PARALELNE VEZE.......

Nataly25

Zainteresovan član
Poruka
243
Poznajem djevojku koja već 2 godine izlazi sa dva momka.....naizmjenično.......Danas Jovan sutra Milan i tako u krug.....Pitam se samo kako joj se nikada ne desi da pogrešno pošalje poruku, provali se...Ipak to traje duži period....Njen izgovor, opravdanje (šta li već) jeste da su "obojica OK" te da ni sama ne može da se odluči između njih....A da, naravno obojicu ih voli.......Zar je moguće da ni jedan ni drugi ništa ne primjete, ne znaju, ne posumnjaju??????
 
Poznajem djevojku koja već 2 godine izlazi sa dva momka.....naizmjenično.......Danas Jovan sutra Milan i tako u krug.....Pitam se samo kako joj se nikada ne desi da pogrešno pošalje poruku, provali se...Ipak to traje duži period....Njen izgovor, opravdanje (šta li već) jeste da su "obojica OK" te da ni sama ne može da se odluči između njih....A da, naravno obojicu ih voli.......Zar je moguće da ni jedan ni drugi ništa ne primjete, ne znaju, ne posumnjaju??????

Mora da se zestoko dvoumi...vec 2 godine:lol:
 
u, ***, na lomachu! :banovati:

:lol:

ja to ne bih mogla.....redovno shaljem poruke pogreshnim ljudima, tako da mi takve veze ne bi opstale ni sat vremena :lol: nesposobna sam za takve stvari :lol: ja chak i kada prevarim (a deshava se :lol: ) prvo kazem dechku, zato shto mi je frka da krijem takvo neshto :lol:
 
ma ne voli nijednog od njih dvojice.
Ne mozes zaista voleti dva muskarca odjednom.
Mozda su joj obojica zanimljivi, mozda su dobri u krevetu...sta ja znam.

Ali kad jednu osobu volis, neces je povredjivati i ukazivati joj nepostovanje tako sto ces je varati sa drugom osobom.
Komedija.
Gade mi se takvi neodlucni ljudi. Nit da kake nit da pishke.
 

Back
Top