Verovali ili ne : 2mp, bez optickog zuma, 3900$

Anonymous:
Pa to vam dodje normalno. 90% kupaca digitalaca danas nisu fotografi vec kupuju po principu "joj sto je sladak". A Sony jako dobro zna sta radi.
Koliko ja znam sony nikada nije bio neko ime za fotogrsfiju.Uglavnom za tv,camcordere,pojacala,al za foto apaate nikada.Zasato je sada odjdnom toliko dobar?Gde su canon,nikokn,minolta,olimpus itd?Dali je to moza trend?Cajsovi objektivi tja karl Cajs je marka to nema spora.Imam ih gomilu za praktiku i pent.six.i dobrisu.Sto su saDA TOLIKO SKUPI I popularni,a neverujem da su nesto kvalitetniji nego pre 20 godina.Sta znaci ime i marketing!Nekada su bili ne bas dzabe al tu negde.
 
quote]Koliko ja znam sony nikada nije bio neko ime za fotogrsfiju.Uglavnom za tv,camcordere,pojacala,al za foto apaate nikada.Zasato je sada odjdnom toliko dobar?Gde su canon,nikokn,minolta,olimpus itd?Dali je to moza trend?Cajsovi objektivi tja karl Cajs je marka to nema spora.Imam ih gomilu za praktiku i pent.six.i dobrisu.Sto su saDA TOLIKO SKUPI I popularni,a neverujem da su nesto kvalitetniji nego pre 20 godina.Sta znaci ime i marketing!Nekada su bili ne bas dzabe al tu negde.[/quote]

To ti je zato sto sony ima neprevazidjen chip za kameru, a chip ti je u digitalnom aparatu sve. Ostatak moze da sklopi i kinez. Fotografija i digitalna fotografija su dve razlicite fotografije.
 
Lens:
quote]Koliko ja znam sony nikada nije bio neko ime za fotogrsfiju.Uglavnom za tv,camcordere,pojacala,al za foto apaate nikada.Zasato je sada odjdnom toliko dobar?Gde su canon,nikokn,minolta,olimpus itd?Dali je to moza trend?Cajsovi objektivi tja karl Cajs je marka to nema spora.Imam ih gomilu za praktiku i pent.six.i dobrisu.Sto su saDA TOLIKO SKUPI I popularni,a neverujem da su nesto kvalitetniji nego pre 20 godina.Sta znaci ime i marketing!Nekada su bili ne bas dzabe al tu negde.

To ti je zato sto sony ima neprevazidjen chip za kameru, a chip ti je u digitalnom aparatu sve. Ostatak moze da sklopi i kinez. Fotografija i digitalna fotografija su dve razlicite fotografije.[/quote]Znas prijatelju u nekim stvarima se potunbo slazemo npr to oko sonija i pomodarstva i to je ok.Takodje imam gomilu cajsovih objektiva i praktika iz "onog doba"i saplicem se kada trazima aparat da bih slikao nesto.Imam digitalca i radi sjajno.Sve sto mi treba on odradi besprekorno.Slike su dobre i na papiru i na ekranu.E sad "dobro" mozda nekom od vas budi crva sumnje?Za to je mozda najbojle da sami sebe preslisate sta VAMA TREBA I STa hocete?Uostalom probajte pa ce da vidite.Photo-Graphare znaci crtanje svetloscu,a nije odredjenoc ime i na sta.Sve je to jako,jako dobro!MAnite se bre filozofije.Pozdrav
 

Back
Top