TRUDNICKO BOLOVANJE

E, super sto e neko postavio ovu temu!

trebalo bi da bude od 1.januara 2009., ali sada o tome niko ne prica,...
Ono sto mene zaima je da li ce i nama koje smo otvorile trudnicko u ovoj godini automatski prebaciti na 100% sledece godine? Mene kace dva meseca trudnickog u 2009.

rekla mi je jedna devojka koja je bila na trudnickom u vreme kad su prebacivali sa 100% na 65%, da su njoj automatski prebacili na 65%. Nadam se da ce tako i sada biti, samo ovaj put na bolje:)
 
E, super sto e neko postavio ovu temu!

trebalo bi da bude od 1.januara 2009., ali sada o tome niko ne prica,...
Ono sto mene zaima je da li ce i nama koje smo otvorile trudnicko u ovoj godini automatski prebaciti na 100% sledece godine? Mene kace dva meseca trudnickog u 2009.

rekla mi je jedna devojka koja je bila na trudnickom u vreme kad su prebacivali sa 100% na 65%, da su njoj automatski prebacili na 65%. Nadam se da ce tako i sada biti, samo ovaj put na bolje:)

Ja ti zelim od sveg srca,samo se bojim da ne bude kao i obicno ono-kada nesto treba da smaknu ide zacas a kada treba da dodaju onda malo teze.
Ali bicemo optimisti.
Pozz.:bye:
 
E, super sto e neko postavio ovu temu!

trebalo bi da bude od 1.januara 2009., ali sada o tome niko ne prica,...
Ono sto mene zaima je da li ce i nama koje smo otvorile trudnicko u ovoj godini automatski prebaciti na 100% sledece godine? Mene kace dva meseca trudnickog u 2009.

rekla mi je jedna devojka koja je bila na trudnickom u vreme kad su prebacivali sa 100% na 65%, da su njoj automatski prebacili na 65%. Nadam se da ce tako i sada biti, samo ovaj put na bolje:)

Ovo je mene zakacilo u prosloj trudnoci, nadam se da ce me u ovoj trudnoci zakaciti ornuto sa 65% na 100%...bas bi bilo lepo od njih:bye:
 
Ja sam u prošloj trudnoći uletela na "tarifu" od 100% kao u poslednji voz! Znam da je trebalo da se naplaćuje opet 100% od 1. januara 2008., ali su odložili za početak 2009! Ali, kako ste rekle u svojim postovima, to više niko ne pominje!!! :sad2:
 
Koleginica mi je rekla da po poslednjem izdanju sto je citala je od 1.01.2009. ali kad procita novo izdanje ako ima nekih novina reci ce mi (odgovor cemo malo sacekati dok se kolega iz IT ne vrati sa sluzbenog puta da joj instalira novu verziju)
Poz
 
od sredine osmog meseca trudnoće možeš da ga otvoriš, al obrati pažnju pre prvog bebinog rođendana bi u tom slučaju počela da radiš

U potpunosti si u pravu jer se racuna od datuma otvaranja pa plus 12 meseci. Mojoj jetrvi se desilo da joj je termin bio 20.01. ona je otvorila 8.12. i posto se tek porodila 8.02 ona se vraca na posao 08.12.2008. sto bi se reklo kad mali napuni tacno 10 meseci. Strasno. Blago onim mamama u Austriji, recimo, posto tamo mozes biti na porodiljskom dve ipo godine.
 

Back
Top