Koliko vam dugo traje kredit na mob. ?

Kredit od 280 mi traje po dva meseca... Nisam neki zavisnik od razgovora i poruka... osim u slucaju kada se dopisujem s nekim... :roll: mada vec dugo ne...

Najkrace- ko baka sam sto se tice mobilnih~ nazovem ili posaljem poruku kada imam razloga za to... :lol:

Vise sam za razgovor u ,cetiri oka' a ne njakanje preko telefona...
 
Pa, onaj od 275 tj. 230 uglavnom oko mesec dana... stedi se, mora se, kad to ide od mog dzeparca :(
Ne volim da zovem jer pare prosto lete, ako cu da pricam telefonom, za to sluzi fixni. Ali sam zato SMS manijak :wink: Jednostavno, nekom nesto zelim da porucim (Ivana, donesi mi svesku iz fizike HITNO), da ga pitam (Sonja, je l imamo prvi cas?)... Mala $tr3b3rk4
 
S mobilnog uglavnom zovem, mrzi me da kuckam iako veoma brzo to radim, ali kad sam negde napolju jednostavno nazovem onoga ko mi treba.
Kad sam kuci onda zovem sa fixnog (e sad ako taj neko nema fixni onda saljem poruke).
Inace kredit mi traje oko 3-4-5meseci (500din.), mada imam obicaj da se "vucem" sa 2-3din. po mesec dana (iako imam para da kupikm uvek ih potrosim na nesto pametnije).
Razlog za to je: ako kome trebam neka me zove, ako ko meni treba snacu se vec nekako i kredit mi nije bas toliko bitan
 

Back
Top