Novi album Boska Jakovljevica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Muzicka Vila

Primećen član
Banovan
Poruka
574
Civeni maneken, stilista, voditelj, medijsko lice, prezenter TV Pink, koji je osmislio najpopularniju TV emisiju "City" izasao je iz studija sa novim albumom "Suzama do smeha". Pored mnogobrojnih zanimanja u kojima je prikazao da je veoma uspesan Bosko je odlucio da se oproba i u muzickim vodama. Njegov album sadrzi 12 pesama, od koji su 11 autobiografske. Na albumu je zastupljen, pre svega, pop zvuka, ali u dve pesme Bosko je koketirao sa djezom i narodnom muzikom, tako da je dobio jedan neverovatan spoj, koji je do sada samo kod njega vidjen. Time je potvrdio i svoju sposobnost ekskluzivnosti. Dva pesme su mu duetske sa Marijom Tarlac i Tijanom Dapcevic, koja je u drugom stanju svakodnevno dolazila na snimanje mesec dana.
Album ce biti objavljen za "City Recorda" i Bosko ga najavljuje i MTV - iju. Povodom svog albuma Bosko je bio skroman.
"Album je sjajan, nesto jos nevidjeno na nasim prostorima. Isao sam i na casove pevanja i gitare, a uvezbavao sam i trubu uz orkestar Seada Fejdica. Moja najbolja saradnica je bila Marija Tarlac, za koju sam sasvim slucajno otkrio da je muzicki talenat, pored toga sto izgleda fantasticno. Kao i uvek bila je jako profesionalna, nikada nije kasnila na snimanja i uvek je imala razlicit outfit"
Bosko nije hteo da otkriva nazive numera, jer planira promociju krajem novembra u "Haajatu", gde ce se prvi put prikazati i spotovi koje je uradio tokom svog boravka u Indoneziji, Ibici i San Francisku. A najavio je da ce promocija biti uradjena svetski.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top