Ribica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.916
-Da li ste ikad poželele da imate zlatnu ribicu?
-Koje želje bi odmah tražile da Vam ispuni?
-Da li bi ste je svima pokazivale?
-Ribice su dosadne, radije bi ste neku drugu zverku?
 
Eeeeeeeee Mileva....a di je odgovor??? :) Hmm....


Prva zelja mi je da imam para i to je to.. ne bimi vise trebala uopste,..dala bih je nekom drugom da ga usrecuje...

a jel sam postna? ;)
 
i ja sam pomislila isto sto i S.J. :) ccc,kakve gresne misli..elem,ja bih pozelela jedno sedam dana sunca i peskovite plaze negde daleeeeko..i narafski,koji paru vise na tek.racunu..bem ga,za sad mi je to-to..nesto sam skromna danas :D
 
e zene, zene...samo im jedno na pameti
pa stalno donose pogresne zakljucke....
paaa...ja imam zlatnu ribicu
i ona je dobro..hvala na pitanju
i ne, ne pokazujem je svakom(misliiim ...kakvo ti je to pitanje)...
 
-Da li ste ikad poželele da imate zlatnu ribicu?
-Koje želje bi odmah tražile da Vam ispuni?
-Da li bi ste je svima pokazivale?
-Ribice su dosadne, radije bi ste neku drugu zverku?

Pa pozelela sam vise puta moram da priznam...;)
Prvo da mi ove kvadrate koje imam udvostruci a da ja nemam posla sa majstorima,molerima,vodoinstalaterima,metlama,cetkama i malterom...lokacija da ostane ista,i spratnost ne dovodim u pitanje,samo da je kljuc u ruke;)
Druga zelja:da konacno prosetam Kineskim zidom,da vidim Angkor Wat a Boga mi i Petru..i pride nekog da mi posalje ko ce sve to u tri poteza da organizuje.Ne mora da bude visok,ni crn ni sa zelenim ocima,,ali da ima dobar muzicki ukus,oko za detalje,brz i bistar um.Da bude vredan, posten i zabavan se podrazumeva:roll:
Treca zelja i poslednja za danas;)da svi gresni obroci,krempite i coca cola nestaju negde sami od sebe da ne moram da se preznojavam onoliko da bih se uvukla u 27 farmerke.Ako bi ribica to sredila nekako,postale bi najbolje drugarice.:heart:
Inace,ribice su dosadne,samo moras da im titras, menjas vodu i hranis ih onim smrdljivim prahom,nema mazenja,nema feedbacka,a na kraju zavrse u wc solji.Nas slucaj.:rumenko::whistling:
 
jesam...
prva bi bila da odem negde sa svojim dečkom gde nema nikoga...da me ne zove niko da me kontroliše...a naravno za sve to treba i love....skromna sam :)
 
e zene, zene...samo im jedno na pameti
pa stalno donose pogresne zakljucke....
paaa...ja imam zlatnu ribicu
i ona je dobro..hvala na pitanju
i ne, ne pokazujem je svakom(misliiim ...kakvo ti je to pitanje)
...

Aha ha ha ....uze mi misao...ima sutra da dobijes jopet...:cmok:

@ tema..eto..pretece me Cheersy..:lol::lol::lol: odoh da heklam sada...:hahaha:
 
Ribice me ne zanimaju...Imam svog Pegaza...:heart:..On mi uvek pomogne i ispuni zelje...ali, najbitnije je da ih on zna unapred...ponekad i pre mene...:cmok:
 
pozelela bih da sam se rodila ko dete u nekoj aristokratskoj porodici,i da ostatak zivota budem finansijski obezbedjena pa da mogu da studiram onako neko tesko filozofiranje,a kad to zavrsim da se razvlacim po svetu baveci se lepim al zaludnim stvarima,koje nece zamarati moj brojkama i glupim definicijama napaceni duh.eto cak mi ni ne treba puno para,samo dovoljno da prezivim,posto sam stekara u dusi i ne volim da pazarim al zato puno volim da filozofiram :)
 
pozelela bih da sam se rodila ko dete u nekoj aristokratskoj porodici,i da ostatak zivota budem finansijski obezbedjena pa da mogu da studiram onako neko tesko filozofiranje,a kad to zavrsim da se razvlacim po svetu baveci se lepim al zaludnim stvarima,koje nece zamarati moj brojkama i glupim definicijama napaceni duh.eto cak mi ni ne treba puno para,samo dovoljno da prezivim,posto sam stekara u dusi i ne volim da pazarim al zato puno volim da filozofiram :)

:super:
 
e zene, zene...samo im jedno na pameti
pa stalno donose pogresne zakljucke....
paaa...ja imam zlatnu ribicu
i ona je dobro..hvala na pitanju
i ne, ne pokazujem je svakom(misliiim ...kakvo ti je to pitanje)...
Nisam veterinar, ali bi rado pogledao tvoju ribicu..................................:D:D:D
 
Моје су се све жеље до сад испуниле.
И волела бих да тако и остане, а рибицом сам, хвала на питању, задовољна... ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top