pomoc oko kupovine...

koca chemist

Domaćin
Poruka
3.216
zelim u skorije vreme da kupim graficku karticu, ali neznam koju da uzmem!!kompijuter koristim uglavnom za igrice,filmove i za internet.......please heeeeeeelp....i neka bude neka n-vidia.....cena pa negde do 100 evrica moze malo vise ali nikako manje....:)
 
Ako hoces nesto jace, moras uzeti i jace napajanje i dodati jos manje vise bar 50 evra za grafu, ali u svakom slucaju sa 9500 ces dobiti oko 30-40% bolje performanse u odnosu na 8500, sa 9600 oko 60,70% u odnosu na 8500, ako ne i vise, tako da se bilo koja od njih itekako isplati za cenu do 100 evra. Sto se tice procesora, uzmi Phenom X3, ima ga moj drug i kaze da sve leti sa njim;)
 
zcaci ti mislis da ako uzmem ovaj procesor Phenom X3 8750 2.4GHz 1.5MB Box ovo napajanje Cooler Master 650W RP-650-PCAA da trebam da uzmem XFX 9600GT 650MHz 512Mb DDR3 256bit dual TV PCI-E da li si siguran da ne trebam neku bolju?????:lol::lol:
 
Nemoj tog kuler mastera leba ti. Daleko je to od "odlicnog" napajanja. Ja ga imam, i toliko je bucno da sam se jedva navikao da spavam pored kompa... Jeste jako, al dzabe mu to.

Bolje uzmi neki LC Power od 550-600w. To je oko 50ak eura isto, a mnogo je bolja varijanta.
 

Back
Top