LDP udario na Dinkića

Dinkić,samozvani ekspert za novac.

Pa jeste expert.Garant su mu bankovni racuni tamo negde po Svajcarskoj ili po raznim egzoticnim ostrvima milionski a on nama ovde prodaje pricu kako se jadan sa svojom jalovom zenom stiska u dvosobnom stanu a samo ja znam za 3 njegova posla ovde gde maznjava ogromnu lovu a jos ako su sve ostale optuzbe sto se mogu procitati preko novina ili cuti u skupstini tacne a verovatno dobrim delom i jesu onda taj Dinkic ne zna sta ce sa parama.Samo da ne umakne majku mu lopovsku.
 
Iz "proverenih" izvora (bliskih vlasti) sam čuo, da će u narednihnekoliko dana, biti uhapšen neko od vladinih ministara... Ko li će to biti?:think:

Sumnjam u to mada ako je istina nije nemoguce da neko iz G17 bude posto zna se da je LDP prethodnica DS-a. Mada suvise su prisni Tadic i Dinkic da bi ga ovaj hapsio ipak se oni bar jednom nedeljno vesele u restoranu Reka u Zemunu mada politika je to.
 
Ja cu licno da ga jurim.

Ovako izgleda lopov

j8fswn.jpg
 
Шта би од наших деоница, које би, како нам је прошле године у ово време обећао Динкић, сада требало
да добијемо?! :otkacio:

Драго ми је да су се они осмелили (или добили сигнал :mrgreen:), да крену на овог хохштаплера...
 
Шта би од наших деоница, које би, како нам је прошле године у ово време обећао Динкић, сада требало да добијемо?! :otkacio:

Драго ми је да су се они осмелили (или добили сигнал :mrgreen:), да крену на овог хохштаплера...


:dash::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::hahaha:
 

Back
Top