KAD NEKOG MNOGO VOLITE

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
culi ste sigurno za onaj fenomen da se izgori od ljubavi prema nekome. posebno ako ta ljubav nije bila uzvracena. ili neke okolnosti koje su tu nesto kocile i slicno.
da li se stvarno desi da u nekome ljubav bukti kao pozar i dok se sve kockice sloze, u njemu vise ne ostane nista i onda kaze- prekasno?

kako meni ovo tragicno zvuci :neutral:
 
culi ste sigurno za onaj fenomen da se izgori od ljubavi prema nekome. posebno ako ta ljubav nije bila uzvracena. ili neke okolnosti koje su tu nesto kocile i slicno.
da li se stvarno desi da u nekome ljubav bukti kao pozar i dok se sve kockice sloze, u njemu vise ne ostane nista i onda kaze- prekasno?

kako meni ovo tragicno zvuci :neutral:

Dešavalo mi se, ali brzo prebrodim krizu. Život ide dalje, ne osvrćem se na prošlost.
 
culi ste sigurno za onaj fenomen da se izgori od ljubavi prema nekome. posebno ako ta ljubav nije bila uzvracena. ili neke okolnosti koje su tu nesto kocile i slicno.
da li se stvarno desi da u nekome ljubav bukti kao pozar i dok se sve kockice sloze, u njemu vise ne ostane nista i onda kaze- prekasno?

kako meni ovo tragicno zvuci :neutral:

E ne znam mene pozuda ubija....lako zapaljive prirode! :mrgreen:
 
Ja ne mogu voleti nekoga ako mi ne uzvrati ljubav

ni ja.
ali recimo situacije kad je ljubav obostrana.
ali onda neke prepreke tipa- daljina, cekanje na ovo-ono, opet cekanje na ovo-ono, necija neodlucnost, necije kolebanje, necije cekanje da nesto padne s neba, neko stajanje u mestu...i onda, sve se to skupi, neko plamti, plamti i plamti, i kad s eovom drugom sve slozi i sve je perfektno...ovaj prvi samo kaze- zao mi je, nema vise nista, izgorelo, nestalo....
 
culi ste sigurno za onaj fenomen da se izgori od ljubavi prema nekome. posebno ako ta ljubav nije bila uzvracena. ili neke okolnosti koje su tu nesto kocile i slicno.
da li se stvarno desi da u nekome ljubav bukti kao pozar i dok se sve kockice sloze, u njemu vise ne ostane nista i onda kaze- prekasno?

kako meni ovo tragicno zvuci :neutral:

aham..."od ljubavi"...

koje ljubavi ako
- nije bila uzvracena
- nije doslo do..."realizacije"

elem, "ljubav" nije tv serija; gledam - placem - ne ucestvujem jer...ekran nas dijeli...

da jeste, svaki stalker bi bio samo jos jedan "selfcombustion pacenik" - pao za ljubav...
ocu rec' ; izmijesase se tu neke stvari...ego tripovi...sujeta i odnosi...
koji prerastu (ili ne...u ovom slucaju...) u ono sto zovemo "ljubav"...

kako god, ne zvuci narocito...zdravo...:confused:
 
moja drugarica bila u vezi sa deckom 9 godina. ljubav obostarna i ogromna.
prvo, ajde da zavrse fakultete..
zavrsili, onda celaki da on specijalizira..ona pocela malo da se pita..
onda cekali da im neka gajba padne s neba il da njemu pomru matorci pa da se naguraju u minijaturni stan...i ona tako, ljubav njenog zivota, sve nesto odugovlaceno...nju to jos vise lozilo valjda, nemam pojma...
i onda, posle toliko godina, on kupi stan i ona kaze- ne mogu, nema vise nista...

i ona meni kaze, a i njemu je, da je u svemu tome "izgorela od ljubavi", d aje "izgorela od nestrpljenja da nesto realizuju" itd...da je to ugasilo sve u njoj.
isto znam jos jedan primer decka koji je to slicno doziveo.

nema tu mnogo sujete ni ruznih stvari. samo jaka ljubav i okolnosti koje je ugase.
 
moja drugarica bila u vezi sa deckom 9 godina. ljubav obostarna i ogromna.
prvo, ajde da zavrse fakultete..
zavrsili, onda celaki da on specijalizira..ona pocela malo da se pita..
onda cekali da im neka gajba padne s neba il da njemu pomru matorci pa da se naguraju u minijaturni stan...i ona tako, ljubav njenog zivota, sve nesto odugovlaceno...nju to jos vise lozilo valjda, nemam pojma...
i onda, posle toliko godina, on kupi stan i ona kaze- ne mogu, nema vise nista...

i ona meni kaze, a i njemu je, da je u svemu tome "izgorela od ljubavi", d aje "izgorela od nestrpljenja da nesto realizuju" itd...da je to ugasilo sve u njoj.
isto znam jos jedan primer decka koji je to slicno doziveo.

nema tu mnogo sujete ni ruznih stvari. samo jaka ljubav i okolnosti koje je ugase.


e ovo je vec druga stvar...
ono, njih je "pojeo zivot"...ili vlastiti...kukavicluk (nije adekvatna, ali nemam bolju rijec...) dogadja se... :(
 
e ovo je vec druga stvar...
ono, njih je "pojeo zivot"...ili vlastiti...kukavicluk (nije adekvatna, ali nemam bolju rijec...) dogadja se... :(

e na to sam mislila, sad je jasnije.
pame zanimaju vasa iskustva i misljenja.
meni tako uzasno tragicno zvuci da posle svega, na kraju, kad su se sve kockice slozile, neko samo- nema nista vise....
meni je doslo da vristim..kako, jel moguce? htela sam da je protresem, da je probudim, da joj nalupam samare...nisam je prvo shvatila.
posle je gledam, izduvanu kao balon, splaslu...prah i pepeo.

jel mora tako?:dash:
jel ne moze nista da s euradi? :dash:
jel nema zaista ni mrvise vise? :dash:
 
e na to sam mislila, sad je jasnije.
pame zanimaju vasa iskustva i misljenja.
meni tako uzasno tragicno zvuci da posle svega, na kraju, kad su se sve kockice slozile, neko samo- nema nista vise....
meni je doslo da vristim..kako, jel moguce? htela sam da je protresem, da je probudim, da joj nalupam samare...nisam je prvo shvatila.
posle je gledam, izduvanu kao balon, splaslu...prah i pepeo.

jel mora tako?:dash:
jel ne moze nista da s euradi? :dash:
jel nema zaista ni mrvise vise? :dash:

ovaj...sorry
mora tako.
ne moze se reanimirati nesto sto je odavno...crklo
tj. Dr Frankenstein je probao..."uspio", ali nije bilo happy enda...:confused:
 
Pa to tako kako si opisala onda nije ljubav, nego zaljubljenost ili jos bolje zaludjenost... ili najbolje ego/sujeta.
Ljubav se ne gasi.

u jee...
kao prvo, dve zrele osobe tesko da su ostale na stadijumu zaljubljenosti celih devet godina:).
kao drugo, imas jako romanticnu (citaj nezrelu) predstavo o ljubavi. ljubav s ene gasi? oh, onda bi svako od nas voleo samo jednom u zivotu. mislim, romeo i julija sindrom i sl. a tek sujeta...ljudi, sujeta je kad si balav pa te sujeta vodi. ajde malo nesto zrelije ako moze.
 

Back
Top