Republika Srpska: Dodik "priziva" Rusiju i Kinu da Srbima vrati RSK

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
чињеница је да већина не жели да се врати.осим нешто стараца пред смрт.има их доста младих који висе по крајишким сајтовима и као пате за крајем али нема да се враћају.родитељи им се вратили али они јок.оду пар пута годишње тамо па онда после целу годину плачу по форуму како је лијепо и како тога ниђе нема.а у ствари већина њих је "прогледала"кад се дочепала београда и новог сада .
 
Који говор мржње и вређања, невероватно..ја немам речи, да нешта као ти постоји уопште!

kakvo vređanje te spopalo!?:???::roll:
što sam rekao indijanci...e da nisam pri tom mislio na narod iz RSK..već na vlastodršce...:idea:

nego još ni jednim protuargumentom me niste demantirali...ja sam jasno rekao da su indijanci pogrešili šta nisu prihvatili plan Z4...a vi sve zaobilazite da to prokomentarišete...xe8iga..istina je ponekad surova...znam da boli...al to nije razlog da mi onda stavljate reči koje nisam izgovorio...il misli koje vadite u lošem shvatanju mojih postova iskrivljujući interpretaciju kako vam i vašim nalogodavcima patriJudama paše i odgovara:dash:
 
BRAVO E TO STE VI HRVATI SAMO UMANJUJETE SVOJE ZLOCINE . SAMO POKAZUJES PRAVU SLIKU EVROPSKE HRVATSKE

ništa ja ne umanjujem...čak štoviše nisam ni pričao o tome jer nije fokus teme...
a oni koji me poznaju na forumu...jako dobro znaju kakvo mišljenje imam o Njofri, Paveliću, Tupsonu, Salamanderu, Rojsu, Glavašu, ratnim zločincima i ustašlucima..
i nema potrebe da tebi posebno naglašavam...

čitaj malo moje teme i komentare...pre nego što lupiš:rtfm::dash:
 
Momak imas neki vrlo cudan poremecaj . Stoga necu vise da se prepirem sa covjekom koji malti u prazno . Svojim provokacijama samo govoris o sebi , a to je da si provincijalsko smece .

Za tebe sam akademski gradjanin grada Beograda i mozes da mi se obraćaš sa vi ili gospodine ali samo ako imaš nešto pametno da kažeš ;)

Pitam se ko je do malopre govorio ekavski pa odjednom zameketao ijekavicu :whistling:
bosanska primitivo :mrgreen:
 
ništa ja ne umanjujem...čak štoviše nisam ni pričao o tome jer nije fokus teme...
a oni koji me poznaju na forumu...jako dobro znaju kakvo mišljenje imam o Njofri, Paveliću, Tupsonu, Salamanderu, Rojsu, Glavašu, ratnim zločincima i ustašlucima..
i nema potrebe da tebi posebno naglašavam...

čitaj malo moje teme i komentare...pre nego što lupiš:rtfm::dash:

Ипак си изоставио један мали детаљ када си рекао да данашња Хрватска није наследница НДХ. Тај мали детаљ је за Србе више него важан тј. и једна и друга Хрватска су починиле етничко чишћење Срба. Оно што је Павелић започео, Фрањо је завршио.
Не знам које је твоје виђење Олује, али ако на то гледаш као твоји сународници онда...усташо :D
Шала мала, али чињеница је да се то не би уклапало у остале твоје постове на форуму.
 
Za tebe sam akademski gradjanin grada Beograda i mozes da mi se obraćaš sa vi ili gospodine ali samo ako imaš nešto pametno da kažeš ;)

Pitam se ko je do malopre govorio ekavski pa odjednom zameketao ijekavicu :whistling:
bosanska primitivo :mrgreen:

ne razumijem kakav ekavski

Da bi bio akad. gradjanin trebas biti obrazovan .Ti to nigdje nisi pokazao . Ko ti je izdao diplomu ? Kyo? :mrgreen:
 
чињеница је да већина не жели да се врати.осим нешто стараца пред смрт.има их доста младих који висе по крајишким сајтовима и као пате за крајем али нема да се враћају.родитељи им се вратили али они јок.оду пар пута годишње тамо па онда после целу годину плачу по форуму како је лијепо и како тога ниђе нема.а у ствари већина њих је "прогледала"кад се дочепала београда и новог сада .

.da ne pricamo ...da je na kraju ispalo ...nekome je rat-brat..tu mislim na razliku cijene..u nekretninama..prodali su neki kucerak u ..7apizdini,selendri..a kupili 3sobni stan..u Novom beogradu...ili N.sadu...ma snasli se geni "hercegovacki"...
 
ne razumijem kakav ekavski

Da bi bio akad. gradjanin trebas biti obrazovan .Ti to nigdje nisi pokazao . Ko ti je izdao diplomu ? Kyo? :mrgreen:

Drzava Srbija zamisli :mrgreen:
Žalosno je da Toma grobar srednjoskolac pokušava da vodi ovu zemlju sa takvim necivilizovanim divljacima u svojim redovima. I uspeva da okupi toliki broj čak i po vukoyebinama bosne... Ali sve to pada u vodu sa ulaskom u EU ;)
Moći ćete samo da tresete sljivu u svom dvorishtu i to da vas ne vide :mrgreen:

Srbija mi se gadi kada vidim kako se exponiraju budale, čak ih i televizija snima... Sumrak u 21 veku. :dash:

Trebalo je Slobu nataknuti na kolac za života što je napravio sranje na balkanu pa je horda čobana jurnula u Beograd i sada divljaju po ulicama onako primitivni. Ej bre, iz onog blata i krsha stao na asvalt i lomi izloge, pali ambasade... Sramotno kako je Beograd oskrnavljen...
 
Trebalo je Slobu nataknuti na kolac za života što je napravio sranje na balkanu pa je horda čobana jurnula u Beograd i sada divljaju po ulicama onako primitivni. Ej bre, iz onog blata i krsha stao na asvalt i lomi izloge, pali ambasade... Sramotno kako je Beograd oskrnavljen...

Није Слоба направио срање на Балкану али јесте дао свој допринос.
Са друге стране (пошто си ти изгледа из неке стааааре београдске породице :roll:) та хорда о којој ти причаш држи овај Београд да не падне у руке маминим синовима из круга двојке. Али увијек има оних који не поштују то што их је Београд дочекао широм раширених руку...шта да се ради ј.бг:(
 
Није Слоба направио срање на Балкану али јесте дао свој допринос.
Са друге стране (пошто си ти изгледа из неке стааааре београдске породице :roll:) та хорда о којој ти причаш држи овај Београд да не падне у руке маминим синовима из круга двојке. Али увијек има оних који не поштују то што их је Београд дочекао широм раширених руку...шта да се ради ј.бг:(


Tužno je sto se beogradjanin povlači ispred takvih čobana koji urlaju i mlate rukama u pokušaju bilo kakve komunikacije sa spoljasnjim svetom koji se zavrsava fizičkim obračunom... Bas sam pricao sa drugarima. Jednostavno smo sami krivi. Dozvolili smo čak tim divljacima i besplatno da se skoluju. Horor :dash:

Slobu je trebalo nataknuti na kolac jer je bio onakav arogantni kreten autista... Mnogo je toga moglo da se ucini ali nije iz sujete... A stradali su nevini.
 
Tužno je sto se beogradjanin povlači ispred takvih čobana koji urlaju i mlate rukama u pokušaju bilo kakve komunikacije sa spoljasnjim svetom koji se zavrsava fizičkim obračunom... Bas sam pricao sa drugarima. Jednostavno smo sami krivi. Dozvolili smo čak tim divljacima i besplatno da se skoluju. Horor :dash:

Мени се чини да ти и твоји другари не видите даље од свог носа...без обзира што сте (претпостављам) обишли и видјели свијета...
 
Мени се чини да ти и твоји другари не видите даље од свог носа...без обзира што сте (претпостављам) обишли и видјели свијета...

Da si ti meni ziv i zdrav, većina je otisla a ostala nas je nekolicina. Kako stvari stoje...
 
Da si ti meni ziv i zdrav, većina je otisla a ostala nas je nekolicina. Kako stvari stoje...

Вјерујем и срећно вам било у далекој земљи ;)
Али опет...можда би тамо гдје сте требали да вас третирају као чобане из неке тамо Србије...можда би онда били отвореније према босанским и осталим ''чобанима'' овдје у Београду?
 
Tužno je sto se beogradjanin povlači ispred takvih čobana koji urlaju i mlate rukama u pokušaju bilo kakve komunikacije sa spoljasnjim svetom koji se zavrsava fizičkim obračunom... Bas sam pricao sa drugarima. Jednostavno smo sami krivi. Dozvolili smo čak tim divljacima i besplatno da se skoluju. Horor :dash:

Slobu je trebalo nataknuti na kolac jer je bio onakav arogantni kreten autista... Mnogo je toga moglo da se ucini ali nije iz sujete... A stradali su nevini.


:hahaha:..............a beogradjani nisu cobani :whistling:

gledaj idi uporedi nekog sto je dosao sa planine i kako ti kazes sa beogradjaninom i kakva je razlika..........nikakva,cak ce mozda i taj stari beogradjanin vise liciti na cobanina nego ovaj dosljak..........

A i koliko znam od tih starih beogradjana jedino su ostali dobri shaneri :mrgreen:,dok su ovi sto dolaze prava gospoda.............:mrgreen:

Znas ono gradski seljak je najveci seljak :mrgreen:-primi k znanju.:hahaha:
 
Вјерујем и срећно вам било у далекој земљи ;)
Али опет...можда би тамо гдје сте требали да вас третирају као чобане из неке тамо Србије...можда би онда били отвореније према босанским и осталим ''чобанима'' овдје у Београду?

Da si barem malo putovao znao bi da bilo gde u svetu vredish onoliko koliko si obrazovan a ne koje si nacionalnosti ;)
A kada udjemo u EU nema više divljanja po Beogradu, pljuvanja po ulicama, bacanje pikavaca i urlikanja kao da vas je nosorog sustigao od pozadi :mrgreen:

Olimpijakosa ne moram ni da komentarishem, sam se "prokomentarisao" :lol::super:
 
Da si barem malo putovao znao bi da bilo gde u svetu vredish onoliko koliko si obrazovan a ne koje si nacionalnosti ;)

Аха...свуда у свијету осим у Србији, је л' то хоћеш да кажеш?
Пошто по теби сви који нису Београђани су чобани...не може да се нађе нико паметан без mariobre и друштво...
 
Drzava Srbija zamisli :mrgreen:
Žalosno je da Toma grobar srednjoskolac pokušava da vodi ovu zemlju sa takvim necivilizovanim divljacima u svojim redovima. I uspeva da okupi toliki broj čak i po vukoyebinama bosne... Ali sve to pada u vodu sa ulaskom u EU ;)
Moći ćete samo da tresete sljivu u svom dvorishtu i to da vas ne vide :mrgreen:

Srbija mi se gadi kada vidim kako se exponiraju budale, čak ih i televizija snima... Sumrak u 21 veku. :dash:

Trebalo je Slobu nataknuti na kolac za života što je napravio sranje na balkanu pa je horda čobana jurnula u Beograd i sada divljaju po ulicama onako primitivni. Ej bre, iz onog blata i krsha stao na asvalt i lomi izloge, pali ambasade... Sramotno kako je Beograd oskrnavljen...

Meni se Srbija gadi kada vidim cobanluk koji ti prezentujes . RS nije vukojebina , vukojebina je u tvojoj glavi.
 
Da si barem malo putovao znao bi da bilo gde u svetu vredish onoliko koliko si obrazovan a ne koje si nacionalnosti ;)
A kada udjemo u EU nema više divljanja po Beogradu, pljuvanja po ulicama, bacanje pikavaca i urlikanja kao da vas je nosorog sustigao od pozadi :mrgreen:

Olimpijakosa ne moram ni da komentarishem, sam se "prokomentarisao" :lol::super:

Vidis sa svojih 18 godina prosao sam po svijetu vise nego ti. Italiju , Spaniju , Francusku , Luksemburg . sam obisao do 14 godine , ali nigdje veceg cobana nisam vidio od tebe . Ko kaze da mi ovdje ne cjenimo druge nacije???????????
Pa ja prvi cjenim i imam drugove druge vjeroispovjesti . Ti ces meni da pricas o Evropi , malo sam vise vidio nego sto si ti procitao da se razumijemo .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top