila da li stvarno zelim da prestanem.......pokusavala sam jednom da ostavim.....al' ne ide majku mu nikako.....:confused:

doduse,sad sam smanjila,paklicu dnevno......pre sam mLogo pusila:dash:
 
koleginice.....;)

i ja takodje nisam resila da li stvarno zelim da prestanem.......pokusavala sam jednom da ostavim.....al' ne ide majku mu nikako.....:confused:

doduse,sad sam smanjila,paklicu dnevno......pre sam mLogo pusila:dash:

Ma nemam jaku volju. Volela bih,ali ne bih...kontas....Zamislim sebe sta bih radila da ne pusim...ma sta cu s rukama...kako da ne pusim uz kafu.:sad2: Ma i volim ih bre,necu da krijem ;)
 

Back
Top