Neka nam vizija budućnosti bude zajednička!

delirium tremens

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.285
Da biste videli o čemu se radi, kliknite na link:
http://www.politicki.net/uploads/64zupanijeautonomija.pdf

Po mom mišljenju, ovaj predlog autonomije je glupost. Ne možete vojvođanske Srbe, Hrvate, Rusine i Slovake silom učiti mađarskim jezikom. Takođe, ovim predlogom Republika Mađarska zadire u suverenitet Republike Srbije.

Šta mi mislite o predlogu autonomije, koji je dao pokret 64 županije?
 
pa kada imamo gomilu 5-okolonasa koji nam razaraju sistem,i specavaju da je jednom za svagda razracunamo sa bandom.

Pa takvi kao kad su se razračunavali, Srbija i Jugoslavija su bivale sve manje.
Da ste i dalje na vlasti od Srbije bi ostalo ovo:
Beograd_district.gif
 
Poslednja izmena:
Pa takvi kao kad su se razračunavali, Srbija i Jugoslavija su bivale sve manje.
Da ste i dalje na vlasti od Srbije bi ostalo ovo:
Beograd_district.gif

Ne ne bi srbija bi bila duplo veca a to ce ostati od srbije ako ostanu demokrate na vlasti.........SRBIJA SE SMANJIVALA KADA JE DOS DOSAO NA VLAST.

odakle ti ta debilsko0indijaska teorija,SRBIJA SE UVECALA KADA SU KAKO TI KAZES KAO JA BILI NA VLASTI.........

Ja nikada ne bi dozvolio da srbija bude tolika,samo bi bila veca,jer ne bi prodavao zemlju kao ti i tvoji,5-okolonashu jedan sjasi sa srbije vishe.

i odluci se srbija ili jugoslavija i kada je to bila srbija manja,srbi su dobili republiku srpsku,ja znam jedino da je manja od 5 oktobra 200-te.

A TI HRVATU STO SI SE OSETIO PROZVANIM,NECE MENI HRVAT DA SOLI PAMET O MOJOJ ZEMLJI.
 
Ne ne bi srbija bi bila duplo veca a to ce ostati od srbije ako ostanu demokrate na vlasti.........SRBIJA SE SMANJIVALA KADA JE DOS DOSAO NA VLAST.

odakle ti ta debilsko0indijaska teorija,SRBIJA SE UVECALA KADA SU KAKO TI KAZES KAO JA BILI NA VLASTI.........

Ja nikada ne bi dozvolio da srbija bude tolika,samo bi bila veca,jer ne bi prodavao zemlju kao ti i tvoji,5-okolonashu jedan sjasi sa srbije vishe.

i odluci se srbija ili jugoslavija i kada je to bila srbija manja,srbi su dobili republiku srpsku,ja znam jedino da je manja od 5 oktobra 200-te.

A TI HRVATU STO SI SE OSETIO PROZVANIM,NECE MENI HRVAT DA SOLI PAMET O MOJOJ ZEMLJI.

Hahaha, Voja se dokazuje. Čuj, uvećala se.... :rotf::rotf::rotf: kad to? :rotf::rotf:
 
Da biste videli o čemu se radi, kliknite na link:
http://www.politicki.net/uploads/64zupanijeautonomija.pdf

Po mom mišljenju, ovaj predlog autonomije je glupost. Ne možete vojvođanske Srbe, Hrvate, Rusine i Slovake silom učiti mađarskim jezikom. Takođe, ovim predlogom Republika Mađarska zadire u suverenitet Republike Srbije.

Šta mi mislite o predlogu autonomije, koji je dao pokret 64 županije?

Ја сам за то да се реформом школства у план и програм уведу ДВА страна језика.
први као страни језик (немачки, руски, енглески, кинески...)
а други ЈЕЗИК средине, са нагласком на домаће језике- Мађарски, Румунски, Словачки, по избору ученика. Тамо где нема мањина у значајнијој мери, могу да изаберу још један од "обичних језика", значи енглески+руски или немачки+енглески.

Сматрам да би стављањем избора људи били да не кажем. благословени знањем и вишејезичношћу.

Ако се у срединама са значајном мађарском мањином уведе језик средине, ја могу да се кладим да би 99% људи изабрали један значајни страни језик + мађарски и то добровољно.
 
Nije se smanjivala. Na Kosovu od 1999. nema ni sudske ni zakonodavne ni izvršne vlasti Srbije. To ste vi izgubili i treba vas za to osuditi. Tako da Kosovo faktički nije u Srbiji 9 godina.


To nisam rekao. Srbija se 1918. prostirala od Makedonije do Baranje. Tada su u državnom vrhu bili ljudi koji su Srbiju videli na zapadu a ne na istoku kao vi.
Pa kad ste vi krembili došli, izgubili ste sve.

To smo videli kako ste je rasprodali i uništili tokom devedesetih.
Petokolonaš ti je otac, koji je inače zaražen HIV-om a deda ti je bio u ustašama. Ja nisam petokolonaš.

Obrati pažnju na pravopis. A da, ti si hrvat ti nemaj pojma srpski jezik.

1-koji smo mi izgubili kosovo i za sta nas treba osuditi:dontunderstand:
ajde reci kakva bi bila optuznica,pa i vas bi trebalo osuditi jer ste i vi izgubili kosovo,ako ste mogli da ga odbranite nekim tajnim oruzjem a nista hteli to znaci da ste radili protiv drzave.............ZNACI TI BI I CARA LAZARA OSUDIO JE LI HRVATU :rtfm:

2-Ne meni je otac srbin a deda mi je narodni heroj koji je bio u partizanima :rtfm:

3-jel tebe neko nesto pitao,sta se ti brines za pravopis,vec smo 100 puta rekli da ne gledas u tudje greske na netu jer to rade samo debili....usput....mogao bi ti da obratis paznju hrvatu.

vas treba osuditi sto ste prodali kosovo i crnu goru-KADA JE KOSOVO PROGLASILO NEZAVISNOST :rtfm: ZA VREME SLOBE -NE BIH REKAO........KADA SE VG ODVOJILA......SIGURNO ZA VREME SLOBE-NE BIH REKAO......

A SAM SI SE UVREDIOO KADA SAM POMENUO 5-OKOLONASE I ODMAH SI ME NAPAO S NEKIM GLUPOSTIMA DA SAM JA UNISTIO SRBIJU I MOJI I DA SAM VIKAO SLOVENIJA JE SRBIJA........ZNACI TI SI 5-OKOLONAS A NE MOJ OTAC
 
Decko kao prvo da te upozorim
Jedan šaban kao što si ti, koji mi na civilizacijskoj lestvici nije ni do članaka, mene nema šta da upozorava.

NE IZVLACI RECI IZ KONTEKSTA
Ne izvlačim, sasvim precizno odgovaram.

To ZNAČI možeš koristiti u komunikaciji sa tvojim brđanima u Crnoj Gori. Ti si na ovom forumu poznat kao neko ko se frlja s izrazi i s padeži (kako kažu piroćanci).
Napiši neki post bez sledećih reći:
bre, brate, bate, more, ovo, ono,... i ostali takvi fazoni tipa munze-konza...

nemoj vise da si mi odvajao rec po rec ako hoces sa mnom da komuniciras komentarisi ceo post.
Očito te bune precizni odgovori.
KOJI MI KADA SAM JA TO VIKAO DA JE SLOVENIJA SRPSKA.
Možda ti lično nisi rekao to za Sloveniju, ali mentalni sklopovi kao ti jesu.
Rekao jesi za kojekakve Krajine, Bosne i ostale balkanske rupčage. Neke od tih balkanskih rupčaga nisu pripadale Srbiji, te ste pokušali da ukradete, a neke ste prodali, dok su neke izgubljene suludom genocidnom politikom vas radikala i socijalista.


Ganjale zeca kobre a on beži i viče: ej bre dabre idu kobre. Ko bre? Da bre.
BALJEZGAS JES NEKO VIKAO SLOVENIJA JE SRPSKA AJ NE LUPETAJ,I NEMOJ DA MI KARIKIRAS TVOJE UMOBOSHTINE-SLOVENIJA NIJE SRPSKA NITI JE OTISLA OD SRBIJE JER NIJE SRBIJA.
Opet kažem, lično ti nisi to govorio za Sloveniju, mentalni sklopovi i klovnovske kreature kao ti su to govorili.
Kakavih ja argumenata nemam
Nemaš skoro uopšte. Najbolesnija tvoja konstatacija je da glupi idu na fakultet.
-srbi su dobili rep srpsku to je argument.

Srbi nisu dobili RS. SRBIJA NI JUGOSLAVIJA NISU DOBILI RS.
RS je ENTITET U BOSNI I HERCEGOVINI u kome su tri naroda ravnopravna u svojoj konstitutivnosti.

Decko sta bre lupetas gluposti
Alo bre, a bre da bre, munze konza bate. Jel sine, kaku imaš utoku, ovo-ono.


ONE NISU U SASTAVU SRBIJE TAKO DA SRBIJA NIJE NISTA IZGUBILA,GLUP SI KO NOC.
Nisam glup. Noć ne može biti glupa ni pametna.
OPET TE PITAM KOJE TO MOJE POLITIKE
Radikalno-dSSovske (obratiti pažnju na SS)

KAKAV GENOCID,HOCES DA KAZES DA JE KOSOVO PROGLASILO NEZAVISNOST ZBOF GENOCIDA
Jedan od razloga je i taj. Tači je počinio genocid nad Srbima, Sloba (tvoj idol) nad Albancima.
Kosovo bez podrške zapada ne bi bilo nezavisno. Zapad je podržao zato što je Sloba činio zločine u BIH, i ZATO ŠTO JE SLOBA POKRENUO ONO ŠTO TI ŽELIŠ (ETNIČKO ČIŠĆENJE ALBANACA).
.......
IDI BRE U SVOJU PRCIJU
Moja država Srbija je velesila naspram tvoje prćije Crne Gore, nije moja Srbija prćija.
Tako da idi ti u tvoju prćiju CR, i nemoj da se vraćaš dok se ne oslobodiš fašističkih misli.

Nisam ja Crnu Goru (tvoju zemlju) proglasio genocidnom, nego politiku Šešelja, Slobodana Miloševića i Radovana Karadžića.

Ovo je klasičan primer želje za etničkim čišćenjem Srba iz Srbije od strane forumskog Crnogorca:
MRSH BRE IZ SRBIJE
 
Srpska zemlja-ime govori rep.srpska-sasvim dovoljno.

a ne znam da se tada nesto smanjilo.

ja samo znam da se smanjila posle 2000-te crna gora kosovo.......dakle vi ste svojom politikom upropastili zemlju.

xexexe... Studiram Politicke Nauke, upoznat sam celom istorijom 90tih godina.... Samo cu reci Z-4... I to je dovoljno... Olymoiakos, ja stvarno ne znam, sta je potrebno reci na ovakav stav.... Mogao si da imas i R Srpsku i Krajinu i da ne ratujes, Evropa ti je to nudila, a nekoliko godina kasnije Niko se ne seca toga... sto pre zaboraviti, jer smo pogresili....
Seti se kako se kupovao benzin...
Seti se redova za hleb mleko i secer...
Seti se praznih marketa...
Seti se novcanice od milijardu dinara....
Pamti i ne oprastaj :rtfm:
 
Naravno da baljezgaš jer nemaš ni a od argumenata. Vikali ste da je Slovenija srpska, kao mi je oslobodili. Slovenija je otišla.
Za liniju od Dubrovnika do Umaka ste govorili da je to Srbija, pa je i Hrvatska (bez Krajine) otišla. Pa ste govorili da je poslednji branik Srbije u Kninu i da je Krajina srpska, od Krajine nema ni traga ni glasa.
Isto tako i za srpske teritorije u BIH, pa je BIH otišla.
Vikali ste na sva zvona da je Crna Gora srpska, CG otišla.
Vikali ste na sva zvona da bez Kosova nema Srbije i da ćete pre pomreti nego da dopustite otcepljenje Kosova, I KOSOVO VAM JE OTIŠLO (kao posledica vaše sulude genocidne politike).

Zato još jednom koristim priliku da apelujem na sve one koji us branili srBstvo širom ex-yu, da se okanu Vojvodine u nadi da ćemo je sačuvati u sklopu Srbije. Samo je ne uzimajte u usta i ne brinite o njoj. Ako počnete da je branite - zna se kako ćete je odbraniti.

To nisam rekao. Srbija se 1918. prostirala od Makedonije do Baranje. Tada su u državnom vrhu bili ljudi koji su Srbiju videli na zapadu a ne na istoku kao vi.
Pa kad ste vi krembili došli, izgubili ste sve.

Ma nisu sve izgubili. Ostalo im čojstvo i junaštvo. Ups, čojstvo je ostalo u CG. Dakle, ostalo je junaštvo. Samo što svi junaci nikom ponikoše.

To smo videli kako ste je rasprodali i uništili tokom devedesetih.

Nisu, oni su branili nacionalne interese. :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf: A to je upucavanje para u džep Slobinoj nejači. :rotf::rotf:
 
Da biste videli o čemu se radi, kliknite na link:
http://www.politicki.net/uploads/64zupanijeautonomija.pdf

Po mom mišljenju, ovaj predlog autonomije je glupost. Ne možete vojvođanske Srbe, Hrvate, Rusine i Slovake silom učiti mađarskim jezikom. Takođe, ovim predlogom Republika Mađarska zadire u suverenitet Republike Srbije.

Šta mi mislite o predlogu autonomije, koji je dao pokret 64 županije?

ја мислим да претерују.а шта ти мислиш конкретно шта нам је чинити и како поводом овога?
 
Zato još jednom koristim priliku da apelujem na sve one koji us branili srBstvo širom ex-yu, da se okanu Vojvodine u nadi da ćemo je sačuvati u sklopu Srbije. Samo je ne uzimajte u usta i ne brinite o njoj. Ako počnete da je branite - zna se kako ćete je odbraniti.



Ma nisu sve izgubili. Ostalo im čojstvo i junaštvo. Ups, čojstvo je ostalo u CG. Dakle, ostalo je junaštvo. Samo što svi junaci nikom ponikoše.



Nisu, oni su branili nacionalne interese. :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf: A to je upucavanje para u džep Slobinoj nejači. :rotf::rotf:

Naravno da cemo da je branimo,a za uzimanje u usta tebi mozemo da damo nesto drugo da se ..........dakle naravno da cemo je braniti i to treba bas oni koji su branili srbiju 90-tih..........samo sto sada imamo i problem vas 5-okolonasa koji ste se nakotili,ali i vi cete skoro u zaborav,tako da vojvodina dakako da treba da se brani,a vi sto pozivate da se ne brani treba osuditi za veleizdaju..........a onog balasevica je odavno trebalo na trg da ne siri takve bolestine na koju se 5-okolonasi loze.
 
ја мислим да претерују.а шта ти мислиш конкретно шта нам је чинити и како поводом овога?
Taj predlog nema podršku u narodu koji tamo živi. Znam, iz tih krajeva sam, Mađari su lojalni i ne dopada im se ideja nacionalnih torova. Hrvati, Rusini, Romi, Slovaci, Ukrajinci i Srbi tamo čine većinu (naročito u Subotici). Niko od tih ljudi ne želi da uči mađarski jezik, to je aksiom. Mađari imaju gori natalitet od Srba i Hrvata, tako da je upoređivanje Albanaca i Mađara suludo.
Ovde optužujem fašističku organizaciju i njegov predlog autonomije, protiv koga je čak i država Mađarska.

Kad vam nacionalni stroj (neonacisti) marširaju ulicama Srbije, i vi patrijote to dopuštate, naravno da će obitavati i 64 županije.

Dotična organizacija za vreme Đinđića nije ni presmrdela u Srbiji, a kamoli nešto slično.
 
Da biste videli o čemu se radi, kliknite na link:
http://www.politicki.net/uploads/64zupanijeautonomija.pdf

Po mom mišljenju, ovaj predlog autonomije je glupost. Ne možete vojvođanske Srbe, Hrvate, Rusine i Slovake silom učiti mađarskim jezikom. Takođe, ovim predlogom Republika Mađarska zadire u suverenitet Republike Srbije.

Šta mi mislite o predlogu autonomije, koji je dao pokret 64 županije?

64 Zupanije je fasisticka organizacije potom ne vidim zasto bi se njihov "predlog" uopste razmatrao
 
po cemu si ti posten a ja neposten?

ja etiketiram.........zanimljivo pa ne radis li ti upravo to sa celim svojim postom.......pa zar rec nemojte da nas vi branite-nije etiketiranje,ili vi koji ste odbranili srbiju,ili vi patriJote........ti znas da neko ne ume da ratuje.......da ti kazem nesto-srpski vojnik je najcenjeniji vojnik na svetu.
znaci ti samo etiketiras svakog ko voli i brani srbiju-kao patrJotu a onda ga povezes sa 90-tim,tamo vamo s onim s ovim i ja ispadoh ovde zlocinac bog te.

a to da sam ja nepismen nisam cim bez problema citas moje postove i pricas sa mnom,a glup tek nisam to se i vidi iz mojih postova,sve je lepo argumentovano,jedini problem je u tome sto je vas demoNkrate neko zadojio sa necim sto niste propisno ni sazvakali.

Kakve veze ima 42 sa 5-okolonasima,oni sada problem a ne 42,a ja ne idem u nazad nego samo napred,a u toj buducnosti gledam da ih 100% onesosobim kako oni ne bi to radili srbiji.
a tebi oni odgovaraju jer si ti 5-okolonas ili sto ti oni daju da opstanes na vlasti......a za se za koga oni glasaju.....izvini kada 20% srbije tj 40% glasaca glasa za odredjen smer(a zna se za uvek za koga ce glasati) e to je vidis vec problem..........

ne ja izgleda jedinio ovde imam arguente a tvoji argumenti se svote na karikiranja o 90-tim i ratovima,ti si nalupao gomilu gluposti u stilu srbija je sama sebe napala.....:hahaha:

i jos jednom necu da odyebem od vojvodine,jer sam sada zagrizao ko pit bul i necu da pustim dok ne rascerupam separatiste :mrgreen:

i koja je svrha tvog sharlatanskog posta-jednostavno si mogao da mi kazes da mislis da si ti pametan a ja glup.........

sta sloba ziveo sloba :bye:

P.S-ne moras ti meni da dajes pohvale,prvo pogledaj svoju pismenost ima falinki ko da je srbin uzeo da pravi mercedes,pa posle nekog pohvaljuj...........nego ja nisam indijancic ko ti pa da trazim dlaku u jajetu.


Da ti "argumentovano" odgovorim.

E okej, važi, ajd sad idi...

...Što dalje od Vojvodine, pit-bulle :rotf:
 

Back
Top