KAKO DA SMUVAM NAJBOLJU DRUGARICU...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto ce ti to u zivotu?
Ako ti je vec dobra drugarica neka tako i ostane (licno iskustvo), a devojaka ima mnogo i to ne bi trebalo da bude problem.
Kao sto BWF rece, ako se smuvas s njom tesko da ce to biti ozbiljna veza.
A kad raskines zavrsio si s njom zauvek.
Mozda vi posle i ostanete drugovi, ali nikad vise necete imati mnogo medjusobnog poverenja.
No izbor je tvoj pa kako hoces, ja sam se jednom opekao, vise nikad
 
Bleak WinterFullMoon:
deckic:
Mnogo mi se svidja a znamo se 9 godina....

Pisite sta mislite.
Ili slicna iskustva.....


mislim da silno gresis
prijateljstvo sa njom ce ti trajati duze i vec traje od bilo koje veze...
a da se smuvas sa njom raskinuli bi i ne bi bili ni u kakvom kontaktu
Uprkos svom licnom iskustvu(smuvala sam se sa najboljim drugom,sad smo jos bolji prijatelji nego sto smo bili pre)ne bih ti to savetovala to.90% takvih veza propada,ali ebes ti vezu nego sto se upropasti divno prijateljstvo...
 
*Rea*:
Bleak WinterFullMoon:
deckic:
Mnogo mi se svidja a znamo se 9 godina....

Pisite sta mislite.
Ili slicna iskustva.....


mislim da silno gresis
prijateljstvo sa njom ce ti trajati duze i vec traje od bilo koje veze...
a da se smuvas sa njom raskinuli bi i ne bi bili ni u kakvom kontaktu
Slazem se.
Samo jedno pitanje...
Ne mislite da je dobro sto se poznaju dugo? Da je to dobar preduslov za nesto vise?
 
Evo ovako.......Kao sto si mogao da procitas u prethodnim postovima na ovu temu, nalazis se u dosta delikatnoj situaciji. Jednostavno ne znam sta da ti kazem. Ja sam tvoje godiste i znam svoju najbolju drugaricu 15 godina (skoro otkad smo se rodili) i nije nam strano da razmenjujemo neznosti kada smo slobodni(oboje), i to nam je pomoglo da se jos vise vezemo. Inace, predlazem ti da joj kazes sta osecas prema njoj, i ako se ona ne lozi na tebe, ponasaj se kao da se nista nije desilo. Kao sto je vec neko rekao na nekom forumu na ovu temu, nemoj da forsiras, ali probaj, nemas nista da izgubis!
 
Umno poremecena osoba:
Evo ovako.......Kao sto si mogao da procitas u prethodnim postovima na ovu temu, nalazis se u dosta delikatnoj situaciji. Jednostavno ne znam sta da ti kazem. Ja sam tvoje godiste i znam svoju najbolju drugaricu 15 godina (skoro otkad smo se rodili) i nije nam strano da razmenjujemo neznosti kada smo slobodni(oboje), i to nam je pomoglo da se jos vise vezemo. Inace, predlazem ti da joj kazes sta osecas prema njoj, i ako se ona ne lozi na tebe, ponasaj se kao da se nista nije desilo. Kao sto je vec neko rekao na nekom forumu na ovu temu, nemoj da forsiras, ali probaj, nemas nista da izgubis!

Osim najbolje drugaice... :wink:
Neki ljudi na tako neocekivane situacije odgovaraju tako sto beze od te osobe da ne bi morale da vode neprijatne razgovore (kao na pr. o ljubavi izmedju svog najboljeg druga(drugarice))
Ne bih ti preporucio da je muvas, zato sto je to mac sa dve ostrice, a ja ne volim da reskiram oko stvari kao sto je ljubav ili prijateljstvo...na tebi je da odlucis... :wink:
 
Jos jednom, pokusaj sto bre da zaboravis na nju kao devojku koja ti se svidja.
Kao sto Shinoda rece to je mac sa dve ostrice, ali ovo moze da bude gadno i da te totalno unisti, pa posle da ne znas neko vreme sta ces sa sobom.
Ako ti je najbolja drugarica pretpostavljam da zna dosta stvari o tebi koje mnogi ne znaju i za koje ne zelis da saznaju.
Ako je neki baksuz (ne mora biti baksuz, vec samo da je zeljna osvete) moze to razglasiti sirim narodnim masama.
Moze ti unistiti drustvo....
E sad ako ostanete zajedno i izgradite neku ozbiljnu vezu sve to moze biti lepo.
Mada da sam na tvom mestu ja bih ipak pokusao da isteram sebi sve te ludosti iz glave i nadjem neku drugu devojcicu, a pored sebe da zadrzim i dobru drugaricu....tako je ipak najbolje
 
bleach:
*Rea*:
Bleak WinterFullMoon:
deckic:
Mnogo mi se svidja a znamo se 9 godina....

Pisite sta mislite.
Ili slicna iskustva.....


mislim da silno gresis
prijateljstvo sa njom ce ti trajati duze i vec traje od bilo koje veze...
a da se smuvas sa njom raskinuli bi i ne bi bili ni u kakvom kontaktu
Slazem se.
Samo jedno pitanje...
Ne mislite da je dobro sto se poznaju dugo? Da je to dobar preduslov za nesto vise?
Mislim da su mladi za nesto vise,za neku ozbiljnu vezu,to je sve. Veza ce puci kad tad,a sa njom ce i prijateljstvo otici u nepovrat.
 
bleach:
*Rea*:
Mislim da su mladi za nesto vise,za neku ozbiljnu vezu,to je sve. Veza ce puci kad tad,a sa njom ce i prijateljstvo otici u nepovrat.
Ako su mladi, u cemu je razlika dal je drugarica ili neko drugi...?
Pa razlika je. Decko kaze da su najbolji prijatelji,steta je da to izgubi zbog jedne veze.Na kraju krajeva ima toliko drugih devojaka.Neka pokusa sa nekom drugom i zadrzi drugaricu pored sebe.
 
Definitivno ni slucajno to ne radi. Danas (tj. juce) mi se mozak pomutio zbog par reci "secas se kako nam je lepo bilo". :shock: Kao grom iz vedra neba, iz najoicnijeg razgovora posle 4 godine.

Izbaci me bre cura iz takta jos nisam dosao sebi i jos se pitam da li je to zaista ona rekla.
I sta na to covek da odgovori?

Da smo bar pricali o davno proslim lepim danima i srecnim vremenima, vec iz obicnog ogovaranja profesora...ne mogu da verujem sta se meni sve nece desiti
 
Кулиража:
Definitivno ni slucajno to ne radi. Danas (tj. juce) mi se mozak pomutio zbog par reci "secas se kako nam je lepo bilo". :shock: Kao grom iz vedra neba, iz najoicnijeg razgovora posle 4 godine.

Izbaci me bre cura iz takta jos nisam dosao sebi i jos se pitam da li je to zaista ona rekla.
I sta na to covek da odgovori?

Da smo bar pricali o davno proslim lepim danima i srecnim vremenima, vec iz obicnog ogovaranja profesora...ne mogu da verujem sta se meni sve nece desiti

ma iscooliraj brate 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top