Koliko vam je bitan poljubac?

Zvezdana_prashina

Zainteresovan član
Poruka
113
Epa ovako,dragi moji forumasi i forumasice,
Zanima me koliko vam je vazan poljubac,a pod tim podrazumevam pocetak zabavljanja sa nekom osobom...U smislu da li vas moze privuci dobrim ljubljenjem iako vam se i ne svidja nesto preterano,ili obrnuta situacija,mnogo vam se dopada ali ne ume dobro da se ljubi? :rotf:
Da li ste nekada imali takvo iskustvo? Koliko to ima uticaja na vas pri izboru partnera/:think: Meni je, recimo, to veoma bitno:cmok:
 
Epa ovako,dragi moji forumasi i forumasice,
Zanima me koliko vam je vazan poljubac,a pod tim podrazumevam pocetak zabavljanja sa nekom osobom...U smislu da li vas moze privuci dobrim ljubljenjem iako vam se i ne svidja nesto preterano,ili obrnuta situacija,mnogo vam se dopada ali ne ume dobro da se ljubi? :rotf:
Da li ste nekada imali takvo iskustvo? Koliko to ima uticaja na vas pri izboru partnera/:think: Meni je, recimo, to veoma bitno:cmok:

ako mi se ne digne "cvetko" na keca na prvi poljubac i sex mi je uvek ali uvek bio kilav...ide ali nije to to.
poljubac mi je najbitniji bio UVEK :)

:cmok: za jednu koja mi ne da knjigu !
 
:think: kako ne mozes???? pa moze bre....ja sam imala jednog decka na faksu, sladak i drag i sexy...difovac, pa jos ii plave okice....:whistling:...a sve nesto mrljavio kad se ljubio i mljackao....i ja ga za glavu i reknem mu: ajde da ti pokazem kako se to radi....i naucio covek i bilo nam je super....dok je trajalo :D

al ima i onih koje ne mozes nauciti ama bas nicemu:cry:...ko da si sa drvetom:)
 
Pa meni to nije bitno,tj. ako mi se dopada osoba ja upste ne obracam paznju kako se ljubi,sve mi je super s njom,u suprotnom ako mi se neko ne dopada,nikako ne moze ni poljubac da bude dobar,a da me neko privuce poljupcem nema sanse...
 
Epa ovako,dragi moji forumasi i forumasice,
Zanima me koliko vam je vazan poljubac,a pod tim podrazumevam pocetak zabavljanja sa nekom osobom...U smislu da li vas moze privuci dobrim ljubljenjem iako vam se i ne svidja nesto preterano,ili obrnuta situacija,mnogo vam se dopada ali ne ume dobro da se ljubi? :rotf:
Da li ste nekada imali takvo iskustvo? Koliko to ima uticaja na vas pri izboru partnera/:think: Meni je, recimo, to veoma bitno:cmok:

To mi je vrlo bitno, ako mi se dopao i odgovara mi poljubac, definitivno je moj!:lol:
 

Back
Top