Gde je istina o Isusu Hristu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa i nije bas druze... ako mu Josif nije otac (a kazu da nije) onda nema veze sa Davidovom lozom i mesijanstvom

Prema tome,samo je Jesua,bez grcke reci za mesiju

Josif mu zasigurno bio socijalni otac za sve drugo se nezna.

A naucno nije ni dokazano da je Josif bio iz loze davidove. Mozda su samo da izmislili Matea i Lukas da bi se bolje uklapao u stari zavet.
 
Само мало, морадох да се убацим. Јесте да се у новом завету каже: ...А Јаков роди Јосифа, мужа Марије, од које се роди Исус звани Христос. Свега, дакле, кољена од Авраама до Давида, кољена четрнаест, а од Давида до сеобе вавилонске кољена четрнаест, и од сеобе вавилонске до Христа, кољена четрнаест... Мт. 1:17 и 1:18 А то не значи да је Господ морао у себи да има Јосифове крви. Ако некога заиста буне многа питања из новог Завета можда књижица коју је написао свети владика Николај велимировић може да помогне. ,, Једини човекољубац,, Свако добро.
 
За мене постоји само један Бог,а твоје незнање је ........Како можеш да дајеш тако лаке квалификације???Ја видим да ти не знаш...па ти праштам.
 
За мене постоји само један Бог,а твоје незнање је ........Како можеш да дајеш тако лаке квалификације???Ја видим да ти не знаш...па ти праштам.

Znam vise nego ti.

Kazi nekom vladike tvoje teorije.

Da te pitam sto je sveti petar i dosta drugih svetih ljudi umreli za obicnog coveka.

Ko tamo u Judeji pravi nekim vladikinjima decu. :dontunderstand:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top