Da li volite da razmažete kaku direktno na njega ili prvo na papir pa onda date nj...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
... emu da se sam posluži?
Inspirisala me druga tema pa reko' da i ja nešto pitam :rumenko: dakle?

Prevashodno me interesuje mišljenje ženskog dela.

Super je ovo, kad već detaljišemo o tome šta ko radi sa svojim telesnim izlučevinama, grivimo u spavaću sobu, možemo i u WC šolju? Čula sam da više nije bezbedno ostavljati uzorke stolice spremljene za sanitarnu jer su pohotni momci počeli da upadaju u stanove tražeći..... a stra' me i da pomislim šta rade oni u laboratoriji :sad2:
 
Super je ovo, kad već detaljišemo o tome šta ko radi sa svojim telesnim izlučevinama, grivimo u spavaću sobu, možemo i u WC šolju? Čula sam da više nije bezbedno ostavljati uzorke stolice spremljene za sanitarnu jer su pohotni momci počeli da upadaju u stanove tražeći..... a stra' me i da pomislim šta rade oni u laboratoriji :sad2:

Vidite $ta biva kad nema ko da zauzda u usmeri ovu mladu i pametnu devojku koja luta prostranstvima neta i sluchajno nabasa na svakakve perverzije koje posle prelivaju po na$em mirisnom forumu. Lexativu jedan :) Chek samo da te vidim. Usracu te od batina :lol:
 
Poslednja izmena:
Obozavam Lexu i Lexine teme.. :D

a tema je alegorija..

Zavisi od osobe..Postoje ljudi kojima istinu..misljenje.. mozes reci zavijenu u sareni papir..Shvatice..Dok drugima..bez direktno u vugla ..nema da skapiraju..Ranije sam znala direktno da kazem sve sta mislim..vremenom sam ukapirala da je mnogo elegantnije za mene samu da to kako rece Lexa prvo razmazem na papir ..drugim recima .. da sve to kazem nekim drugim manje bolnim za doticnu osobu recima...ali da kazem..Ma koliko neko zasluzio ..osecaj da ste ga povredili ..ostavlja u nama gorak utisak..
 
... emu da se sam posluži?
Inspirisala me druga tema pa reko' da i ja nešto pitam :rumenko: dakle?

Prevashodno me interesuje mišljenje ženskog dela.

Super je ovo, kad već detaljišemo o tome šta ko radi sa svojim telesnim izlučevinama, grivimo u spavaću sobu, možemo i u WC šolju? Čula sam da više nije bezbedno ostavljati uzorke stolice spremljene za sanitarnu jer su pohotni momci počeli da upadaju u stanove tražeći..... a stra' me i da pomislim šta rade oni u laboratoriji :sad2:
bakica.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top