Andrija Mandić prekinuo štrajk glađu!

Богу хвала да је схватио да је оном шиптару Мили важнији сопствени живот од његовог.

Не треба да штрајкује, доћиће тренутак кад ће ствари да се мењају у нашу корист.

Коло среће се окреће.
 
Mandic je dokazao da mu je cast vaznija i od zivota i od zdravlja, a i vlast u Crnoj gori je dokazala nesto - da je apsolutno ne interesuje vecinski stav gradjana te nazovi drzave, ali ni zivoti tih gradjana pa ni poslanika.

vijestdana26102008.jpg

Mandić prebačen u bolnicu
~Zdravstveno stanje lidera SL postalo kritično zbog čega su čelnici SL odlučili da pozovu Hitnu pomoć i Mandića odvezu u Klinički centar
http://www.dan.cg.yu/?nivo=3&rubrika=Vijest dana&datum=2008-10-26&clanak=162754
 
Licno mi nije nesto drag politicar ali u neku ruku mu skidam kapu.Mislim da je jedan od prvih na ovim prostorima koji je radi svojih principa ugrozio sopstveno zdravlje a to je ono sto je valjda covjeku najbitnije.Za razliku od onih koji su na vlasti a koji su davno dokazali da im je ****** mnooogo vaznija od obraza a sa njima i ne mali dio ovog mog nesrecnog naroda.Sramota je i srpskoj vladi sto bez obzira na razlicite politicke stavove sa mandicevom strankom u crnoj gori ni jednom svojom rijecju nije ni spominjala njegov strajk a kamoli da govorimo o bilo kakvoj moralnoj podrsci.
 
Mandic je dokazao da mu je cast vaznija i od zivota i od zdravlja, a i vlast u Crnoj gori je dokazala nesto - da je apsolutno ne interesuje vecinski stav gradjana te nazovi drzave, ali ni zivoti tih gradjana pa ni poslanika.

vijestdana26102008.jpg

Mandić prebačen u bolnicu
~Zdravstveno stanje lidera SL postalo kritično zbog čega su čelnici SL odlučili da pozovu Hitnu pomoć i Mandića odvezu u Klinički centar
http://www.dan.cg.yu/?nivo=3&rubrika=Vijest dana&datum=2008-10-26&clanak=162754

Ma odavno sam ja govorio da je drob preči. A ovo je štrajkovao i brijanjem??

U svakom slučaju, mislim da je bilo glupo što je uopšte započinjao štrajk, jer je znao da tako ništa neće promijeniti. Ipak, pretpostavljam da je dobio malo na biračkom tijelu zbog ovoga
 
Ma odavno sam ja govorio da je drob preči. A ovo je štrajkovao i brijanjem??

U svakom slučaju, mislim da je bilo glupo što je uopšte započinjao štrajk, jer je znao da tako ništa neće promijeniti. Ipak, pretpostavljam da je dobio malo na biračkom tijelu zbog ovoga

Је л' оно бјеше од 2000. тако говориш?
Мада увијек си тако мислио...тај си калибар човјека.

Зна Мандић да се једино пушком може нешто промијенити у Црној Гори. А то зло ником још не треба. Бар не још увијек...
 
Је л' оно бјеше од 2000. тако говориш?
Мада увијек си тако мислио...тај си калибар човјека.

Зна Мандић да се једино пушком може нешто промијенити у Црној Гори. А то зло ником још не треба. Бар не још увијек...

A kad će to zlo trebati nekom??
 

Back
Top