Materijalna strana....

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.650
Bas neki dan ispred faksa stojim ti ja, i slusam razgovor dvije djevojke :

"Jao nisam mogla da vjerujem da se usudio doci po mene u tom autu, rekla sam mu da ne zelim izaci s njim, meni je to iz ponizenja, zamisli izlazim ja iz Juge a ljudi iz kafica gledaju u mene!"

Situacija koja se desila mom prijatelju (frajer ima vucnu sluzbu i nekoliko auta na raspolaganju), ali on se zabavljao s djevojkom i jedno vece odluci je nazvati da izadju ali joj kaze da nema cime doci te da ce doci u kombiju po nju , te ga djevojka otpili i kaze :" E dragi nemoj dolaziti meni je bed ne zelim da me vide u kombiju, molim te da ne dolazis po mene...kad nabavis auto vidjet cemo se!"

*Ovo se odnosi sam ona ove dvije tacno navedene situacije, ne zelim da urmasice misle kako sve svrstavam isti kosh, te ne zelim da budem linchovan!"

Nema posebnog pitanja samo me zanima sta bi vi uradili u ovoj (smijesnoj) situaciji!:D
 
Bas neki dan ispred faksa stojim ti ja, i slusam razgovor dvije djevojke :

"Jao nisam mogla da vjerujem da se usudio doci po mene u tom autu, rekla sam mu da ne zelim izaci s njim, meni je to iz ponizenja, zamisli izlazim ja iz Juge a ljudi iz kafica gledaju u mene!"

Situacija koja se desila mom prijatelju (frajer ima vucnu sluzbu i nekoliko auta na raspolaganju), ali on se zabavljao s djevojkom i jedno vece odluci je nazvati da izadju ali joj kaze da nema cime doci te da ce doci u kombiju po nju , te ga djevojka otpili i kaze :" E dragi nemoj dolaziti meni je bed ne zelim da me vide u kombiju, molim te da ne dolazis po mene...kad nabavis auto vidjet cemo se!"

*Ovo se odnosi sam ona ove dvije tacno navedene situacije, ne zelim da urmasice misle kako sve svrstavam isti kosh, te ne zelim da budem linchovan!"

Nema posebnog pitanja samo me zanima sta bi vi uradili u ovoj (smijesnoj) situaciji!:D

Kupio bi joj Yuga:mrgreen:
 
Bas neki dan ispred faksa stojim ti ja, i slusam razgovor dvije djevojke :

"Jao nisam mogla da vjerujem da se usudio doci po mene u tom autu, rekla sam mu da ne zelim izaci s njim, meni je to iz ponizenja, zamisli izlazim ja iz Juge a ljudi iz kafica gledaju u mene!"

Situacija koja se desila mom prijatelju (frajer ima vucnu sluzbu i nekoliko auta na raspolaganju), ali on se zabavljao s djevojkom i jedno vece odluci je nazvati da izadju ali joj kaze da nema cime doci te da ce doci u kombiju po nju , te ga djevojka otpili i kaze :" E dragi nemoj dolaziti meni je bed ne zelim da me vide u kombiju, molim te da ne dolazis po mene...kad nabavis auto vidjet cemo se!"

*Ovo se odnosi sam ona ove dvije tacno navedene situacije, ne zelim da urmasice misle kako sve svrstavam isti kosh, te ne zelim da budem linchovan!"

Nema posebnog pitanja samo me zanima sta bi vi uradili u ovoj (smijesnoj) situaciji!:D



kud sam sela u W :sad2: nije to moj nivo..ne mogu da se nakajem..:otkacio:


nista ispod BMW 6!:mrgreen:

naucila sam skolu za sledeci put!!!


skroz podrzavam uzrokA postavljene teme! :super:

samo me zanima, jel tvoj drug ostao posle njene izjave sa svojom devojkom u vezi:?:

ako jeste..to znaci da je naucio sa kojim kolima treba da ide po devojku!!
ne mozes u operu sa pocepanim patikama!

eto sta je prava ljubav:cmok:

a ako nije - pa nije ni bio za nju!

devojke, ne spustajte svoje kriterijume samo zato sto su neki muskarci nesposobni da sebi zarade dobar auto..

iskrenu ljubav mozete naci na svakom koraku,od nje se ne zivi..
drz` te vi sposobnog muskarca..
 

Prilozi

  • 3450.jpg
    3450.jpg
    20,8 KB · Pregleda: 3
kud sam sela u W :sad2: nije to moj nivo..ne mogu da se nakajem..:otkacio:


nista ispod BMW 6!:mrgreen:

naucila sam skolu za sledeci put!!!


skroz podrzavam uzrokA postavljene teme! :super:

samo me zanima, jel tvoj drug ostao posle njene izjave sa svojom devojkom u vezi:?:

ako jeste..to znaci da je naucio sa kojim kolima treba da ide po devojku!!
ne mozes u operu sa pocepanim patikama!

eto sta je prava ljubav:cmok:

a ako nije - pa nije ni bio za nju!

devojke, ne spustajte svoje kriterijume samo zato sto su neki muskarci nesposobni da sebi zarade dobar auto..

iskrenu ljubav mozete naci na svakom koraku,od nje se ne zivi..
drz` te vi sposobnog muskarca..

E prekinuli su nisu mogli da se odrze bas iz razloga, ma frajer je imao kesha, i dobar vozni park ali je zelio nekoga ko se ne divi tome :D!
Znaci od pogace se ne zivi samo od hljeba :D!
 
bili smo na strava izlasku, doterani oboje, ja imala nove sandale sa stikom odavde do beskraja, mini haljinicu, leto bilo.
posle smo isli kod njega.
i kad je trebalo da idem kuci poceli smo da se zezamo, kao, ajmo pesaka zajedno, ajmo ovo-ono. i on dovuce bicikl iz podruma :).
ja sandale u ruke pa pozadi:).
e umirala sam do smeha a i on. mogli smo da izginemo.
 
bili smo na strava izlasku, doterani oboje, ja imala nove sandale sa stikom odavde do beskraja, mini haljinicu, leto bilo.
posle smo isli kod njega.
i kad je trebalo da idem kuci poceli smo da se zezamo, kao, ajmo pesaka zajedno, ajmo ovo-ono. i on dovuce bicikl iz podruma :).
ja sandale u ruke pa pozadi:).
e umirala sam do smeha a i on. mogli smo da izginemo.

E meni se cini ovo kao jedan veoma lijep izlazak sa dosta zezancije i kvalitetnog vremena, bez opterecenja !Veoma lijepo ovako ja kako to dozivljavam ukratko opisano :super: :D!
 
to su one iskrivljene vrednosti... u svetu uopste... ne samo ovde... i nisu samo te devojke krive... uopste... sve im se to bez prestanka servira i retko mogu da vide neki bolji primer... i one misle da tako treba... ali, shvatice... siguran sam... kasnije... samo se nadam da nece biti prekasno za njih... i da, u medjuvremenu, nece postati samo jedne od mnogih... koje su mogle da budu drugacije...
 
to su one iskrivljene vrednosti... u svetu uopste... ne samo ovde... i nisu samo te devojke krive... uopste... sve im se to bez prestanka servira i retko mogu da vide neki bolji primer... i one misle da tako treba... ali, shvatice... siguran sam... kasnije... samo se nadam da nece biti prekasno za njih... i da, u medjuvremenu, nece postati samo jedne od mnogih... koje su mogle da budu drugacije...

:worth: :worth: :worth:
Drustvena koverzija dobroga........
 

Back
Top