doro i lose u nama sa njima

dive

Legenda
Poruka
61.139
kakav uticaj su imali bivsi i imaju sadasnji partneri na vas?

a vi na njih?

``izvlacite`` li svojim prisustvom iz njih ono najbolje ili :evil:

jeste li bili u situaciji da osobu koja dok je bila sa vama i bila potpuno pozitivna, ne prepoznajete posle raskida?
 
Poslednja izmena:
Cim vidim da neko u meni ne stvara tu pozitivnu promenu ja idem dalje , ne ostajem u destruktivnim vezama.Previse sam puta bila svedok istih a i sada sam, drugarica mi se udaje za decka koji je psihicki izbacuje iz takta - kao vole se i sve je ok ali ona je totalno propala od kad je sa njim , druga drugarica je zanemarila 3 godine svog zivota dok je bila u vezi sa jednim deckom i sad ne moze da se oporavi... tako da ima dosta takvih primera gde ljudi ne uticu pozitivno jedno na drugo ali ipak ostaju zajedno , ne vidim svrhu toga:roll:
 
Niko ne ume tako da me usreći, ali niko ni da me toliko iznervira... Šta sa tim?
Lažem, može mama da me iznervira, i dete da me usreći... Ali on baš zna da me digne u nebo i potpuno da me izbaci iz takta... Recimo, mama ne može da me usreći toliko, a dete nemože da me iznervira toliko... Ako me razumete
Mislim da nije destruktivno, ali eto... valjda je to znak neke emotivnosti između nas :roll:
 
Mislim da sve sto se desava oko nas i u nama ostavlja trag i da je to jedna dvosmerna ulica uticaja.

Koliko god da nam neko odgovara (veza, prijateljstvo, poslovna saradnja,) sve ima svoje lice i nalicje. Kako cemo reagovati zavisi od raznih faktora koje s vremenom, malo i menjamo. Prvenstveno radi sebe. Ako nismo dobri za sebe, tesko da cemo i drugima valjati.

Neprijatnih iznenadjenja u smislu da smo se zanosili da nekoga poznajemo, pa shvatimo da to nije tako, bilo i bice... :sad2:. Svako od nas je ipak enigma za sebe i sumnjam da nas neko moze potpuno upoznati, kao ni mi njega :think:.
 
kakav uticaj su imali bivsi i imaju sadasnji partneri na vas?

Велики.

a vi na njih?

Вероватно исто.

``izvlacite`` li svojim prisustvom iz njih ono najbolje ili :evil:

Понекад. Понекад не.

jeste li bili u situaciji da osobu koja dok je bila sa vama i bila potpuno pozitivna, ne prepoznajete posle raskida?

Да.
 
jel imate simpatiju?
I mi imamo..:confused:

a na temu:
Medjusobni uticaji su nezaobilazni i..znaju da budu jako pozitivni..stimulativni..na primer..da partner utice na vas da ..diplomirate na primer....znaci da utice na vas i podrzi vas takodje u tome..na zalost ima i suprotnih primera..da sasvim normalna osoba pod uticajem svog partnera promeni odnos na mnogo toga u zivotu negativno..
Ljubav inace izvlaci iz nas ono najbolje u nama..Posle raskida ..svi su nekako drugaciji ..kada nestane ljubavi ..gledamo ih nezainteresovanim ocima..ali..ne prepoznavati svoga partnera posle raskida ..znaci da ga niste dovoljn o poznavali ni dok ste bili u vezi..
 
Poslednja izmena:
Мени се чини да јетема слична, бар суштински, већ била.

Ал' ај' да кажем и ја о томе нешто, да утицали су на мене веома, утицала сам и ја на њих.
Сви су успели да утичу на мене позитивно, у смислу помоћи да проширим своје видике.
Није свако искуство било лепо, напротив, сва су се завршавала болно, али има нешто у том болу.
Патња продубљује и умудрује, па сам тако и ја , из сваке везе изашла бармало паметнија и мудрија.
 
Obostrano najbolje u pocetku...
A onda kad ja krenem lepo da se ponasam...

Jedan od srecnika, koji je btw bio mnog zaljubljen u mene, i tesko mu ke pao raskid..blabla...je izjavio jednom da sam ja jednia zenska osoba koju je pozeleo da udari...teska ko crna zemlja...
Cini mi se da pocinjem da razumem muskarce koji traze lepe i glupe...i ja bih jednog takvog..ima sasvim dovoljno stvari i problema koji me zmaraju...
:(
 

Back
Top