MATORCI SE ZALJUBLJUJU?

Nikada se ne zna, ali nije zaljubljivanje samo za mlade nego za sve. Jeste da u 40-tim covjeku mozda smetaju mnoge stvari, sitnice, ali ako naidje "prava" osoba i desi se bum onda se znaju zaljubiti do usiju i ponasati kao tinejdzeri. Poznajem takve osobe, ma super im je. Mozda, ti starijo tu zaljubljenost vise osjecaju i cijene i uzivaju. :P Ma zivjela ljubav!
 
8) Erih From je u jednoj svojoj knjizi izjavio:"Ljubav je relativno osecanje"...
Stvar je jednostavna da jednostavnije ne moze biti svako ima svoj dusevni paket ako se spoje dve osobe koje mogu da vare paket jedno drugom ete ti idealne ljubavi...(mozda)
 
Sto se tice "VOLETI" se jos moze,to govorim u svoje ime,iako osoba predje preko 40. Govoreci iz iskustva jer ja sam skoro 41 i, mozda zvuci neverovatno ali istiniti, VOLIM svoju suprugu sa kojom sam skoro 17 godina u braku. Mozda ovo nekome izgleda malo smesno ali ja stvarno nemam nikakvog razloga da pricam neistinu(e) u javnosti, bar u ovom slucaju. :P :P
 
Pa dobro bre ljudi...o cemu mi ovde pricamo? Naravno da je drugacije u razlicitim zivotnim dobima, ali Amor vreba STALNO i samo gleda u cije ce srce da zabode strelicu. Problem je sto podizemo razne odbrambene sisteme i onda strelica ne stigne do srca.
Dole sistemi! Zivela ljubav :!:
Amore, svaka cast na strpljenju :wink:
 
Ej, bre...
"Matorci" od 40?! Za koga? Za one od 20? Mozda...
Svakako da se u 20-oj zaljubljujemo, samo je mali broj onih koji uspeju i da vole... stvarno, iskreno, sustinski.
Nisam daleko od 40... Ne zaljubljujem se cesto kao sa 20, ali kad se zaljubim to obicno potraje... pa preraste u nesto vise, trajnije...
I ne bih se slozila sa tim da kriterijumi sa godinama postaju visi... Samo su drugaciji. Ono sto me je privlacilo u 20 sad mi nije mnogo vazno, a ponesto cemu u 20-im nisam pridavala nikakav znacaj sada je i te kako vazno... Iskusto, zivot, godine cine svoje...
Ali, niko nije vakcinisan protiv ljubavi ma u kom zivotnom dobu...
 

Ma mislim da i matorci mogu da se zaljube, odlepe i izgubge glavu, teorijski moguce. Mada kao sto su vec neki rekli kriterijumi su ipak mnogo visi nego sa dvadeset i nekom. Navikli su se matorci na svoj ritam zivota, neke svoje navike i tesko ili gotovo nikako ne oprihvataju da ih menjaju pa cak ni zarad ljubavi. Iz licnog iskustva znam, da cak i kad se upuste u vezu odbijaju vezivanje, zal;jubljivanje i sl. pa ipak na kraju malko odstupe od toga. Nije nemoguce. :roll:
 

Back
Top