Vodeci domaci modni brend za poslovnu zenu i zenu sa stilom po Vama je..?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MyRush

Početnik
Poruka
2
Postovane dame, i gospodo, radim malo istrazivanje za diplomski rad, stoga Vas molim da mi pomognete kratkim odgovoroima na pitanja. Nije obavezno odgovoriti na sva pitanja, odgovorite na pitanja na koja zelite. Svaki odgovor je i misljenje je dobrodoslo. Zahvaljujem Vam se.

1. Ko su, po Vama, vodeci domaci modni brendovi kada je u pitanju linija za poslovnu zenu, zenu sa stilom?

2. Da li ste zadovoljni ponudom domacih modnih brendova iz linije za poslovnu zenu?
(dovoljan je odgovor DA ili NE, ukoliko imate i zelite nesto vise da kazete, Vase misljenje je vise nego dobrodoslo)

3. Da li ste culi za AMC Afrodite Mode Collection?

4. Da li imate neki odevni komad AMC-a?
Ukoliko imate, da li ste zadovoljni kvalitetom i cenom?

5. Sta mislite o dizajnu AMC-a?

6. Sta mislite o dostupnosti proizvoda i zastupljenosti u medijima i drugim vidovima reklamiranja AMC-a?
 
Postovane dame, i gospodo, radim malo istrazivanje za diplomski rad, stoga Vas molim da mi pomognete kratkim odgovoroima na pitanja. Nije obavezno odgovoriti na sva pitanja, odgovorite na pitanja na koja zelite. Svaki odgovor je i misljenje je dobrodoslo. Zahvaljujem Vam se.

1. Ko su, po Vama, vodeci domaci modni brendovi kada je u pitanju linija za poslovnu zenu, zenu sa stilom?

2. Da li ste zadovoljni ponudom domacih modnih brendova iz linije za poslovnu zenu?
(dovoljan je odgovor DA ili NE, ukoliko imate i zelite nesto vise da kazete, Vase misljenje je vise nego dobrodoslo)

3. Da li ste culi za AMC Afrodite Mode Collection?

4. Da li imate neki odevni komad AMC-a?
Ukoliko imate, da li ste zadovoljni kvalitetom i cenom?

5. Sta mislite o dizajnu AMC-a?

6. Sta mislite o dostupnosti proizvoda i zastupljenosti u medijima i drugim vidovima reklamiranja AMC-a?

A ti radis marketing za AMC,jel?
Pa po meni AMC nije vodeci brend ni u jednom smislu,nekada je bio interesantan i pristupacan a sada sve same krpe i to paprene.
Dragana Ognjenovic linija Software ima odlicne modele sa poslovnu zenu,klasika sa merom i ukusom,cene niske.Dostupne.
Ja licno nemam nista AMC,nije moj stil ali imam dva tri drugarice koje su bile konzumenti zbog prirode posla i ovo sto sam gore napisala jeste njihovo misljenje.
Hvala na paznji:)
 
1. Ko su, po Vama, vodeci domaci modni brendovi kada je u pitanju linija za poslovnu zenu, zenu sa stilom?
nema ih...a stil nije do modne marke (da ne kazem brenda) nego do zene...

2. Da li ste zadovoljni ponudom domacih modnih brendova iz linije za poslovnu zenu?
(dovoljan je odgovor DA ili NE, ukoliko imate i zelite nesto vise da kazete, Vase misljenje je vise nego dobrodoslo)
ne. zato sto poslovna odeca mora da bude savrseno skrojena (u tom cudu sedis ceo dan) - a nije... i da bude od dobrih i prirodnih materijala - a nije...

3. Da li ste culi za AMC Afrodite Mode Collection?
naravski

4. Da li imate neki odevni komad AMC-a?
Ukoliko imate, da li ste zadovoljni kvalitetom i cenom?
nemam, meni je to tetkasto ... sem toga, puno sintetike... cene nisu visoke, ali ni kvalitet nije neki...

5. Sta mislite o dizajnu AMC-a?
pa tetkast :)

6. Sta mislite o dostupnosti proizvoda i zastupljenosti u medijima i drugim vidovima reklamiranja AMC-a?[/QUOTE]
ne znam koliko se reklamiraju, ne pratim...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top