Najbolji RPG / Preporuke

radabaser

Zainteresovan član
Poruka
381
Koji je po vama najbolji RPG koji ste probali i zashto?
Moj favorit je Gothic 2.
Igra prosto zrachi nechime, dobra je u svim segmentima, grafika, igrivost, pricha, optimizovanost, duzhina, u stanju je satima i danima da vas sqtza uz sebe :)
 
Neverwinter nights 1. deo , ne znam zashto ali mogao sam sate da provedem uz tu igru , interesantni kvestovi , dobri likovi , super igra sve u svemu.

jeste dobra igra, setjam se kad sam je i ja pikao :)
igrao sa mislim wizard-om, budzhio neke maDJije, znam da sam na kraju sumonovao onog ogromnog iz pakla, ne mogu se setim kako se beshe zove, onaj shto napada sve zhivo kad se sumonuje ako nemash evil resist, ili tako neshto. imala je josh neka magija, neki laser iz vasione se sumonuje koji sprzhi sve redom, ima onaj veliki zmaj da se sumonuje takodje, mada su to bile neke spetzijalne magije, koje se dobijaju valjda samo jedna po izboru posle nekog ogromnog levela. dobra je igra, zaista :)
 
Koji je po vama najbolji RPG koji ste probali i zashto?
Moj favorit je Gothic 2.
Igra prosto zrachi nechime, dobra je u svim segmentima, grafika, igrivost, pricha, optimizovanost, duzhina, u stanju je satima i danima da vas sqtza uz sebe :)

Slazem se. I meni je ovo najbolji RPG. Presao sam ga jedno 10 puta znam celu igru na pamet, znam svaki delic mape... Jednostavno ima nesto sto druge igre nemaju..

Upravo igram Gothic III i mogu reci da i on nije tako los. Ne svidja mi se sto su promenuli okruzenje...nekako mi je mnogo svetlo u G3, dok su dvojka i kec bili bas tmurni sto mi se svidjalo... Takodje zameram sto su promenuli sistem borbe u G3... A da ne pricam o bagovima zbog kojih mi igra secka, cak mi se desava da izbaci neki error i jednostavno izadje iz igre. Jedva cekam da izadje Gothic 4....:lol:

Posle Gothic serijala bi stavio Fable The Lost Chapter....;)
 
Slazem se. I meni je ovo najbolji RPG. Presao sam ga jedno 10 puta znam celu igru na pamet, znam svaki delic mape... Jednostavno ima nesto sto druge igre nemaju..

Upravo igram Gothic III i mogu reci da i on nije tako los. Ne svidja mi se sto su promenuli okruzenje...nekako mi je mnogo svetlo u G3, dok su dvojka i kec bili bas tmurni sto mi se svidjalo... Takodje zameram sto su promenuli sistem borbe u G3... A da ne pricam o bagovima zbog kojih mi igra secka, cak mi se desava da izbaci neki error i jednostavno izadje iz igre. Jedva cekam da izadje Gothic 4....:lol:

Posle Gothic serijala bi stavio Fable The Lost Chapter....;)

Ista situatzija za gothic 2, ne znam kolko sam je puta obrnuo, sve sam zhivo nashao shto je moglo, ili tako mislim bar ;)
Kad vetj spomenu to, jesi uspeo da odesh iza onog velikog orkovog dugachkog zida od drveta? jesi video tablu? ;)

Isti trip sam imao i ja za tu tmurnost shto spominjesh, sa razlikom da je to kod mene pochelo kad sam pocheo gothic 2, ona mi je bila mnogo sharenija u odnosu na ketza, bash sam prichao ortaku to, ketz mi je mnogo tmuran i to mi se svidja jako, shto mi je posle na pochetq gohic 2 falilo, ali brzo sam se navikao.

gothic 3? chekao sam je 4 god sa otvorenim ustima i na kraju kad sam je konachno nabavio to je bilo najvetje razocharenje u mom zhivotu od igara, izbedachio sam se kao pas. prvo NEOPTIMIZOVANOST, drugo BAGOVITOST
kazhe drug, mozhesh da ubijesh ladno zmaja, aliiiiiii ako vidish divlju svinju i dokachi te, najlakshe reshenje je restartovati manuelno komp... zabaguje te i dok te ne ubije ne pushta te
primetio sam da se dosta chudnije ponasha od kako sam ga zadnji put video pre igranja gotike, mislim da je malo popustio sa zhivtzima ;)
 
Ista situatzija za gothic 2, ne znam kolko sam je puta obrnuo, sve sam zhivo nashao shto je moglo, ili tako mislim bar ;)
Kad vetj spomenu to, jesi uspeo da odesh iza onog velikog orkovog dugachkog zida od drveta? jesi video tablu? ;)

Isti trip sam imao i ja za tu tmurnost shto spominjesh, sa razlikom da je to kod mene pochelo kad sam pocheo gothic 2, ona mi je bila mnogo sharenija u odnosu na ketza, bash sam prichao ortaku to, ketz mi je mnogo tmuran i to mi se svidja jako, shto mi je posle na pochetq gohic 2 falilo, ali brzo sam se navikao.

gothic 3? chekao sam je 4 god sa otvorenim ustima i na kraju kad sam je konachno nabavio to je bilo najvetje razocharenje u mom zhivotu od igara, izbedachio sam se kao pas. prvo NEOPTIMIZOVANOST, drugo BAGOVITOST
kazhe drug, mozhesh da ubijesh ladno zmaja, aliiiiiii ako vidish divlju svinju i dokachi te, najlakshe reshenje je restartovati manuelno komp... zabaguje te i dok te ne ubije ne pushta te
primetio sam da se dosta chudnije ponasha od kako sam ga zadnji put video pre igranja gotike, mislim da je malo popustio sa zhivtzima ;)

Nisam ni pokusavao da odem iza zida, sta se nalazi tamo???:eek: Joj sad cu opet da instaliram... Si presao Gothic II Gold Edition?

Sto se tice trojke, cini mi se da ima smao jedan zmaj u celoj igrici i jos ga nisam nasao.. Mozda je on ubijao one Grgojle njih je lako ubiti... Pazi u G3 kad se boris protiv zivotinja moras da makljas macem ko budala i ne smes da dopustis da te ona udari. Jer cim ti zada prvi udarac odma sledi i drugi i tako povezuje udarce dok te ne ubije, jednostavno ne mozes da joj se suprotstavis. Ima i jedan zanimljiv bug, kad ti ostane malo helta a u guzvi si, samo otvoris inventorium i hilujes se. Jer kad otvoris inventorijum ne mogu ti nista... Meni se sad zabagovala trojka, dosao sam kod Gothe gde treba da oslobodim Gorna. Platim ja kaznu za njega ali njega nigde nema. Jednostavno ko da ne postoji u igrici. Nadam se da mi kasnije nece trebati...:confused:

Znas da ce izaci Gothic III Forsaken Gods?
 
Ne bih mogao da se odlucim, ali mozda ovim redom:

Fallout 1,2, dele mesto sa Gothic 1,2, jeste Gothic 1 slabija grafika, ali atmosfera je ekstra.

Drugo mesto Morrowind - sjajan je. Oblivion, onako, grafika dobra.

A evo izasao Fallout3, izgleda bice ekstra.
 

Back
Top